Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 07:20:45
EUR 35.0541 07:20:45
USD 32.2629 07:20:45
ALTIN ONS $2377.6500 07:20:45

Konu: başım duman btc yön ?

Yorumlar (108)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Allah razı olsun gönlü güzel abim. Aslında çok iyi olurdu vallah :))

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

valla ben bir caık anlmadım şu anda apede shortçular çok ben 4.0860 tan 10x long açtım. bakalım ne olacak

Alonedark için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alonedark ()

Doğrudur... Ben de o şekilde biliyorum...

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Aynı vallah işten eve evden işe arada cüzdana bakıyorum halime şükür ediyorum:)) sen nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Bundan sonra faydalanmaya çalışacaz artık para kalırsa tabi

-1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

o saatler öncesinde şlemi kesiyorum hocam o saatlere yakalanmıyorum ayrıca short pozisyonu çoksa shortçuların longculara ödeme yapması gerek miyor mu?

Alonedark için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alonedark ()

Fonlama oranı günde üç kere gündüz 11.00 , akşam 19.00 ve gece 03.00 da olmak üzere 8 saat aralıkla devreye girmekte. Fundingin amacı al pozisyonunda olanlar sat pozisyonlarına ödeyerek long pozisyon da olanların sayısı azalırken short pozisyonda'kilerin sayısını arttırmak. Buradaki asıl amaç bu şekilde yaparak market fiyatı ile vadeli işlemler de olan fiyatı dengelemek. Tersi için de aynı amaç dengelemek.

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Aha yakalandın:))

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

125x açtığım gün 5 dakikaya işimi bitirdiler

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

senin adam roketçi onun yakasına yapış vadelide etkin

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Evet hocam o yüzden ben likide oluyorum hemen bu arada btc 19600 dan döner mi

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

olur hocam ama pek taraftar değilim vadeliye çok riskli özelikle aç gözlülük yapmamak lazım 5x çok bile. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hocam kazanırsanız işlemleri paylaşında ben de zararı kapatmaya çalışayım

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

thanks ama ben şu omisyon işini bir araştırayım aceba vadeli cüzdandakini spot cüzdana atıyorum ordan mı gene kesinti yapıyor onu bir anlayayım

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

neyse ben vadelide deneme yapıyorum daha doğrusu kendimi test ediyorum kazanırsam aç gözlü olurmuyum kaybedersem daha da hırs yaparmıyım ufak meblağlarla bildiğim coinler üzerinde deneme yanılma yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Tamam takipteyim

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

o balina sahile vurmuş karıncalar tarafından ezilmiştir, uyuz balina alım yaparmı hiç.
avax 14.20 x40 den hala pozisyonun açık mı?

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Olur da 11.30 u beklerim

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Yaparken paylaşsanız ben de bi doğru işlem yaptığımı görsem

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum