Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 07:03:10
EUR 34.9965 07:03:10
USD 32.2164 07:03:10
ALTIN ONS $2413.6750 07:03:10

Konu: <@kıncı> EREGL...

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
endeksin ana hisselerinden birisi olan ereglide durum güzel görünüyor bugün biraz dinleniyor olsada ilk hedef 38 görünüyor orası geçilmesi durumunda yıl sonuna dogru 50 TL potansiyeli ile %45 lik bir getiri sağlayabilir YTD...

kimseyi yönlendirmek degil amacım sadece Altın ve döviz dışında da yatırım araçları oldugunu hatırlatmakdır can sıkıntısından hoşuma giden hisseleri paylaşıyorumm sadece

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

ben de :))
teşekkürler tekrar

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kırmızıdaki sabrı yeşildede sürdürmenizi dilerim :)

deligiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Seni bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...

1BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam sizi tanırım yıllardır. Hatta bu sitede sadece takip ettiğim kişi sizsiniz.. sayenizde borsaya girdim ve sasa ile tanıştım. emeklerinize sağlık.. Bu başarılı çizgisinden ve yardimseverliginizden vazgeçmeyin lütfen. Aleyhinize konuşanlar sizi tanımıyor olabilir.. hersey için teşekkür ederim. Saygılarımla. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

Tüm karamsarlığıma, aceleciliğime rağmen beni sasada tuttunuz aylarca derin kırmızılarda bekledikten sonra sayenizde pasparlak yeşillerdeyim
Bir teşekkürü borç bilirim
Allah işinizi rast getirsin
Çok sağolun sayın @Akıncı

0BeğenmedimŞikayet

Ndys ()

@Akıncı bey Allah sabır versin ama takılacak bir şey değil. Hisse paylaşımlarınızı takipteyim, kendi adıma çok teşekkür ederim emeğinize sağlık. Çok faydalı oluyor grafikleriniz ( şahsım adına söylüyorum)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

aynen abam ya bayramdan once aldım yuksekten elıme tl gectı bakmadım dırek 10 tane ekledım sepete sonra bekledım:)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Hocam lutfen kaale bile almayin. Emeginiz icin tesekkurler. Ben soru sorarken zahmet verirmiyim acaba diye dusunuyorum. Lutfen bu gibi seylere efor harcamayin

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Ben o şahsa gereken cevabı verdim bence hiç kafanıza takmayin.

0BeğenmedimŞikayet

ARES__ ()

Hocam boşver takılma emeğine sağlık teşekkürler paylaşım için

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

başıma gelicegi biliyorum adamın yazdığı yoruma bakın

Baya pazarlamacisin bro cizdigin grafik zaten yanlış yada nerden kopyaladiysan artık ; ))

Hisse grafiği paylaşan akıncı arkadaş afam mi topluyosun hissecigine alttan mi aldın uyanık zaten cizdigin grafikte sana benziyor yukarı doğru çıkmış

O grafik zaten yanlış pazarlamacı arkadaş alttan aldın milletimi topluyon uyanik

https://altin.in/zamansiz_59

söyle adamlar insanın bütün neşesini kaçırmaya yetiyor..

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Araliktan bu zamana altin ve dolar in artmasini bekledim. 5 ayi bist te gecirseydim belkide toparlamistim degil mi. Neyse Allah can sagligi versin. Disardan izledim siteyi simdi uyeyim. Ogrencinizim bundan sonra kizmazsaniz :))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

panik yapmazsan borsada kaybetmezsin böyle hisselerde aceleci olma sakin ol illaki kara geçiceksiniz

Eagle13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bence iyi ediyorsun, öyle 3 yıl 5 yıl da zorunlu değil, normal şartlar Altın da 6 ayda, 1 yılda bile yüzünü güldürecek seviyede kâr getirebilirler.

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

biraz daha bana göre tedbirli gidin yani :)

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Tmm hocam zamanim var. Sadece cok acemiyim. Takip arastirma ve tecrubelilerin bilgi paylasimi bende daha iyi olucam insallah. Sagolun
Hayirli kazanclariniz olsun

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Hmm şey gibimi? gittiğim yoldan gidin ama dediğimi yapmayın gibimi:))

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Üç hisseyi kumbara yaptım erg. li sasa ve şi. şe diğer kagitlardan aldığım karları bu üç hisseye aza az ekleme yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Böyle kağıtların tamamını satmam, 12,96 maliyetle bir kısmı duruyor ve daha duracak. Elinize sağlık, size teşekkür mahiyetinde bir sürü layk borcum olsun, bugünkü hakkımı yemişim:)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah, gelecekden benimde belki tek hissem olucak emeklilik adına.. eregli satılmaz düşüşlerde ancak alınır.. ßoL Kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Mstfysl ()

Konya Ereğli mi

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Tşk ederim almış gibi kabul ettim ama senin puanlama halâ kapalı.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ereğli kardeşliği adına:D layk verecektim sana Halil ama hakkım bitmiş, başka zaman artık:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bir arkadaş Kasım ayında kağıt tüyoları vermişti. Geçende kontrol ettim. Süreç boyunca endeks birkaç kere düştüğü halde, 5 - 6 ayın sonunda kârları gayet tatmin edici... Hiç dokunulmadan beklense yetiyor. Dandik kağıtlar değildi bunlar tabii. Sonuç olarak borsada küçük bir oranda al satçı gibi davranıyorum, büyük oranda orta uzun vadeciyim. Al sat yapıp durmak çok daha iyi kârların kaçırılmasına yol açabiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

mesela bugün düzeltme yapıyor dünki hareketin düzeltmesi, paranızı bir kaç parçaya bölüp işlem yapın ben bu tip hisselere elime para geçtikce fiyatına bakmaksızın alırım :) ama siz bana bakmayın genede :)

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

öyle hızlı işleri 15 yıl sonunda bırakabildim bende ancak :) şimdi trendciyiz kaplumbağa misali ilerliyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Benin var lakin nereden nasıl gireceğimi bilmiyorum örnk:egergliye buralardan girilirmi gibi düzeltme yaparmı:)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eregli den bekledigim hareketin aynısını arçelik yapış kanalın üst bandına gelmiş buradan biraz satış gelmesi normal altda 2 tane gap var onları doldurmak isteyebilir kısa bir düzeltmeden sonra tekrar yukarı yeni zirve yapmasını bekliyorum fakat biraz zaman lazım

Eagle13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Oğuz'un sabah alıp, öğleden sonra kârla satıp akşamüstü de alttan tekrar alması gerekiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ereğli Sasa hektas ve daha birkaç hissenin uzun vadede Gram altın a fark attığını fark attığını fark ettiğim epey oluyor:) Aynı fikirdeyim, sepette hisse senetleri de olmalı. Saygılar bizden :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum