Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:25:50
EUR 34.9560 04:25:50
USD 32.5836 04:25:50
ALTIN ONS $2318.3850 04:25:50

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Benim beynimi yaktılar . Bu yeni LUNA değil mi ya grafiklerde eskiden aldığım sattığım yerler gözüküyor.. ama tümü değil

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Mevcut arzın yüzden 70 i dağıtılacak. Totali 2 yıl içinde 6 aylık periyotlarla olacağı söylendi.. ama ne kadarını ilk etapta dağıttılar yeterli bilgiye sahip değilim

Mehmedi_Anka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmedi_Anka ()

İyi akşamlar sayın Lucifer bana da iki parça olarak küçük bir miktar yeni luna verilmiş acaba daha verilecek mi? Benim bildiğim İlk etapta %30 daha sonra taksitle %70nin dağıtılacağı yoksa yanlış mı anlamışım?

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Full girmemek şartıyla bence yüzde 10 girilir. 79 hedefim var ama ne kadar sürede gelir bilmiyorum. Piyasaya sadece AİRDROP ile sürülen bir ürün. Ve yüzde 70 i bu şekilde dağıtılacak. Hediye LUNA satanlardan birileri alıyor izlediğim gördüğüm bu şekilde. Riski göze alıyorsanız alınır özetle. Ama asla yüzde 10 dan fazla olmamalı

ames için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

LUNC (bol sıfırlı olan) uzun vade yakım olursa düzelir kar bırakır. Ama kayıp olayı çok fazla olabilir..

Yeni LUNA da 79 dolar hedefim var gelir mi bilinmez kayıp oranı yüksek olabilir.

BTC de 32700 den sonra 29200 e bir düzeltme gelirse o sırada AVAX alınabilir.

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Merhaba hocam avax için yorum yaparmısınız bir değişiklik var mı acaba. Birde bu yeni luna veya lunc için alım önerir misiniz saygılar

-1BeğenmedimŞikayet

ames ()

ya lunayı biz şimdi kaçırdık mı alınır mı burdan düşer mi tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Herkesin parası kendisine değerli hocam :) uzun vade yatırımlarda ben pek takılmam bunlara..

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

Evet değilmiş 10 k usd lik :)) millet burda 10 USD için tatava yaptigi dönem aklıma geldi:))) bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Tamam usta cok sagol. bekleyelim görelim mevlam neyler, neyler se güzel eyler:))

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam bende UST de vardı. Ondan kaynaklı da iki kez gelmiş olabilir. Yazdıklarına göre kazanılmış olan hakkın sadece yüzde 30 unu yatıracaklardı. Kalan yüzde 70 kısmı 2 yıl içinde zamanla dağıtılacaktı

Kral_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kkaakkttüüss ()

Evet ama 8 dolar da iyi ucuzdan alanlar icin

Ünlüü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Spell neden hiç tepki vermiyor, batma riski varmı, bende de epey var

kkaakkttüüss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ünlüü ()

25 dolar a 10 saniyelğine

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Biz hep geriden gidiyoruz.. Eger biraz işten anliyirsaniz, nefsinize yenilmeyecekseniz btc turkte 1 sn bile durmayin binance ye gidin. btc buhun saat 15.00 de yatiracakmis airdroplarim bir kismini sanirim. ama gormeden inanmam

0BeğenmedimŞikayet

kkaakkttüüss ()

Merhabalar binance de Luna 25 dolar a kadar çıkıp 8 dolara inmiş btc turkte neden tık yok kafasina göre mi çıkacak orda fikrinizi alabilir miyim btc turkte Lunalarim var

Coinkolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yağız1903 ()

Hayırlıysa inşallah Teşekkür ederim

ES_26_ES için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Güle güle kullanın

Yağız1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Hediye biliyosunuz baldan tatlı:))

0BeğenmedimŞikayet

Yağız1903 ()

20 usd üzeri olamadan asla satmam sabırla beklıcem

ES_26_ES için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Usta merhaba. bende 3 k lık almıştım luna. tabi ara ara almıştım hangi dönemlere denk hatırlamıyorum. hediye 23 tane geldi daha gelir mi. çünkü sizin hesaba iki seferde yatırılmış acaba yine gelir mi hediye:))

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

1200 luna satsaniz şu an 9600 usd yanılmıyorsam zengin oldunuz

0BeğenmedimŞikayet

Yağız1903 ()

Benım içinde süpriz oldu inşallah geri almazlar :)

$MaTRaX$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Çöküş ten önce 38 luna vardı 0.000175 luna hediye geldi

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Yanlışsa alsınlar diye ellemedim zaten

morşimşekk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$MaTRaX$ ()

Bu iste bi is var bakalim. :))

0BeğenmedimŞikayet

morşimşekk ()

bi seferdoge satışı yaptım para iki kere yattı hesaba ama genel bakiyem iki kat değildi beni eksigösteren bir rakam vardı sonra düzelttiler aldılar yani

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yüksek ihtimalle. Oranı daha yüksekti çünkü sayfada paylaştım

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

oktay_87 ()

Sanırım bana gelmedi luna karşılığı sıfır bakiye

0BeğenmedimŞikayet

Yağız1903 ()

Çöküşten önce hiç lunam yoktu sonradan aldığım lunalar lunch olarak ust olarak aldıklarım da ustc olarak eksiksiz olarak geri verildi ayrıca hediye olarak 1200 tane lunam var napalım şimdi iade mi edeyim

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Benim luna yokken geldi,45 adet 6500 tl, ust den geldi o zaman

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum