Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 04:54:35
EUR 35.0856 04:54:35
USD 32.7898 04:54:35
ALTIN ONS $2326.3650 04:54:35

Konu: Ne Yapmak Lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Enflasyon ve manipülasyon ortamında elde ürün ve TL ikisi de bulundurmak günlük fırsatları da değerlendirmeye çalışmak lazım derim.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

destekler 18,700 18,531 18,431 18,318
dirençler 18,781 18,864 18,962 19,040

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,864 18,962 19,040

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Sayın ustam
Gümüş TL olarak direnç yerleri nereler paylaşmış mıydınız

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bilmukabele kardeşim

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Rabbim kibirden uzak tutsun. Amin

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Şu 19 u bir görsekte rahatlasak

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmukabele hayırlı cumalar beni engelleyen kişilerin hiç biri bana sataşmada bulunmadı sataşsalar zaten engellemem hatayı da daima kendimde ararım ama böyle bir şey de yok benim onlar kadar bilgimde olmayabilir ama engellemelerine mana veremedim.
Bu sebeple zoruma gitti ben de engellemeye başladım isimlerini görünce konuşan kişiyi de kapatıyorum geri açmayı unutuyorum böyle oluyor.
Sayfayı affedici ve hoş görülü olmaya davet ediyorum sen kötülüğü en güzel şekilde sav o zaman sana d man olanın en yakın dostun gibi olduğunu görürsün
Kibirliye tevazu kibir kibirliye kibir ise tevazu mizana dikkat etmek lazım derim. Ytd.

Kısada düşüş bu kadar mıy dı bakalım 19,035 i görecek miyiz ?
Şaşırtmaca devam ediyor.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

sorun çözülmüş sevindim sizede hayırlı sabahlar bereketli günler dilerim.

2BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Muhsin kardeşimizin dediği gibi " bir saniyesine bile hukmedemedigimiz dünya için eğri büğrü olmamalıyız. Siz saygı değer bir hanimefendisiniz. Her daim öyle kalın. Allaha emanet olun.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayın hocam özel kur varken dolar da 10 kuruş,09 kuruş makas vardı. Tl ile işlem yapabiliyorduk. Şimdi 30 kuruş. Yani 1000 dolar tl ye geçtin arada 300 tl fark var. Küvette. Şimdilik dolarla parite .

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Evet güzel tespit özellikle gümüş. Çünkü bu velet hem ons olarak hemde gram olarak çok düşük.
Altın ise baksanıza 200 den fazla düşmüş.
Bu ons nasıl alınır yoksa yaptığımız parite ons mu oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim hocam.

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırlı Cumalar kardeşim. Eleştiriye bozulmadım herkes eleştirebilir. Şöyle düşünmüştüm olumsuz etkileniyorsun diye yorumlarımı görmek zorunda kalma diye idi aslında. Açtım. Bugün Cuma. Kırgınlık vs olmasın. İstemeden kırdıysam affola. Allaha emanet olun.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Net görülebildiği için dolar yükselse bile TL ile çıktığını parite si düşen herhangi birine de geçmek kolay oluyor şu anki fiyatları not ettim.
Mesela dolar önceden 14,6589 iken euro 16,2189 gümüş 11,9117 altın ons 1935,34 usd imiş hangi tarih görünmüyor.
O zaman TL ye geçen not almış olsa şimdi gümüş ve altını çok aşağıdan kademeli olarak toplardı.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkürler hocam. Birbirimize bir yanlışımız olmadı, hatta dün Asrn hocamla ilgili işbirlikçi yaklaşımıniz sebebiyle sohbetimiz de oldu şaşırmistim açıkçası. Sizi engelleyen kim ve kiminle sohbet ettim bilmiyorum, bilme ihtimalim de yok zaten:) bana da çok oluyor hatta bana haksizca hakaret edenlerin bile isimlerini yorumlarım arasında görmek zorunda kalıyorum. Herkesin kiminle ne yaptığını takip etmek mümkün olmuyor ne maalesef:( calismalarinizda basarilar dilerim. Hayırlı Cumalar

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Tabi dostum @Yaseminnisa hanim alt yorum lutfen.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kardeşim sorarmisin Yaseminnisa hanımefendinin yorumlarınıda ben göremiyorum. Acaba eleştirdi diyemi engelledi.

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

hocam yaseminnisa sizin mesajlarınızı göremiyormuş. bizden rica etti

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim Sn. @deLiogLan_

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beni engelleyen kişiyle konuşunca ekranda görmemek için geçici olarak kapatmış geri açmayı unutmuşum.

Net_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

rica ederim efendim nedemek. hayırlı cumalar

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Çok doğru efendim
Doların burada olması parite için biraz riskli de olabilir
Her an devreye girebilirler
En güzeli eğer ons için yukarı gitme kuvvetli değilse TL ile işlem yapmak daha mantıklı.
Birde dediğiniz gibi hem TL hem dolar hemde gram elinde bulunduran her yönde kazanır

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Emeğinize sağlık tşk ederiz @Yaseminnisa hanım derki bir yanlışlık mı oldu yorumlarını göremiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim kardeşim. Hayırlı Cumalar

Net_X için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

hayırlı cumalar Reşat bey. @Yaseminnisa bir yanlışlıkmı oldu engellemişsiniz sanırım. kendileri soruyorda

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırlı sabahlar. Sayın @REŞAT12 yorumlarını göremiyorum. Sizden rica etsem acaba bir yanlışlık mı oldu? Yada engelledi mi sorar mısınız? Kolay gelsin.

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

17,7785 17,8946 17,9980 18,0843 ama daha önce yapıldığı gibi önce alevlendirilip yukarılara da kasten çıkarılıp dağıtıldıktan sonra sert iniş olabileceği gibi herkes nasıl olsa tekrar yükselecek diye rehavete kapılsın diye yavaş yavaş ta aşağı çekilebilir. şu andan itibaren her şey mümkün ytd.
18,39 dan girip şimdiye kadar hiç bir şey yapmadan 7 aydır bekleyenler var

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

dolar ın zor direnci neresi ustam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

usd 17,7093 AUD 12,2254 12,3484 CAD 13,7398 13,8779 NOK 1,7741 1,7931 JPY 0,1284 0,1297 euro 18,0385 18,2319 GÜMÜŞ 10,6782 10,8655 ALTIN 971,5544 988,0492 22,07,2022

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum