Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:45:30
EUR 34.9839 06:45:30
USD 32.2051 06:45:30
ALTIN ONS $2414.8350 06:45:30

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Ver Allahım verrr:)

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Günaydın başkan. Dibi boylayalım artık. Malum zenginlik yolunda gerekli sermaye hazır artık

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Gece iyi operasyon cektiler donermi yukari acaba

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Gece 1 gibi yattım 31520 idi yatarken hatta avax retest den dönecek mi diye baktım 26 üzerine atınca dedim dönüyor ama 25 den stop olmuşum

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Geçmiş iki saat bak nolcak şimdi zarar tam yüzde 50 rüyamda korkuttular kardeşimi tövbe araba çarptı uyandım :(( şansıma

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tabelâ çok oynak korkutuyor 31.100 ler 200 lerde tedirgin ediyor nasip düşmez inşaallah geriye aldım emri btc 530 gündüz 524 gördü luna da 90 küsur gördü 100 emir girdim 120 almıştım zarara düşerse alttan alıp üstten satmayı deneyeyim bir de denk gelirse:))

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Teşekkür ederim cevaplariniz için üstadım

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Onun icinde ücretli yazılımlar kullanmak gerekiyor. Yada vadeli tarafta alımları takip edeceksiniz.

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Şimdi tabelaya bak 31435:)
Saat 19 da düşmeye başlamıstı.
Satış kararı senin tabiki...

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

O long olan coinleri nasıl anlayacagiz

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kısa ve net...

Btc cıkıyor diye her coin cıkmaz.
Piyasayı vadeli taraf yönetiyor hala.
Hangi coinde long varsa o alınır.

3 gündür bunu örnekleriyle gösteriyorum sizlerde faydalanın diye... $ocean $unfi de olduğu gibi..

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hımmm ben de bugünkü en yüksek 31.800 den bu yana geçen zamanı hesapladım tamam neyse uykuda takip edemem 524.9 gördü 524 emir vereyim gelirse alarm da kurarım 31k ya Altın a düşerse o an satarım ama o da ordan yukarı atarsa tam naparim üzüntüden bilmem uyanınca:))

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Hocam btc şu an 31 300 de ama altlarin çoğu 30200 civarı seviyesinde. Bunun sebebini nasıl yorumluyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

31400 Altın da daha 2 saat bile geçirmedi...

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eth garantici coinidir. Al unut misali. Düşüşler de cok kaybettirmez cıkarken de btc nin hemen arkasına ilk yükselecek olandır.

Mustafa_zanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

4 saatin dolmasına son 35 dk sence 31.800 ü kıracak mı kirmadığını anlarsan yaz madem de btc satıp alttan alayim:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Uff kim söyleyecek coincolik konuşuyor musun onu görürsen o yazar bana

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_zanat ()

Başkan eth tilki hapı yutmuş gibi duruyor nedendir sizce

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Luna takip etmiyorum 300bininci söyleyişim:) üzgünüm

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Al sat yapsam lunada zarar kapanırdı şimdi ise de başladım ablam tl de 120 ve üstü olursa kaçırmayayım bana yazın arkadaşlara da söyle olur mu burası hep açık ama bakamıyorum sürekli ekrana :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eyvallah:)

doitlike için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

İşte ben zarar edeceğini bildiğim için
Önce dolar al dedim
Sonra luna alma dedim
:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Şimdi takip ediyorum da birazdan bayılırım 6 da uyanıp akşam 6 da evde oluyorum 8 saat üstü yemek yol yine iş için anlamadım bu hesap da tutmuyor:)))

1BeğenmedimŞikayet

doitlike ()

Kral maşallahın var senin yüzünden sanala busd harici ytırım yapasım geliyor :))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Haklisin da kârı az oluyor yavaş gidiyor diye almadım böyle zarara gireceğimi bilsem alırdım

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sen bu hesaplarla zor cıkarsın işin içinden. Sana dolar al ve dolarla devam et dediğimde dolar 15.50 idi... şimdi karda mı olurdun zararda mı?

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tl olarak aldığım halde tabanı bütün coinlerin dolar tabanlı olunca düşüşten etkileniyorum o zaman hem dolar düşüşü hem. buna bağlı satışlardan kaynaklı düşüş eee genelde dolar düşerken btc çıkmıyor muydu Altın onsla mı zıt yöndü

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Aynı olur. dolar aldığından beri dolar artarsa fazladan karın olur, düşerse de zararın olur... coinleri tl olarak tutturmak imkansıza yakın bişey.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tl ile dolar kazancı farklı mı aynı mı oluyor aynı coinde

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_zanat ()

Hocam grafik ten anlamıyorum yani ne demek istediniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum