Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 06:19:06
EUR 34.8867 06:19:06
USD 32.5570 06:19:06
ALTIN ONS $2324.1150 06:19:06

Konu: Platin omuz baş omuz..

⭐⭐Uslanmaz_35 ()
Platin
Hadi hayırlısı. Böyle h4reket ederse ne yapacağınızı biliyorsunuz.. ytd

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Rica ederim. Zorl4 güzellik olmuyor b3genen b3genir b3genmeyen kendi bilir. Son z4manlarda biraz 4gresiftim nedeni bu olabilir ancak 4ştım bunları.. Saygılar.

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Grafik paylaşımınız like kabul etmediği için, bu msja bıraktım. Elinize sağlık. Cevap içinde Teşekkür ederim

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Oranlar 3-4 ons farklılık gösterebilir. Kullandıgımız veri 4kısları farklıdır. Boyun çizgisinden geri dönüp güç toplayıp burayı abd enflasyon verisiyle yukarı kıracak gibime geliyor veya bu h4reketleri veri, h4ber vs. nedenli yapabilir. Abd enflasyonu beklenti üzeri gelmez ise o zaman fed yumusama 50 bp yapabilir fiyatlanıp sağ omuz yapabilir ve sağ omuz biraz daha yukarı tasabilir. ELbette tamamlanması gerektigini düsünüyorum ancak h4ber, konusmalar ve veriler ne olacagını gösterecek. Tamamalama 1htimalide yüksek olmamakla birlikte yılın sonlarına dogu veya gelecek yıl ilk ceyrege kadar platini cok yukarılarda görecegimizi düsünüyorum. Fed hızlı faiz artıslarını yavaslatacagı ve yumuyasagı kesin gibi.. ytd

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Çok düştü ve zaten 870 leri dip görüyordum veya en düşüğü 830 lar.. Keşisen tarihler var bayrama denk geleiyor. Geçen bayramda hem ons hem dolar yükseldi yine aynısı olacak gibi görünüyor. Ancak dolar ne kadar düser bilmiyorum fakat onu da asagıda tutsalar bile o da tekrar yerini bulacaktır. Abd enflasyon verilerine daha çok var veriye kadar yükselis gördügüm için girdim.. En iyi ons yükselirse gramdan dolara parite ederiz.. Platin düsük kaldı temel olarak h4berler ile yükselecegi görünümü var ve hafta sonu gelen h4b3rler var. Dahası gelirse kısa süreli yükselis görebiliriz dolara parite etmek için iyi bir sans olabilir. Ons düsse bile bilirsin diplere yakın oldugunda illaki bir b4hane h4ber veya veri ile hızlı yükseliyor ki sadece biraz bekletir o k4dar.. ytd

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Sağ omuz biraz aşağıda kalmış. Ancak boyun çizgisinin (benim grafikte 907, sizde 909) hacimli bir şekilde aşağı yönlü kırılması durumunda obo bu haliyle de gerçekleşebilir. Boyun çizgisi kırılmazsa, iki ihtimal var: ya obo iptal olur, ya da sağ omzu tamamlayıp tekrar boyun çizgisini test eder. Sanırım siz sağ omzun tamamlanması gerektiğini düşünüyorsunuz. Doğru mu ifade ettim?

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam siz platinden umudu kesmistiniz. satin kurtulun dediniz. niye geri aldınız. ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum