Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0688 13:00:30
EUR 34.7807 13:00:30
USD 32.5199 13:00:30
ALTIN ONS $2315.1800 13:00:30

Konu: Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu?

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Bu grafiği atıp atmamak konusunda çok kararsız kaldım ama platinde şöyle bir görüntü var.
Lütfen eğer bu formasyonu bilmiyorsanız önce bir araştırıp kıza- caksanız, eleş- tirecekseniz öyle eleş- tirin. Sussam gönül razı değil...
Formasyon adı: ters bayrak.
Fm'de henüz kırılım gelmedi. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (99)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sayın @Ravza_ cümlemizin inşallah

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Yolunuz açık olsun işiniz rast gelsin hocam

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Benim zaten kişisel oldukça zengin içeriğe sahip çok uzun zamandır sürekli güncelleme ile oradan hem ekonomik takvim hem tüm enstrümanlarda oldukça isabetli analizler ile yola devam ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Öyle durumlarda profilinizdeki kişisel not kısmına ekleyebilirsiniz hocam tekrardan teşekkür ederiz emeklerinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hayırlı cumalar sayın @Ravza_ bereketli bol kazançlar sağlıkla inşallah bazende çok uzun ekonomik takvim tek parçada anında düşüyor sayfaya hiç belli olmuyor

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar hocam emeklerinize sağlık bazen düşmeye biliyor yorumlar

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba mesajı biraz geç gördüm sabah ekonomik takvim için sayfaya uğraştım atmayı bir türlü düşmedi malesef

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam 18.35 den alım yaptım)

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

anında görüntü oldu 18.7 geldi :)

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Zamanında @Zeyce61 e sat kurtul demiştim 18.43 de hedef vermıstım hedefım gelınce alacağım ınsallah sizin de boşta dolar TL niz vardır destek alımı yapacak

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Sonsuza kadar bir düşüş yok hocam biliyorsunuz. Düştüğü gibi elbette çıkacaktır. Onsun bu halde olmasının en önemli nedeni faiz artışlarıdir. Faiz artışı biterse onslar rahatlar

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Bayramda kapalıydı ama banka alım yaptırıyordu o yüzden dedim

1BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hocam elinize dilinize sağlık ben ne diyeyim size emek verip uzanca anlatmışsınız Allah sizden razı olsun haklısınız hocam sizin görüşleriniz çok isabetli bossvurguncu hocaminda öyle vermiş olduğunuz rakamları takipte olacağım tekrar çok teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam bu onslar bedavami olacak. ozaman bizde bir parça ile al sat yapıp diğer onslara dokunamayaclsak en azından diğerlerinin ortalamasını yada gram artırıp öyle bekleyecez. elbet çıkacak bu onslar

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Evet hocam al satta gümüş çok uygun kazancı daha fazla oluyor:) Ben Altın almadım, almıyorum:)

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam gümüş su yönden kazançlı bir okadarda kayıp:)mesela 1740 iken. Altın ons alan 1750 den sonra kar ederken gümüşte 30dilar bir kazanç oluyor . dün ben altında kalsaydım 20dolar alacaktım gümüşte 60 dolar verdi mesela

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam:) Çıkmış:)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

üst yorum çıkmadı değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam TL bazlı yorum beceremiyorum ben. dolar /TL etkeni giriyor içine ve ben TL tahmin etmede çok kötüyüm :) Gümüş ons uzunda 0.618 18.7'ye geliyor. Geçen Bossvurguncu hocamla bir harmonikte de 18.05 çıkmıştı. 18.7 bence iğne de olsa değmeli. (18.75 değmiş direkten dönmüştü) Altın a sarkarsa 18'e kadar gidebilir ben daha aşağısını beklemiyorum. (gelmez demiyorum ama gelse de kalıcı olmaz bence. )

Buyrun size sesli düşüneyim hocam. Aşağıda maksimum 1 dolar marj var (daha aşağısı gelse de kalıcı olmayacağı düşüncesinden hareket ediyoruz. ) yukarıda ise orta vadede en az 10 dolar. (ben daha da çok bekliyorum orta- uzun vadede) En kötü ihtimalde dahi risk kazanç oranı 10'da 1. Bu ticarete ortak olunur, burada girilir. (kendi adıma konuşuyorum. ) Daha ne diyim hocam

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Cuma kapali bizim piyasa

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Peki hocam teşekkürler bende alım yapacagm 10.42 talimat girdim cumayı beklemeyi düşünüyorum biraz daha düşerse çok iyi olur

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Foreks ne ben soyledım ne sız duydunuz düşmanına bıle tavsıye edilmez kaldıracaktı işlemlerden uzak durun vıop dahil…

Turkuaz5597 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turkuaz5597 ()

Hocam Forexden parite yi hangi uygulamayla yapıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

yok kuveytteyim. 2520 geldiğinde dolar a geçer beklemeden gümüşe geçerim. Tabi öncelikle 2520 gelmeli :)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kuveyt'te yenden dolar euro ve TL ye gecılebılıyor ama foreksteysen her parıte mümkün ama forekste de feci avlıyorlar kardeş dıkkat et çık foreksten

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

güzel etmişsiniz hayırlı olsun. Ben yenden çıkıp gümüşe gireceğim için takip ettiğim parite XAGJPY paritesi. Orada 2520 hedefim var gelirse ben de çıkıp gümüşe geçeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben zarar kes yaptım yende hergın dusmesıne seyırcı kalıp üzülmekten ıyıdır bir kere olmek hergun ölmekten:)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam ben de öyle düşünüyorum)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam buralardan alınır ben jpy mağduruyum o yüzden yapamadım alım. Boşta olsam buralardan girerdim.

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Hocam aslında ters bayrak fm noktasal olarak geldi. Sol tarafta 3 hafta önce atılan ve hedefi 802 verilen grafik mevcut ama kırılım o gün değil daha sonra geldi. Kırılımın geldiği noktaya bayrak direğini taşıdığımızda 810 rakamı ortaya çıkıyordu ve nokta olarak geldi 810 rakamı OANDA tarayıcısında. Fm tam çalıştı diyebiliriz. Dönüş ise dediğim gibi belki son bir salvo sonra yukarılar, buralar net toplama bölgesi bence.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum