Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 18:40:06
EUR 34.8387 18:40:06
USD 32.5879 18:40:06
ALTIN ONS $2391.2900 18:40:06

Grafiği gönderen: Varabey

z2 hokkabaz ytd

Yorumlar (330)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Yalnız nasipte gayrete aşık değil mi hocam?

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Olur olur merak etmeyin bayram sonrası az sabır ben de baya aldım bereketli olur ins

msb13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

msb13 ()

İnşallah hocam ama gerçekten sıkıntı büyük hala düşme egiliminde

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Şunu da eklemek istiyorum ki buradaki kişilerden ziyade kendi nasibinize güvenin ve inanın. Hebimiz ne kadar bilirsek bilelim nasibimiz kadarını kazanıyoruz nihayetinde bunu unutmayalım hocam. Bazen diplerde olur alım için elimiz gitmez ya da emitada tepelerdedir satım için elimiz gitmez bunun tersi de mümkündür diplerde alip tepelerde de satabiliriz işte kısaca biz buna nasip diyoruz hocam

1BeğenmedimŞikayet

msb13 ()

İnşallah hocam ama bu biraz sürecek gibi onslar fena düştü , toparlanması kolay olmayacak maalesef

Combative_woman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Güzel yapmışsınız maşallah Allah bereket versin , şimdi sıra onsta o yükselir tekrar dolar a parite edersiniz

0BeğenmedimŞikayet

msb13 ()

Çok teşekkür ederim tavsiyleriniz için kesninlikle herkesin dikkat etmesi gereken püf noktalar

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Vakifkatilimdan TL ile Kuveyt Türkden ons ile işlem yapıyorum hocam

burak_025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam

Pol için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Amin hayırlı ve bereketli olsun hocam. Emita bu düşerde çıkar da. Sabırlı olunmalı ve panik yapılmamali. Yatırım yaparken soğukkanlı ve sabırlı olursanız, her düşüş alım fırsatı her tepki yükselişini de satış fırsatı olarak kullanırsanız kazançli olacaksınız diye düşünüyorum. Kâr almadan parça göndermeyin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

2019 yükaek fiyat teklifinden daha düşük fiyat teklifi günlükte 0618 düzeltmesi bu fiyatın daha aşagısı 00.00 günlük ytd

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Daha düşecek mi

0BeğenmedimŞikayet

burak_025 ()

Hangi bankadan aldiniz

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

borç parayla girme hocam

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Düşüş bitti mi borç parayla girecem

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

msb13 ()

Allah bereket versin bende o anda dolar a parite yaptım 10.88 den şimdi de tekrar gümüşe geçtim valla korktum dedim acaba alan bir ben miyim diye :) bilgili birkaç kişinin alması güven ve cesaret veriyor . Saygilar hocam

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam 10.73'den aldığım gümüşü 10.86'dan ve 19.80'den aldığım onsu 20.17' den bugün tepki yükselişinde gönderdim. Az önce gönderdiğim parçaları yerine 10.60'dan ve 19.35'den yerine koydum hocam

0BeğenmedimŞikayet

msb13 ()

Hocam gumusler hala duruyor mu

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Graf sonu ytd

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

Ezberledim hocam grafı:)
Tereddüte düştüğümde teselli noktası graf zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Grafa bakınız

SAKİN_UYSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

Hocam işin tekniğinde bilgili değilim. Sadece politik açıdan benim aklımın almadığı konu da bu zaten. Hem dünyaya kafa tut, hem ihracaatlarda ruble zorunluluğu getir hem de kendi yayın organlarında böyle haberler yayınlansın. Reuters'tan başka da yalanlayan olmayınca işkillendim. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Niye iatesin şu anda serbeat bıraksa 34. xx kadar düşecek kontrolsüz deger kazanmasını hangi mb ister ytd

SAKİN_UYSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

usd Rub 53. xx ve 51. xx sonrasında kendi medyalarında yer aldığı üzere, kontrolsüz gücün/değer artışının önüne geçmek adına(! ) R. MB'nın döviz girdisi haberleri asılsız mıdır hocam? (Yüklü miktarda döviz girdisinden bahseden medya organları var. )
Şu anki konjonktürde hangi ülke, para biriminin değer kazanmasını istemez ki? Kafam karıştı:(

0BeğenmedimŞikayet

Unique_identty ()

anladım hocam çok doğru tespit Rsya yaptı yine yapacağını.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum