Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0779 17:51:52
EUR 34.8081 17:51:52
USD 32.2685 17:51:52
ALTIN ONS $2321.2500 17:51:52

Konu: Yukarı dönebilir mi?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

DXY deki sert yükselişe rağmen gümüş dibi görmedi 18,90 ı bile kıramadı bundan önce döndüğü gibi gene dönme ihtimali var diye düşünüyorum ytd
Destekler 18,746 18,330 18,058 dirençler 19,022 19,177 19,281 dirençler takip edilip gene az miktarlarda kademeli parite ile alttan giriş deneyebilirim ytd

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Dirençteyken çıktım nasip bakalım

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Hocam hangi bankadan işlem yapıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

endeks 107,49 u kırabilirse 19 dolar ın üstüne atabilir ikinci çıkış için 0,61 seviyesinin üstünü görebilirsek güzel olur yeter ki altın böyle sağlam durmaya devam etsin rasyoyla mümkün gibi
@Bozwolf_95

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

18.48 de zorlanıyor ama izlemek lazım sanki biraz daha hocam

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Parçalı giriş çıkış yapıyorum hocam haklısınız bu düşüsten sonra tren giderse yaya kalmak istemem.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir süre daha oyalayacağa benziyorlar. Yukarıdan maliyetlenen için de yeni giren için de parite den başka çare yok gibi görünüyor.
Ama ben çoğunu elimde tutuyorum gümüş bu alıp başını da gidebilir belki de dibe yakınız.

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

58,98 59,08 seviyesinde girdim risk aldım biraz 59,34 ten parça çıktım. İnşaalah yukarı devam eder terste kalır ikinci üçüncü parçayı çıkarım elimdekiler kar yazar. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

18,24 den aldım 18,47 çıktım hocam bir kaç dolar kar Şükür.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet parite yi hep parçalı yapmak istiyorum ama maalesef her seferinde bir parça çıkabildim. Az daha giderse daha iyi keşke çok daha yukarı gitse.
Gümüş bu alıp başını da gidebilir onun için ekleme yapıp çoğunu da elimde tutuyorum.

Şuraya bakarmısın ölçüp biçmiş gibi hep aynı yerde takılıyor ama kırabilir de belli olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Evet hocam burda çok takıldı dünde ama az daha gider gibi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Etiketlememi istemişsiniz ama bir anda rakam değişiyor.

üçüncü kere ilk direnci yokluyor kıramazsa biraz yukarısında bir parça kar almayı düşünüyorum yukarı devam ederse de dönüş yakalayana kadar parçalı çıkışa devam

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Yarım saat arayla kaybım 40 gr. Civarı

SAKİN_UYSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

Haklısın ustam. Ancak gümüş bu halde iken en azından tebessüm ettiren şeyler de olsun:)

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Anlık 1,3103 güzel rakam lakin endeks düştü

Bir saat önce aynı rakama daha fazla gümüş alınıyordu

SAKİN_UYSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

CAD dönüş yaptı ustam:)

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Dxy yükselişi tetikliyor rasyoda destek çıkınca yükseliş dirence dayandı gecme ihtimali güçlü gibi gece kapanış bu seviyede gelirse parça girilebilir

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

En son 19,108 seviyesinde çıktım terste bekliyorum ayrıca vaktiyle 12,40 seviyesinde soran arkadaşa beklemeyi tercih ettiğimi söyledim çok sonra 12,10 seviyesinde çıktım önce bunları hatırlatayım.
Bu seferde erken çıkış yapmayı düşünüyorum hiç parçalı çıkış yapamadım çıkayım terste kalsın yukarı devam etsin.
Alttan girdiğim seviye 0,5898 59,08 kurtarıp kar yazınca bir kademe çıkacağım inşaallah. Siz de benimle beraber terste kalmayın.
İlk direncimiz 18,459 üstünde 18,659 ve 18,826 var. ilk direncimize yaklaştık kıramazsa kar çıkışına başlamayı düşünüyorum biraz daha takip edeceğim
@Bozwolf_95 ben cad a girdim çıktım tekrar girdim çok az dolar artırdım. Dolar artışı olursa tekrar çıkış kolluyorum.
Gümüşten 7 kere girdim çıktım biraz dolar artırdım son parite de terste kaldım alttan TL ile ekleme yaptım pariteye devam. Artık miktarı yavaş yavaş artıracağım inşaallah.
@Final10 sağ ol kardeşim hep beraber ben de % 60 civarı gümüşteyim düşerse eklerim yükselirse pariteyle çıkış giriş.

dxy ve rasyoda aşağı hareket devam ederse gümüşte yukarı devam edebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Yaparken etiket isterim hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ olun
@Bozwolf_95 @Levent06_

Kar gördükçe parçalı parite yapmayı düşünüyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Gümüş oluyor

Mik777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

dolar a bir operasyon olursa çok balon patlar

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Makası bile kurtarmaz

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

1698im tepkisi 1714 oldu 16 dolar lık aslında uygundu kaçtı kötü oldu ablaminkide eksiye düştü :))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Eline sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş destekler 18,157 18,020 17,928 dirençler 18,459 18,659 18,826
@Abik @Levent06_ @Zeyce61 @GÜMÜŞCEVİZ @Abik @gumusunfendii
dxy ve rasyoda aşağı hareket gümüşte parite fırsatı verebilir ytd.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir şey değil parçalı aralıklı eldeki parayı bitirmeden arada parite de yaparsak bu noktadan sonra problem olmaz diye düşünüyorum yanılabilirim ytd.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum