Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:08:03
EUR 34.8238 03:08:03
USD 32.3379 03:08:03
ALTIN ONS $2301.8900 03:08:03

Konu: Gümüş ons son durum 14.07.2022

Bordro çizgiler majör destek ve dirençler, mavi çizgiler yeni oluşan trendin destek ve dirençleri...ytd

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Lotus80 ()

Desteğiniz için teşekkürler. Sizlere de hayırlı akşamlar

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

16.98 gelmiş 16.80'i gelmiş saysak olmaz mı hocam?

1BeğenmedimŞikayet

kumral_cocuk ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Kesinlikle haklısınız, hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim

kumral_cocuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kumral_cocuk ()

katılıyorum kardeşim gümüşün sanki böle aşağılarda biraz daha alanı var gibi sanki burda akıllıca yorum yazan arkadaşlar çok sınırlı gümüş te 10 un alti gram altinda 935 gelme ihtimalli çok yüksek benim gözümde burdaki arkadaslar al sat yaparak para kazanacklarını sanıklar ben 10 sendir burdayım takip ederim bi ara ayrıldım ama aklı başında adam çok sınırlı gümüş uzun vadede Altın dan daha karlıdır bnu bilin

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bitmediniz! tepkiyi bekleyip gaza gelmeden duruma göre çıkılabilir! o çıkış şansını verecetir diye düşünüyorum. tl olarak dolar desteği devam ederse...
Hayırlı akşamlar bol sabırlar diliyorum...

Lotus80 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Bu değil mi hocam elinize emeğinize sağlık:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Orası kesin tabi şuan yeni bir genel yorum attım çıktıysa tabi... hayırlı akşamlar

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lotus80 ()

Bittik desenize :((

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Şuan yeni bir yorum attım düşüncemi belirttim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp kendi öngörü ve tahminlerimden ibarettir"

Sanırım gümüş ons 17.77-17.91 arası bir yerden, Altın ons 1671-1680 arası bir yerden rasyo 94.73-95.37 gibi bir yere dokunmadan kayda değer bir tepki yapmayacak gibi duruyor! bu yazdıklarım haftalık grafiğe göre rakamlar olup, tepki bittikten sonra Altın ons 1580 e, gümüş ons 15.37 ye rasyo 102.79 civarını hedefleyecek gibi duruyor...
Not:"Düşüş trendi bu hızla devam ederse eylül sonunda sonlanabilir".
Herkese hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Grafiğe bakmamıştım evet dokunmuş:)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

20.42 mi hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Altın onsu sadece takip ediyorum hocam onun dışında Altın ons ve gram alıp satmıyorum:) Değerse gümüşte etkilenir bundan

0BeğenmedimŞikayet

kumral_cocuk ()

bana kalırsa faiz arttırmlarını görelim hocam ne kadar yüksek faiz ons lara o kadar baskı demek

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gümüş ons da 18.13 kırılımında destek 17.77 ytd

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

18.13 e dokunması iyi oldu bence:)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gider mi bilinmez, giderse siyah etikete bekleriz:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eyvallah abla...

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1680 kırılırsa orada da durmaz!1580 potaya girer... ytd

1BeğenmedimŞikayet

kumral_cocuk ()

sen ona 1650 de kardeşim son kale?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dediğim gibi Altın ons illa 1680 e değeceğim diyor... ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam; ) 18.31 altı olmasa daha iyi olurdu:) Burdan yukarı gidebiliriz:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum