Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 19:53:52
EUR 34.9699 19:53:52
USD 32.5008 19:53:52
ALTIN ONS $2329.5200 19:53:52

Konu: Anlik marmaris de doviz

Akan_Deniz ()
Dolar

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Pek yakinda...

TRaK0459 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Sen iyimisin ben aylardir dolar dayim.14.4 dan beri. iftiraci. sen sattin tl de kaldin tabi yazik. sen beni takip etmeye devam et.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Size ne. siz isinize baksaniza. niye satasiyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Benim sayfamda benim gonderimde yaptiginiz yoruma bakin. Yaniltici gidin paranizi baska sayfada cekin. engelleyin yahu yeter. yeter yeter

1BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Bugün piyasadan yüksekten alıyordu bürolar ondan

Hunkarim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Evet Deniz öyle yapmak lazım

Akan_Deniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Kapida bekleyip turistlerden alican. dukkan ve otellerde iyi kazaniyor bu durumdan. Bazen magzalarda bozmak istiyen turistler oluyor. ellerinden kapasim geliyor. yok paraya aliyor magzalar dovizi...

Yigit88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Yigit miktar cok ise asagidan satiyor veya yukardan aliyor. sordum. insiyatiflerinde ozel kur veriyorlar...

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Özel kuru sorunuz diye yazıyor Deniz biz sorsak kaç olur ki baya fark açık turistlere göre galiba kurlar

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Yok begenin lafimi olur. ben ona bakmam.

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Teşekkür ederim Deniz bu iyi oldu beğeni hakkım dolmuş gönderemedim

0BeğenmedimŞikayet

Radikal ()

Bunlar bizi temsil ediyorlar sonuçta bizde Avrupa'da aynısını görsek bu millet denir adamlar hakkı ne kadar biliyor elbet ve bizim için kötü düşünüyor sonra bizde herşeye dış güç diyoruz iç güçte çok temiz değil

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Marmaris yabanci turist gelir hep

Onurozgr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

Doviz burosu acmak lazim. marmaris hep yabanci. Nasil kazaniyorlar.

Radikal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Aynen öyle..

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum