Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 08:48:59
EUR 34.8994 08:48:59
USD 32.5790 08:48:59
ALTIN ONS $2328.3300 08:48:59

Grafiği gönderen: Varabey

Yorumlar (232)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Eyvallah hocam, seviyoruz sizi ve tarzinizi:)gecen dslike veren arkadaş takla attimi acaba

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

btc v yi bitirene kadar sanal için graf ve analitik yapılacaktır sn kahverengi ytd takribi süre 5 ay ytd

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sinirlenmedim sn 24 harfli onslarda dip oluştugunu bana göre daha önce beyan ettim v oluşumları tamamladıgını düşündügümü söyledim ons analitik ve graf paylaşımında bulunmayacagımıda beyan etmiş olayım nezdinizde bol kazançlarınız olsun ytd

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

btc yorumlarinizi ihmal etmeyin hocammm:)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Eyvallah abi hakkını helal et sinirlendirdiysem
Görmemiştim yoksa sormazdım. İyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn 24 harfli profilimde artık analitik ons paylaşmıyacagımı belirttim onslar için attıgım son graflar fikir beyanımdır gümüş için z2 grafı ons usd t bazlı olarak Altın için spanc v graf olarak arkadaşlar ne düşünür bir şey diyemem ben kendi fikrimi beyan eder geçerim bol kazançlar ytd

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

İyi akşamlar Bünyamin abi. Nasılsın?
Onsta hala saçma sapan rakamlar konuşuyorlar. Olası geri çekilmede sert iniş bekliyor musun?

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Kalan süre 140 gün ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Günaydın sn veterinersin v 5 rakamı roma rakamı olarak ifade edilmiş güney konsolidasyonunu 5. Ana hareketi ytd

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Günaydın Bünyamın hocam, bahsettiğiniz V yi anlayamadım ben. @Varabey

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Direnç kontrol bölgesi 2. deneme ytd

1BeğenmedimŞikayet

Cursed ()

İzliyoruz hocam

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Estağfirullah hocam.
Kam akacaksa zaten damarda durmaz.
Kenarda nakit her zaman iyidir.
Hayırlı geceler

-1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Unutmayalım söyleyelim 24594 üzerinde sabitlenirse orta vade mini boga yaşanır sonra v yi tamamlar düşüncemiz önce v yi tamamlayacagı yönünde yani 24594 üzerinde kalamayacagı yok spek bir daha insanları kayıga bindireyim derse iş baya degişir kafanızın karışmasına sebep olduysam kusura kalmayın ltfn ytd

lehfi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Unutmayalım söyleyelim 24594 üzerinde sabitlenirse orta vade mini boga yaşanır sonra v yi tamamlar düşüncemiz önce v yi tamamlayacagı yönünde yani 24594 üzerinde kalamayacagı yok spek bir daha insanları kayıga bindireyim derse iş baya degişir kafanızın karışmasına sebep olduysam kusura kalmayın ltfn ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Sizin olabilir dediğiniz rakamlara gelirse alıp terki diyar edecem burayı hocam.
Gerçekten çekilecek çile değil
Ağarmayan yerimiz kalmadı
Ama siz benden çok kazanın genede

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İster istemez tabelanın hipnoz etkisi var haklısınız bu piyasalar insanı bagımlı yapar amaçda zaten o benden daha fazla kazanırsınıx umarım

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Hocam ekran başında böm böm bakmak yerine doğru söylüyorsunuz az grafik çalışmak evet ama
Hem paranızın çoğunu kaybedip( bu arada tek yatırımım arkası yok yani) hemde yaş 42 olunca çekilmiyor

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Aslında biraz graf biraz teknik terim anlaşılmayacak hiç bir tarafı yok söylediklerimin genelde sn kahverengi Allah cc cümlemizden razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Düşecek deyince kızıyorlar hocam, şşşt. vadeli tarafına geçtim galiba artık , düşsede çıksada olur, sabit kalmasın yeter. en dip 0.00000001 dir bunu bilerek işlem yapıyorum hep

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Valla başkan bu sene 12k beklentim var benimde yalan değil
Snx 1 dolar alım emrim var. )
Orayada bütçe ağırdım
Olmadı 10 dolardan alırız.)

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Allah Razı olsun hocam, bu arada ilk defa yazılan herşeyi anladim:)

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Teşekkürler hocam güzel açıklamalar için

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Tam dibi belirlemeye çalışıyoruz target yani direnç tablosunu oluşturabilse hedef belli olacak bu sefer 40670 ile 48xxx lerdeki hareketlerden daha farklı hareket ettigi için tam hesaplayamadık belki 14000 belki 16000 arası şimdilik v gözüküyor daha önce iii için 20000 ile 24000 arası dedik yanıldık 18000 yaptı herneyse bol kazançlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Ya ben beğeniyorum bitmiyor bende beya beğeni varmış Sn. Varabey

3BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Nasip sn kahverengi emege saygı beklemekten ziyade en azından saygısızlık etmeseler oda yetecek nasıl bir ruh halleri var anlamadık

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Teşekkür ederim hocam benim gönlümden de yalan değil 16700 filan geçiyor kaç gündür
Fedden önce %100 maldaydım.
75 baz gelince daha btc çıkamadan o allanemede %70 satmıştım.
Herkes 28k bekliyor bu adamlar bunu biliyor diye tırsıyordum.
Teşekkürler açıklama için.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn lehfi 24594 üzerinde sabitlenemezse kademeli olarak dediginis rakamdan aşagıda bir rakama iner ytd

1BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Bi beğenide benden gelsin son hakkım
Sizin grafikten bişey anlamadım
ama çizmişsiniz sonuçta
18k mı orda yolun sonu.)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum