Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 03:11:05
EUR 34.9136 03:11:05
USD 32.5459 03:11:05
ALTIN ONS $2317.2600 03:11:05

Konu: Platin ve diğer emtialar tarih kesişim

⭐⭐Masal58 ()
Platin

Mayıs ayında yazmisim

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Bir haber akışına bağlı bu hafta hareketli olur, birde ons destek dirençler yazdım takip edelim inş..

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Platinde düşüş gelebilir mi yani. hocam?

Masal58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

18 temmuzda hafif yükseliş oldu sıra 23-29 temmuz takip.. bir önceki mesaj dikkatli okuyun

1BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

var kardeşim, atacagım.

YCEY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YCEY ()

Platinle ilgili destek direnç çalışmanız var mı hocam?

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YCEY ()

Buralar iyi yerler mi hocam?

1BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

:) Teşekkürederim.

-1BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

gümüş ucuz tabiki.
ancak platin saglam.

Mülayim46 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Yarın alacaksanız biraz takip edip gümüş alabilirsiniz gunlukte ve haftalikta w farmosyon oluşuyor bu iyi ama nasıl olur bilmem rasyo da var, gümüş ons diğerlerinden sanki daha dibe yakin, birde burdaki hocalarimizdanda fikir alın ytd..

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Hayırlı geceler hocam platin 438 geldiğinde alırdım ikiside bugün öyle tuhaf kapattiki, platin 483,88 üstü kapanislar olumlu olur takip edeceğiz hocam, sizde gümüş var diye biliyorum, bunu ya Altın ya platin, altın 943 platin 483 altında kapanislar yaparsa438-33 potada olur..
Bugün 8 temmuz dongusu yükseliş yaptı.. şimdi ne desem gece bir açılsın bakalım inşallah..

0BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

Yarın alacağım ama gümüş mü daha ucuz platin mi karar veremedim ikiside bir birinden değersiz aslında:))

0BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

platin en kazançlı emtiadır
alışın iyi yerdeyse.

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Estafurullah. Gerçekten ons bizi çok yordu. Elbette rasyo az düşer ve Altın ons daha fazla düşerse gümüş onsta düşer.

0BeğenmedimŞikayet

Mülayim46 ()

Hocam tek kelimelik soru rica etsem yanıtlarmışsınız. Şuna ki fiyatları baz alırsak platin mi gümüş mü alırdınız, şu an ben sitem etmem bilirsiniz ters bir durumda

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Hocam sacmalamisim çok yorgunum rasyo düşerse gümüş ons yükselir, ama hep yükselecek diye bir kaide yok rosyo düşerken gümüş onsda düşebilir @cihannüma uslanmaz hocamızın dediği doğrudur, kusura bakmayın ev temizlikten aşırı çok yoruldum yanlış ifade etmiştim.. sağolun uslanmaz hocam..

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Düzeltelim ki yanlış orantıdan dolayı kimse nedne z4rar ediyorum demesin :) Rasyo düşerse gümüş ons yükselir. Yanı sıra rasyo düşüyor fakat Altın onsta düşüyor o zaman yükselmeden sabit veya rasyo düşüş ile altın onsun düşüş orantısına göre az yükselir veya az düşer 1htimali matematikseldir

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Rasyo düşünce gümüş ons düşecek diye bir kaide yok, rasyo orta uzun vadede olumlu, rasyo düşünce tabi gümüş onsda düşer ama bazende düşmeyebilir.. Altın gümüş oranını anlamak ve alım yapmak için Rasyo matematiksel olarak önemlidir..

cihannüma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Peki rasyo düşerse, dip arayışı bitmiştir demek için rasyo bir gösterge olabilirmi? Teşekkürederim, kusura bakmayın acemiyiz birşeyler öğrenmeye anlamaya çalışıyoruz:)

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

8 temmuz küçük zirveler görmeye gidebilir,18 -23 dip arayışı bitebilir mi bunu takip edeceğiz, egerki 8 temmuzdan 18 temmuza kadar yükseliş devam ederse satış düşünülür,8 temmuz etkisi bugünden yada yarın başlayıp pazartesi salı günü kadar sürebilir 2- gün once 2± sonra olarak takıp edilir.. hayırlı bol bereketli günler olsun herkese..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum