Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 07:23:07
EUR 34.7606 07:23:07
USD 32.4723 07:23:07
ALTIN ONS $2374.6000 07:23:07

Grafiği gönderen: Hassasyatirimci

Tek geçerim :)

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

goldarrow452 ()

1 hafta maous vay bee ne dedin bu kadar kkm git demişin bunu farklı mı algıladılar ne :))

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Geçmiş olsun kardeşim kapıya çay gönderdim afiyet olsun

1BeğenmedimŞikayet

ARES__ ()

Siz bir a. ş şirket kurun kuyudayım ben haberiniz de yok

Hassasyatirimci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

fıba piysam

Ceyrancı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

yok artık kanka olur mu oyle sey selın sana yazmıs ya onu okudum:))

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Pardon kanka ben babam için yazdın sandım.

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

demıs :) al sattan anlamayan kkm demıs oyalanma kaleye gec 3 gol ye cık demıs:)

0BeğenmedimŞikayet

Ceyrancı_ ()

Hangi banka bu

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Demez ya dermi:((

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

kkm ye gıt demıs sana resmen :)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Pes lik nasıl bi durum var çözemedim ama sizin iyi biliyor olmanıza sevindim

selinesk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Bu beni üzdü 17.24den alıyorsa dolar şuan yüksek demekki ben babamın Doların i yerine nasıl koyucam yine bi vukat yine ben:))) ama belirteyim kendi sat dedi sonra geri al dedi ama ben pazartesini göreyim diye almadım tek hatam bu

0BeğenmedimŞikayet

selinesk ()

Umut sen al sat nasıl oluyor bilmiosan buralarda pek oyalanma bence adam en ince detay anlatmış pes

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Aynen 17.2420 alayım diyor ama geri almak istersen 17.3199 dan satarım diyor :))

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Banka senden suan da 17.24den mi oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Evet tutar belirleme imkanın var biri şuan 11 bin dolar ıni satila çıkartmış mesala 12 31 den
Digerbirde al Mak için rakam girmiş 12.25 den isteğin gibi al sat banka da arada komisyon aliyor

Fani_Kul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Hocam bişey sorayım.
Bu alım satım rakamlarını bizmi belirliyoruz?
Ayrıca alım ve satımın yan tarafında tutarlar ne için?
Fibaya geçtim ve bilmediğim için soruyorum. Biraz bilgi verirmisin bu benim marketimle ilgili

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Cuma 16 .91 leri şuan 17.2420den okutma şansım var ama bu gece usd nin zaten 17.30 civarı da açacağı ihtimalinde köşeye koydum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum