Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 22:40:32
EUR 34.9452 22:40:32
USD 32.4851 22:40:32
ALTIN ONS $2334.6050 22:40:32

Konu: Gümüş ons Aylıkta Uzun Vade Yarasa ve Yengeç

Tekrardan Merhaba dostlar. Gümüş ons için Aylık grafik üzerinde çok uzun vade olarak düşünülebilecek harmonik Yarasa ve Yengeç çalışmam ektedir. Böyle bir şeyin olması için artık 5-7-10 yıl olarak bir çerçevede de bakılabilir. Çünkü 2011 zirvesi 2020 dibi ile X ve A noktasını alıp sol kanadı yapmış ve 2021 zirvesi ile B noktası ardından şu an bulunduğumuz potansiyel dip seviyeleri olarak C noktası olabilecek durumdadır ki yani 18 dolar ile 14-13.75 dolar arasında bir yer olması mümkün görünmekte teknik olarak. He 18 dolar civarı dip ise sadece Yarasa olarak D noktası 45 dolarlar; 14-13.75 lere sarkar ise hem Yarasa hem de Yengeç olarak 73 dolarlar civarında D noktasına ulaşabilecek potansiyele sahip olabilr. Aslında eskiden beri uzun vadeli çalışmalara nedense bir eğilimim vardır. Yine de böyle bir şey gerçek olsa bile daha önce kısa vadelerde ne formasyonlar ne rakamlar ne dalgalar iniş çıkışlar gelebilir. Tabiki gerçekleşse bile direkt gidecek diye bir durumda yoktur. Bu anlamda biraz teorik de sayılabilir. Tabiki bunlara daha sonra Kelebek, Shark ve Cypher gibi değişik ihtimaller de eklenebilir ama şimdilik biz elimizde olan öncelikli potansiyellere bakalım diye düşünüyorum. Yani kısaca daha çok yolumuz var ama neyse yine de Bu şimdilik böyle burada kalsın. Yatırım tavsiyesi içermeyen teknik ihtimaller dahilindeki kurgusal eğitimsel çalışmalardır diye belirtelim. En azından sayfada değişik birer renk olsun dddim. Herkese iyi çalışmalar ve bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buna da bakınız, aylıkta uzun vadeler, açıklamayı okumayı unutmayın. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu alttaki grafiğe de bakın zaten aynı açıklamalar ek olsun

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kıpırdanmalar var dost sırayla hepsine uğrar :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sana llarim duruyor dost :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mesela kral gümüş sanal varlık açarsın bi pump yaparlar 1-2 aya gelebilir farazi :)
Takarız tabi dost nasiplensin torunlar :)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Gümüş takarız artık (:

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onun için aşırı ekstrem bir gelişme lazım kral :)
Yine de evladiyelik bir miktar tutulabilir cüzi de olsa toruna hediye edilebilir miras bandından :))

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ama tabi gümüş bu 2028 derken bı bakmışsın 10 günde de gelebilir :) ytd.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) DL ci tayfa iş başında yine :)) Zorunuza giden ne ki çalışın siz de yapın boş boş durmayın göbeğinizi kaşıya kaşıya daha iyisini yapın :)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yapacak bir şey yok teknik tekniktir. Ama bugün yarın 40-50 bekliyorum diyenler varsa inanmayın. Olur da ekstrem bir gelişme ve manipülatif bir şeyler o zaman vade kısalır ama onu da bilemeyiz tabiki varsayımsal bir durum sadece. ytd

Kurtuluş38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

2028 e kadar neler çıkar belki bütün kağıt paralar yok olur ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öyle dost evladiyelik takılanlar için uygun bi seçenek olabilr :)
Yeşillik olsun diye yapıyorum zaten böyle uzun vade çalışmaları seviyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

2028 çok çok uzun vade dost :) o kadar bekleyemem 3 günlük dünya (:

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Uzun vade düşünenler için gümüş ons mal toplama alanı 18'ler - 15.60-13.75 aralığı olarak düşünülebilir. Zaten 18'leri bir gördük ama altı yok diyemeyiz kesin var da diyemeyiz ancak güzel bir diplerden olduğu da aşikardır uzun vadede. Aylık grafikten böyle bir yarasa ihtimali olduğundan benim vadem 5-7-10 yıl bekleyebilirim diyenler için. Ama arada dalgalarda surf yapayım diyenler için çok dalga olur. Ben bir miktar uzun vade atarım dalgalar önemli değil ama bir miktar da dalgalarda kullanırım keyif olsun diye düşünenler için de dev Yarasa güzel bir durum. Yatırım tavsiyesi olmayan bir teknik kurgusal senaryodur. Şimdilik böyle olsa da ileride değişik vadelerde daha farklı ihtimaller de çıkabilir.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha da uzun vadede bu var dostum ancak bu çok uzun vade olabilr biraz fazla teorik diyeyim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Çok güzel anlami

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzelmiş :)

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Çok hamd eden demek. :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah Hummad kardeşim teşekkür ederim. Bu arada Hummad ne anlama geliyor merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık kardeş.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bereketli kazançlar ve güzel hafta sonları dilerim

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Teşekkürler @BossVurguncu emeginize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim. Güzel hafta sonları.

msb13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

msb13 ()

Emeğinize sağlık , teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Arkadaşlar sizlere dün gece bahsettiğim gümüş ons çok uzun vade grafik çalışmam da budur. Sayfaya düşmüş sonunda. Sıcak tüketiniz. 5-7-10 yıl dedim ama en erken 3 yıldan önce olacağını sanmam. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum