Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 11:43:07
EUR 34.7502 11:43:07
USD 32.3952 11:43:07
ALTIN ONS $2339.6000 11:43:07

Konu: TL'de mi kaldınız?

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
herkese iyi günler, TL'de kalan var ise USDJPY parite si tepede atnalı oluşturdu. Sarı yükselen trend çizgisinin kırılması ile birlikte, derinliklere doğru yol alabilir. Bu durumda TL'den japon yenine geçerek kazanç sağlayıp akabinde dolar a parite yapılabilir. (bilmeyenler için parite USDJPY paritesi olduğundan JPY alan bir kişi için parite değer kaybettikçe kazanç sağlanır) Yatırım tavsiyesi değildir. Hayırlı günler dilerim.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Ellerine sağlık @emrah19 hocamızın)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim cevabınızı gördüm.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet şimdi baktım dediğiniz gibi! kırılımı beklemek daha iyi görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

ama cevabım çıkmadı değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

anladım anladım.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam 10 yıllıklar ile büyük korelasyonu var. O trend çizgisini kırmadan alsak belki bir tık daha yüksek olur kar oranı ama terse de yatırabiliyor ki ben bi parça alıp stop oldum maalesef. Göstergeleri çok şişti negatif uyumsuzluklar var. Normalde jpy artık dönmeli eli kulağındadır diye düşünüyorum ama "trend is your friend" bu teoriye göre trend kırılsın öyle derim ben.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

parite yi ters yazdım hocam kusura bakmayın, siz anlamılsınızdır:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Değerli bilgileriniz için teşekkürler hocam! usd /jpy baya diplemiş gibi hocam ne dersiniz

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

o sarı trend çizgisine temas edip dönüyor sürekli. Kırıldığı an değerlendirilebilir. Hepimizin eline sağlık olsun hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet bunu görmüştüm elllerine sağlık @emrah19 hocamızın...

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

@Periyot hocam @emrah19 hocamın usd /jPY grafiği gayet güzel

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Teşekkürler @emrah19 bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

KanaatkarAdam ()

Ben de tl de bekliyorum. Yeni buradan takip edebiliyor muyuz

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Yükselen trend çizgisi kırılmadı henüz lakin göstergeler çok şişti, dönebilir net bir şey yok. dolar TL nin yükselişe devam edeceğini düşünüyorsanız yen alınabilir. @Hnmaga size de cevap olmuş olsun. Yatırım tavsiyesi değildir

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bu görüşünüz güncel mi hala TL ile yen alinabilirmi seviye nedir takip edilmesi gereken

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

@emrah19 size Japon yeni ilgili sormuştum ulaşmadı galiba

0BeğenmedimŞikayet

rslaydn1947 ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Henüz yükselen trend çizgisi kırılmadı ama dediğiniz gibi ciddi dönüş sinyali var hocam. Karar sizin elbette

rslaydn1947 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rslaydn1947 ()

Emrah üstad buradan dolar japon yen e parite yapılırmı döndü diyebilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Merhaba @emrah19
Japon yeni almak için uygun mu?

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

sarı trend çizgisi kırılmadı, bu analizim başarısız olmuştur. Yanıldım, özür dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

ne diyim şimdi hocam yazdım bunu zaten, geçmiş yorumlara bir göz atın inşallah olur mu?

asenagümüş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asenagümüş ()

Hocam ben TL deyim buradan jpy TL ile almak mantıklı mı…ytd olmadan tabii:)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Takip ettiğim arkadaşlar listesine alıyorum. dolar japon yeni parite sinde, teknik analiz sonucu paylaşırsanız memnun olurum. Aynı şekilde ben de gördüğümü yazarım. Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

orada da yakaladım hocam :) 130 dan alıp 127'den vermiştim. Dediğiniz gibi 135'e gidebilir ki bahsettiğiniz kanalı çizdim grafikte, o kanal kırılınca almak en doğru olanı ama tepede oluşan atnalı gördüm mü ben girerim, dayanamam :)

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Usd jpy parite si yükselen bir kanalda yoluna devam ediyor. 130 dan 126 ya düşerek düzeltmesini yaptı. Yani yen dense dolar almak daha mantıklı. Yeni hedef 135. Eğer gelirse, 1 parça alım yaparim

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

dolar dadırlar ıcın Japon yeni düşünülebilir dolar karşısında ucuzlamış

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Çok teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Like lar size gelsin. Güzel bir yazı

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

rica ederim hocam.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum