Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 11:46:08
EUR 34.8457 11:46:08
USD 32.5249 11:46:08
ALTIN ONS $2379.9800 11:46:08

Konu: ons/dolar/gram altın

Yorumlar (100)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

aktolgalı ()

Belirttiğiniz Yükseliş başladı adım adım hedeflerine yükselişini bekliyeceğiz Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

aktolgalı ()

Şimdi sırasıyla belirttiğiniz rakamlara kadar köşemizde kahvemizi yudumlayarak beklemede değerli kardeşim

Thanatos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aktolgalı ()

Belirttiğiniz Yükseliş başladı ve devam ediyor biz adım adım hedeflerine yükselişini bekliyeceğiz Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

aktolgalı ()

Şimdi sıra belirttiğiniz rakamlara kadar köşemizde kahvemizi yudumlayacağız değerli kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Teşekkürler...

Adım adım ilerliyor, her zamanki gibi hedefi 12 den vuran analizleriniz doğrultusunda . Bekliyoruz belirttiğiniz hedeflere ilerleyişini , en kısa zamanda varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Teşekkürler...

Adım adım ilerliyor, her zamanki gibi hedefi 12 den vuran analizleriniz doğrultusunda . Bekliyoruz belirttiğiniz hedeflere ilerleyişini , en kısa zamanda varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Adım adım ilerliyor, her zamanki gibi hedefi 12 den vuran analizleriniz doğrultusunda . Bekliyoruz belirttiğiniz hedeflere ilerleyişini,

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Biz sabırla beklemeye devam...

Thanatos Hocam...

Sular seller gibi akıyor maşallah, adım adım ilerliyor, her zamanki gibi hedefi 12 den vuran analizleriniz doğrultusunda . Bekliyoruz belirttiğiniz hedeflere ilerleyişini , en kısa zamanda varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Thanatos Hocam...

Sular seller gibi akıyor maşallah, adım adım ilerliyor, her zamanki gibi hedefi 12 den vuran analizleriniz doğrultusunda . Bekliyoruz belirttiğiniz hedeflere ilerleyişini , en kısa zamanda varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Thanatos Hocam...

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Thanatos Hocam...

Sular seller gibi akıyor maşallah, adım adım ilerliyor, her zamanki gibi hedefi 12 den vuran analizleriniz doğrultusunda . Bekliyoruz belirttiğiniz hedeflere ilerleyişini sabırla, en kısa zamanda varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Thanatos Hocam...

Sular seller gibi akıyor maşallah, adım adım ilerliyor, her zamanki gibi hedefi 12 den vuran analizleriniz doğrultusunda . Bekliyoruz belirttiğiniz hedeflere ilerleyişini sabırla, en kısa zamanda varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Thanatos Hocam...

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

.
Teşekkürler Thanatos Hocam...

Sular seller gibi akıyor maşallah, yazdığınız analiz doğrultusunda , adım adım ilerliyor, her zamanki hedefi 12 den vuran analizleriniz gibi. sabırla bekliyoruz en kısa zamanda belirttiğiniz hedeflerinize varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

maşallah, yazdığınız analiz saat gibi tıkır tıkır işliyor tekrar teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

teşekkür ederim
inşallah

YılmazDemirci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Sular seller gibi akıyor maşallah, yazdığınız analiz üzere hocam, sabırla bekliyoruz en kısa zamanda hedeflerinize varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Sular seller gibi akıyor maşallah, yazdığınız analiz üzere hocam, sabırla bekliyoruz en kısa zamanda hedeflerinize varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Sular seller gibi akıyor maşallah yazdığınız analiz üzerine hocam sabırla bekliyoruz en kısa zamanda hedeflerinize varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Su gibi gidiyor maşallah yazdığınız analiz üzerine hocam sabırla bekliyoruz en kısa zamanda hedeflerinize varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Sabırla bekliyoruz üstad en kısa zamanda hedeflerinize varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

hocam sabırla bekliyoruz en kısa zamanda hedeflerinize varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

hocam sabırla bekliyoruz en kısa zamanda hedeflerinize varacağı inancıyla.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Kaleminize sağlık hocam bekliyoruz n kısa zamanda hedeflerinize varacağı inancıyla.

1BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

sadece %40 yukarı pek iddalı değil bence
tüik verilerine göre bile :) enflasyon 5 aylık %33
ayrıca hedefim 1350 değil sadece buranın çok ciddi direnç olacağını yazdım
hedefim en az 1189 ama 1350 görülmesi de oldukça yüksek ihtimal

NUTTZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NUTTZ ()

Ne kadar ilkelmişsiniz, ilk insan mıydınız falan diyebilirler. O zamanın şartları başka olur. Neanderthal Umut :) @umuut81

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Biz gençken sürekli ekrana bakıp piyasa takibi yapardık diye başlar anlatırız torunlar

0BeğenmedimŞikayet

NUTTZ ()

Sonunda gülersek sıkıntı olmaz ama pişman olursak... @umuut81

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Okadar doğru söyledin ki:( 3kurusun peşinde ömür tuketiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

NUTTZ ()

Mb faiz kararı. Saat 14:00

Emrah54sakarya için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum