Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0756 20:16:02
EUR 34.9702 20:16:02
USD 32.4910 20:16:02
ALTIN ONS $2329.6000 20:16:02

Grafiği gönderen: Varabey

tabi ytd

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Cl4 95 sonra 121 ytd

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

usd euro önce 1.0009 snra 1.03345 target ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Cl4 95 target sorası 121 usd onslar iki hafta 4? Oluşturur ytd

0BeğenmedimŞikayet

Forwet ()

üstadım xrp içinde bir analiz rica etsek! ama telsiz modunda olsun lütfen normal olursa anlamayız:))

0BeğenmedimŞikayet

Kuzucu ()

Teşekkür ederim bende tek jeton neo var şu anda. bununla ilgili bir öngörünüz varsa duymak isterim. zaman sıkıntım yok, uzun zamandır awax ta tersteydim zaten geçen hafta bozdum ve neo aldım tl bazında 175 tl den. neo da beni ne bekliyor hiçbir bilgim yok

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Bünyamin ani Eth yorumu lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Siz ilgilendiginiz enstürümanı söyleyin analizin sizinle ilgili kısmını izah edeyim o mesajda petrol onslar sanallar ve parite ler var sn kuzucu ytd

Kuzucu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mebat ()

Hocam duygularıma tercüman oldun vallahi. Bende bişey anlamıyorum. Bizim gibilerin de anlayacağı dilden yazsa çok faydalı olur

Kuzucu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kuzucu ()

Üstad belliki çok bilgilisin. eminim analizlerinde nokta atışıdır. seni takip ediyorum ama yorymlarından hiç birşey anlamıyorum. anlamaya çalışıyorum tekrar tekrar okuyorum yine olmuyor :) emeğine saygı duyuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Eth için target 1589 uzantısı 1670 parite si 0.067 normal 0.07 yüksek sn ömerp38 ytd

Ömerp38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Abi bi Eth yorumu rica etsek

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Bünyamin abi bi Eth yorumu yapsan

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Cl4 ve gold üzerinden ters regulasyon oluşacak btc 200 ma Altın da konsolide 5/1 5/2 hareket tamamlaması gold 4? Ve brent 95 121 haçların yeniden şekillendirilmesi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Cl4 petrol ileri geri poz yapacak ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Son 47 gün kolpa 3 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Unique_identty ()

Günaydın Bünyamin hocam. hayırlı sabahlar. bereketli kazançlı bir hafta olur inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Poz yazıyorum usd tl kurundan çekinmesem sabah açaçagım diyebilirim ytd

asenagümüş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asenagümüş ()

Pozisyon açıcağınız zaman bilgi verir misiniz hocam.

0BeğenmedimŞikayet

sütlüceli_ ()

Teşekkür ederim
Onslarda düşüş bekliyorsunuz doğrumu hocam

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Belki %15 gerçi 15 haziran usd tl tehlikeli saat 10.00 gibi bir durum analizi yapmak gerekli asya 1. seans için ytd

sütlüceli_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sütlüceli_ ()

Ruble beklentiniz nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Hedefinde belirli bir rakam var mı benimde ekimde biraz TL var diğerleri pahalı geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Evet alacagım 15 haziarana kadar ytd

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Ruble mi alacaksınız varabey

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ve bir kısım 15 hazirana kadar yine ruble kartına oynayacagım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Tşk ederim varabey saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn dzn petrol ve gaz alımında ab mecburi ruble kullanmak zorunda ve ruble transferlerinde ek maliyetler ödemeli ve teminat göstermeli manasında kurulmuş bir anlatım stok seviyesini ve termini 3 aylık zaman biriminde halletmeli ytd

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Varabey yazdıklarınızı anlamasamda çok önemsiyorum biraz daha net olsanız malum kelime dağarcığı zayıf

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Güzel soru

Beratx için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum