Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0677 01:53:53
EUR 34.7941 01:53:53
USD 32.6007 01:53:53
ALTIN ONS $2379.2750 01:53:53

Konu: Dolarda teknik durum ne diyor?

⭐⭐NİLSUDE ()
Gümüş

17.3x karar yeriydi. Bunu daha önce belirtmiştim.
Peki şu anda teknik ne diyor.
16.74 üzerinde kaldığı, kapanış aldığı sürece ve bu rakam üzerinde açılış olur ise yeniden 17.3x tabelada yanabilir. Şahsım adına bu durumda işlem açmak yerine kapanış ve açılış fiyatını görmeyi tercih ederim. Yanılabilirim de. Yatırım tavsiyesi değildir.
Ha teknik mi kaldı diyenler olabilir. Saygı duyarım.
Su akar yolunu bulur. Hepinize iyi akşamlar dilerim.

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Empati yapıyorum şu an. Tamamen iyi bir niyetle. Artan maliyetler, işçi maaş bekler, bir taraftan istihdama teşvik, bi taraftan yeni yatırımlar yapmak istiyorum. TL değeri düşüyor, diğer taraftan rekabet ortamı vb. Yok yine ben anlamadım. Ancak her şartta kredi çekip döviz almak; bu zihniyetin her şartta karşısında dururum.

Bı yorumu frsatçılık dışında bir zihniyetle yazdım.

Neşedertaşk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

dolar yüzde 3 düştü 1.5 uğunu geri verdi . Ons Zaten düşmüş düşeceği yere kadar doların düşmesi için olumlu bir haber akışı lazım . Var mı öyle bir haber?

medalist46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

medalist46 ()

Nereden biliyorsun alım yeri olduğunu? Daha düşmeyeceğini?

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Yılmaz hocam gümüşten kaçmayı düşünüyordum pazartesi ama vazgeçtim . 11-11.50 arası alım yerlerini kaçırmamak lazım . Ytd . Pazartesi panik satıcılar gidecek destekten yeni alıcılar gelecek ve yükseliş devam edecek kısmetse diyelim. dolar a kalıcı bir müdahale gelebilmesi için ülkeye para girmesi lazım . Yanlışım varsa düZeltin hocam ytd

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_Tyfur ()

Bilgi verirseniz memnun olurum

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

Faizler çok düşük olduğu için çekilen krediler dolar a yatırılıyor, suistimal ediliyor diye düşünüyorum.

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

İyi Pazarlar kuzum, düşündüğün gibi hiç bir şey olmadı sadece ekrandaki rakamlarla oynadılar ve milleti silkelediler pazartesi uygun yerleri alım yeri olarak deferlendir derim. Karar senin . Yükseliş devam diyorum. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Türk lirası kredi çekip dolar a çevir enler ve yurtdışına taşıyanlar var demek ki..

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Kapanışı olumlu yaptı, ancak piyasa açılınca bu duruma nasıl tepki verecek bunu kesinlikle izlemeliyiz.
Ne düşünüyorum ? Örneğin yarın ya da bu hafta içinde bismillah kaç şirket kredi çekecekti ? Bu soruyu sordum kendime ve şirketlerin B planı yok mu. İlla ki olacaktır. Diğer soru? Faiz düşür, yatırıma teşvik için, misal yani. Ee şimdi kredi çekmeyi sınırla. Eğer bişey anladıysam. Anlayan var ise seve seve dinlerim.
YTD değildir.

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu haberden sonra Elinde dövizi olan ilk tepki alımında satabılecegını düşünürsek dolar 17 üzeri kalıcılıgı sımdılık zor görünüyor . ama bu da yüzde 51 ıhtımal hersey değişiyor olaylar vs…

1BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Şirketlerin dolar ını nakit olarak çekip yurtdişı hesaplara taşıma olayı da konuşuluyor. Böyle bir durumda iş daha da içinden çıkılmaz hale gelir bunu da atlamamak lazım, yarın ne olacağı belli olur hayırlısı diyelim. Bakan bile diyor ya tepkileri ölçüyoruz, şimdi o da bizim gibi yarın sabah 9 dan sonra ne olacak merakla bekliyor:))

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

16.88 ile kapanış yaptı. Yarın 17.05 deneyip tekrar 16.70 i test etse de, 17.30'a da gitse de şaşırmam. Açıkçası kısa vadede bir boşluk oluşturdular. Piyasada şirketlerin satış yapacağına dair bir hava da yaratıldı. Ne dersiniz, bu konuda bir öngörünüz var mı?
Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Teşekkürler sy @Gırdali
Teknik analizde bir açıklama şöyle der; ‘'Neden olduğundan çok ne olduğu önemlidir. ‘'
Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Teknik tabiki önemli. dolar daki düşüşte kijun sen destek görevi görmüş ve ordan dönüş yapmış. Müdahale yapay, buna itirazımız yok. Ancak Teknikle ilgisiz demek de doğru değil. Burda örneğini verdim, öğrenmek isteyen için bilgi metinde duruyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum