Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0695 17:34:29
EUR 34.7555 17:34:29
USD 32.4754 17:34:29
ALTIN ONS $2338.1850 17:34:29

Konu: Eğitim çalışması.

( Düşen ons )richard wyckoff

Gümüş ons burdaki dususu tamamlayınca
Arkasından olasabilecek formasyon şekilli altta...

(Yükselen ons ) Richard wyckofff

Varsayımdır . yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (283)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

sayın @M_yıldız (bakın ustalrdan biri burada) nasıl görünüyor bi tekrar alabilirmiyizsize zahmet?

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

TSK ederim kardeşim . gönderdiğiniz grafiği pek anlayamadım.

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Selamlar hocam kaleminiz keskin olsun alttaki çizim evet bir yükseliş formasyonu ancak bu formasyon en azından 2 yıllık bir bekleme süresi gerektirir uzun vadeciler içindir 3 ayak formasyonları sabır gerektirir yinede es geçilmemesi gerekli yukardaki formasyonlar bayrak flama formasyonudur genelde bunun yanında çanak fincan formasyonlarınıda takip etmekte yarar vardır bol kazançlar emeğinize sağlık birazdan size bir detaysız gümüşün son durumunu ve bundan sonra nereye gidebileceğinin bir şemasını atayım birde o açıdan bakın bu şemayı genel olarak balinalar kullanır

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Slm @Kzılhafiye1 yukarıdaki sablonu incelermisiniz .. wykoff formasyonu .

Gümüş ons yolu grafiginiz için bir baska bakış acısı olusturabilir .

Cizerseniz alttaki sablon :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Halilibo06 dusus tamamlanınca alttaki sablon oynayabilir . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Omermesut burdaki çalışmaya bakarsınız . alttaki ytd

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Evet hocam geldi :)ellerinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sordun gecen gün gelmiş :) ytd

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yine de illa olacak diye bir durum yok 18 ler de gayet güzel. İhtimalleri bulmaya çalışıyoruz sadece aklımızda bulunsun da çok büyük risklere girmeyelim diye. ytd

Kaptan67 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın abla Tatilden sonra bir de uyku düzeni bozulması oluyor hele son gün nedense hep böyle olur :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan67 ()

Dxy böyle devam ederse maalesef hocam ons 14 e gider

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaptan67 ()

Dxy böyle yukarı doğru gitmeye devam ederse 14 çok uzak değil bencede

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Senin yarın mesain yokmu? Git yat:)))

1BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Umarım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Düşen bıçak tutulmaz derler ustalar. Bende de var yüksekten ne yazıkki. Uzun vadeye bıraktım. Altın ile dengeliyorum şimdilik. Onun akıbetini izliyorum:))

gümüşmakas42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Moral verecek gram tarafında W fm çalışmamı paylaştım görmediniz sanırım. Ancak ons tarafı nereden bakarsam bakayım sıkıntı. Ki arkadaşlar bir fm üzerine konuşuyorlar. Elbette kesinligi yok. Ihtimal hep var. Umarım döner buralardan:( ytd

0BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Girmeyim dedim dayanamayıp geçen hafta gene girdim yıllar sonra

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ben birsey demedim kardeş. Yoruma yorum yaptım. O çok tehlikeli bir formasyon. Aynı gemideyiz bende istemem emin olun.. ama oluru var mı.. maalesef var:( ytd

0BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Biraz moral verin zaten içimiz kararıyor

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kuzu çevir me oluruz:(

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet demek istediğim de buydu. Eğer öyle olursa ciddi durum hiç hoş olmaz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Artık zaman gösterecek abi buralar geçici dip mi esas dip mi. 1 yıldan fazla süredir tıkır tıkır işleyen bir süreçti Wyckoff ve bu kadar olması bile harika. dolar buralarda olmasa zaten büyük yıkım olurdu gümüş TL de ama ons geçen yıldan düşük olmasına rağmen gümüş TL yine iyi

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ben SC olarak baktım

Eğer ki PS ilk destek kısmındaysak yandı millet. ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Mesela 5 agustos tarihi ben dip kullandım..

Lakin bunlar tepe olarak kullanırsa ozaman işler karısır
Senin gecen yazdıgın değer gelir . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buna göre giderse ki ben de çizmiştim abi sağ bacakta gümüş ons 18 lerden biraz yükselip 14 civarına tam dip için gidebilir. Benim çizimde sağ bacağı 18 de kapatmama rağmen devamını bilerek çizememe rağmen durum bu şekilde olabilr. Yani son 2 dalga bi yükseliş ardından daha büyük bir düşüş. Ve malesef olabilitesi yüksek bir durum. Ama tabiki kurgusal bir senaryo sadecd asla yatırım tavsiyesi değil. Belki de 18 ile bitti satış artık onu zaman gösterecek.

0BeğenmedimŞikayet

YakamoZ35 ()

Hocam emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@YakamoZ35 yukarıdaki sekildeki sablona gore hareket ederse diye dusuncemiz var . ytd

Gecen gün 18.15 ten tepki aldı. Tarih tutmadı erken geldi.

Buda bize acaba daha altmı veya ikili dip mi olacak ağustosta düsüncesini getirdi . ytd bakalım zaman ne gosterecek
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Beratx ()

Hadi bakalim :) kac defa yukseldi geri cakildi bu defa fena cakilacak.

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam sizin bir 19.08 rakamı vardı hala mevcutmu teşekürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum