Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:50:07
EUR 34.7339 14:50:07
USD 32.5072 14:50:07
ALTIN ONS $2392.1450 14:50:07

Grafiği gönderen: celik2119

Birkaç ay önce bahsettiğimiz OBO tamamlandı. 19k desteğine geldi. Çok ekstrem durumlarda 13.5k iğne atabilir ama beklemiyorum. Buradan dönüş başlar diye düşünüyorum. Dönüş belirtileri netleşirse bistten kriptoya geri dönerim.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hocam varmı bir belirti yukarı yönlü?

0BeğenmedimŞikayet

New5050 ()

dolar yükselir bence

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Anladım hocam, Teşekkürler.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

dolar düşer bist yükselir. Bence tabii. Tamamen tahmin. Olma ihtimali %51 bence @besthkn @sabırlı3509

Emre21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

erken se. cim kararı gelirse, bence yüzde 30 ihtimal olur hocam. dolar da iniş mi gözükür sizce? yada zirveyemi zorlar?

0BeğenmedimŞikayet

besthkn ()

Böyle bir karar Bis t'i nasıl etkiler hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Hocam böyle bir şey olursa piyasalar nasıl tepki verir ?
Do. lar/T. L, Bist...
@Emre21

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İlginç şeyler olabilir bu hafta. Erken se. cim kararı gibi.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Hocam bizimkilerin faiz kararına ne dersin?
Ben bizim çılgınların düşüreceğini düşünüyorum da?

0BeğenmedimŞikayet

Ayazt ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sol ve avax kilitli duruyor biraz. bnb, ether ve trx öncelikli düşündüklerim.

Ayazt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

13.5 daha yakın gibi duruyor ytd.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Araçlarla ilgili se. cim öncesi bir ötv indirimi beklentim var. Se. cime de az kaldı. Diğer türlü hepsi değerlendir.

kurtt82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kurtt82 ()

Çelik bey elimizdeki parayla yatırımlık araç almak mı mantıklı olur; yoksa bist Altın dolar sepeti yapmak mı?

0BeğenmedimŞikayet

Ayazt ()

Celik hocam sol ve avax alımı yapacak mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Üstad bu oluşumdan sonra tobo oluşumu bekleriz değil mi dip oluşması için

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Hocam kendimce iyi araştırma yaptım sizin önerdikleriniz inceledim. Asrın hocamın portföyüne baktım. Tecrübeli insanlar aynı hisseleri alıyorsa vardır bi bildikleri dedim. Sizede teşekkür ederim her soruna cevap verdiğiniz için

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bence karda olursunuz. Türkiye'de ve dünyada sa. vaslar, afetler, ekonomik sorunların bolca olduğu bir dönemdeyiz. Böyle zamanlarda parası olanlar için borsaya girilecek zamandır. iŞler yoluna girdiğinde satarsınız. Nasıl olsa bir ara işler yoluna girer.

Leyla82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Çelik hocam merhaba. Sizden geçen gün fikir almıştım bistle ilgili hatırlarsanız. Sizin önerdikleriniz dahil bir kaç hisse daha ekleyerek alım yapmaya karar verdim. Ben en az 1 yıl bekleyebilirim. Paramı bölerek 12 civarı otomotiv gübre kimya vs çeşitlendirmek adına alım yapıcam. Size sormak istediğim rakam takip etmek istemiyorum bu seviyelerden alsam en az 1 yıl sonra karda olurum değilmi? Mesela Ereğli alıcam bu sevilyeler iyimidir?

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Hocam, usd d sıkıntı yaşıyor 10 gündür. trx tehlikeli geliyo bana,

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Tamamdır hocam. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

2023 hedefi 5000 hocam.

Emre21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Hocam bistteki hedefleriniz devam ediyor öyle değil mi ben elime para geçtikçe ekleme yapa yapa ilerliyorum da.
@Emre21

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Midland Grafik çalıştı gibi. 19k altına bir iğne attı ama destekten dönüp haftalık kapanışı 19k üzerinde yaptı. Biraz daha trx almayı düşünüyorum. Alınca yazarım.

0BeğenmedimŞikayet

hakanyks ()

Hocam dönüş netleşirse mini boğa mi olur?

0BeğenmedimŞikayet

CS__ ()

Merhaba üstad, Acaba Bistten tümden mi çıkacaksınız?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

19 k obonun sol omuz hedefi. 13.5k gövde hedefi. Yani artık önemli bir destekteyiz. Kırılıp kırılmayacağı haftaya netleşir.

kasva22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasva22 ()

Peki ya doymadıysalar büyük OBO tamamlanmazı sence hocam?

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

özledik dayı psikolojimizi düzeltcek bi babayiğit lazım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum