Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0676 22:49:50
EUR 34.6111 22:49:50
USD 32.3973 22:49:50
ALTIN ONS $2294.0950 22:49:50

Grafiği gönderen: Hagi

Hagi ()
Dolar

Arkadaşlar kimsenin sattığı yok çıkmayın FEDERELLAR SATMIL BAKIN GRAFİĞE

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

İllaki döviz birikimi yapmak istiyorum al sat ile de işim yok. Faiz hassasiyetim de yok diyorsanız kkm de kalmak mantıklı görünüyor. YTD

baha81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

değerli hocam bu tarz alaveredalavere kumpaslarrdan çarpılmamak için falan tavsiyeniz nedir acaba ka- kame mi?

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

black34 ()

16,65 zar zor yakalım usd yalnız... fiba benim piyasa..

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

16.6dan busd aldım bu fırsat bidaha gelmez:))
Yanılabilirim.

doitlike için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

doitlike ()

etkilemez de satan satana :)) makas falan dinlemiyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Tüm site aynı anda alsa ya da satsa kurun küsuratının son hanesini bile etkilemez:)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Neden yaptn dedim 13 olursa alırım olmazsa zaten kardayim kur korumaliya takviye yaparım dedi ne diyim

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Haberi duyar duymaz

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bizim hnm ama hiç pişman değil 14.8 den almıştım dedi makasa bakmadan şutladı neden böyle yaptı anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

doitlike ()

sitede. herkes. satmış. neredeyse? :) 16,45tensatan var.

1BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Ky nın satması ile kurda böyle hareketler olmaz zaten. Bir de açıklama piyasa kapanışından sonra geldi. Bu makaslar ile adam malını nasıl satsın:)

1BeğenmedimŞikayet

Leytinant ()

Az daha inse de alsak. Gecsinler bu algi islerini. Birileri yine kamyon yukluyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum