Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:45:34
EUR 34.9839 06:45:34
USD 32.2051 06:45:34
ALTIN ONS $2414.8350 06:45:34

Grafiği gönderen: Kerim5461

Bu grafiği daha öncede atmıştım, ons buralardan kendisine bir yön belirleyecek diye düşünüyorum. Ve bu yönünde aşağı yönde olacağını düşünüyorum. Ytd.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Alt grafiktede belirtmiştim daha önceden de takip ettiğim ve burayada yazdığım gibi ons ta düşüş olacağını düşünüyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Hayırlısı Olsun. İnşallah gramda yüznüz güler...
Daha önce defalarca burda yazıldı TL de beklemek riskli diye sürekli enflasyon karşısında değer kaybeden bir tl var malesef...

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Kardeşim bu işi %100 Bilen yok, Terste kalmayanda yok, O yüzden kendimizi kasmaya gerek yok.
Ben yaklaşık 10 yıldır bu işlerin içindeyim. Piyasada fırsatların bittiğini hiç görmedim.

Kendime aldığım Notlar bunlar

1- Alımıda Satımıda Mutlaka Parcalı yap
2- Tek bir enstrümana bağlanma mutla sepet yap ( döviz, gram, gümüş, borsa)
3- Destek neresi direnç neresi öğren caba göster.
4- Yükseliş başladığında satış için acele etme daha çok yükselecek nidaları başlayınca parça parça satmaya başla.. Düşüş başladığında acele etme parça parça piramit şeklinde azdan coğa doğru alımlara başla.
5- Full işlem yapma daima elinde en az %10-20 emtia veya tam tersi %10-20 TL Bulundur.
6- Kanatkar ol, terste sabret, Kaarda Şükret...

İnşallah isabetli ve Bereketli Yatırımlarınız Olur.
Saygılar sevgiler.

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Hamdolsun abim çok sağol. $ kazara gitti benim:) dediğin gibi teselliyi gramlarda buluyorum:))

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

ALLAH RAZI OLSUN, Piyasayı değerlendirmek gerekirse; Kişisel olarak doğru karar vermek o kadar zor ki bu süreçte. Gönülümüz al daha da çıkacak kaçıracaksın fırsatı diyor. Ama aklımız sabırlı ol 1-2 gün izle gerekirse yüksekten al ama zarar etme diyor. : )) Bu süreçte bizlere destek vermeniz bizim için önemli işte.

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Sağol Kardeşim, senide yeniden görmek güzel

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim katdeşim sağolun. İnanın bizimde çok birşey bildiğimiz yok, sadece gördüğümüz noktaları elimizden geldiği kadar çizip atıyoruz buraya. Burada çok değerli üstadlar var ben şahsen birazda onların görüşlerini almak babında atıyorum çizimlerimi. Ama yinede sağolun tekrar. Allah'a emanet olun...

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim sağolun...

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Kişisel olarak doğru karar vermek o kadar zor ki bu süreçte. Gönülümüz al daha da çıkacak kaçıracaksın fırsatı diyor. Ama aklımız sabırlı ol 1-2 gün izle gerekirse yüksekten al ama zarar etme diyor. : )) Bu süreçte bizlere destek vermeniz bizim için önemli işte.

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Sesini duymak güzel... sayfada.

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Ve Aleykümselam Kardeşim Hoşgeldin.

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Selamlar Arkadaşım...

4BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Kardeşim ben emtialarda aylardır geri çekilmelerin alım fırsatı oldğunu kısa vadede düşüşlerin normal olduğunu Dünyada bu kadar para basılmışken, son 30-40 yılda görülmemiş bir enflasyon varken emtilarda derin düşüşler olmayacağını ara ara dile getirdim. Borsada olduğum içinde çok fazla yazmadım buraya...

Şimdi soruna gelecek olursak bu rakamlardan gram veya gümüş ben almam, geri çekilmeler olursa 980 - ile 900 tl arası piramit şeklinde azdan coga doğru toplardım. Gümüş içinse 11.80- Altın dan parçalı alımlara başlardım. YTD.

Meanetttt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Meanetttt ()

Merhanba hocam Altın düşermi sizce, sarıp sarmalayıp derken satmamayı mı düşünüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

eyvallah Dostum sağolasın... sende benim gözümde öylesin...

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Hoşbulduk Kardeşim. Çok Şükür iyiyim. Altın larımı sarıp sarmalayıp kimselere vermiyorum... sen nasılsın... İnşallah herşey yolundadır...

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Abi hoş geldin nasılsın:)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

İyiyim çok şükür. Ya belki ben seni üstad olarak görüyorum :) neyse dediğin gibi olsun kardeşim, sen nasıl hitap etmemi istersen öyle yaparım. Saygılar bizden...

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

dolar iyi yol aldı ama dikkat etmek gereken yerlerde diye düşünüyorum. Tabi herkesin kendisine göre bir görüşü var benimkisi bu. Ytd.

Onur58581 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Çok Şükür Kardeşim, yaramaz bir durum yok, Sende İyisin İnşallah...
Benim Üstad, Hoca vs olmam için kırk fırın ekmek yemem lazım... Dost, kardeş diye hitab edersen daha mutlu olurum. saygılar

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim kardeşim sağol.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim onurum sağolasın iyiyim sen nasılsın?

Onur58581 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim dumrul üstad. Nasılsın?

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Emeğine sağlık Kardeşim, Sağolasın...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum