Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 00:34:05
EUR 34.7339 00:34:05
USD 32.5072 00:34:05
ALTIN ONS $2392.1450 00:34:05

Konu: Avax

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Son girisim 5.64 inerse 5 22 de satış emri girdim
Ufak parca zaten yari nakit var elde alis yapmadim ustte yakalar tekrar short yaparım artarsa 5.70 stoplu lig rakamı 6.14 eklesem oraya kadar artar belli olmaz unfi tam 3kğtcı; ))

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

5.65 te yardıma gelerem abi

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Rsr 0.102 den fena indi
Luna anlamam idolum ; ) ben unfi yi shortla yukari pumplatip lig olurum birazdan:) inat etti inmiyor lig etsinde rahatlayayim bari

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

$rsr roe65 sattim.2.61 luna aldim long. ytd:)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bırakmam idolum en son 60 yada 70 usd t lig etmişti kar edince atarım bahçeye:)) çalıntı roket vakası epeydir yok:)
Btc inerse unfi 4.40
Eger yükseliş moduna gecerse yine peşindeyim stop yapıp lig olmadan ekliyorum sıkıntı yok :)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Unfi seni men etmeden bırakmazsın biliyorum:)))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Poliklinik te başta betacrter var b üye takipçisi de fazla hemde ödüllü bi usta :))
Idolum ben spotcu gibi oldum unfide ısrarla short devam ediyorum
Zaten 11 k $ k si yok ; ) 100 $ dan fazla alıp satmam piyasa iniş hattında iken zor oluyo

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Polikilinige hayir:))

Vur- kaç evet:)))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Aynen ustad seni beni yer bunlar acımaz bizim gibi acemilere :))
Unfi de anladı zaten acemi olduğumu; ) 4.40 beklerken 5.760 e uçtu neyse 5.64 te short ladim )

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Hocalari duayenleri haritacilari kendi haline birak abe:)))

-1BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Kısacası grafikler çok volatil şuan için. Açıkçası beklentileri fiyatladık belki hızlıca yukarı gidebileceğimiz bir olgu içine de dünya girebilir lakin haber akışları ve fed faiz fiyatlamaları piyasayı önemli ölçüde baskılıyor. Fikrimce Kasım ayı yüzümüzü güldürmeye başlayacaktır ytd.

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Bu kadar kısa alanlarda , bu kadar manipülatif bir ürün için nasıl bu kadar net yorum yapabiliyorsunuz beyefendi ? 200 dolar lık bant içinde uçaklar konuşuluyor , günlük ma20 üzeri kapanış olumlu diyebiliriz , henüz geçmedik 19.380 den geçiyor bu alan.

Asıl yükselişi göreceğimizi düşündüğüm alan haftalık ma20'nin kırılması ve 2 günlük üzerinde kapanış gelmesiyle olacaktır. 21k bandına tekabül eder. Net konuşmayı doğru bulmuyorum ama beklentilerimizi güzel bir dille anlatarak tartışabiliriz. 100-200 dolarlık bantlar sadece long short açanlara yön gösterebilir , spotçu hodl yapan insanlara fikir vermez zaten hepsi inanılmaz zararda... ytd

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bende anlamadım kibarca elden geldikçe ormekler verdim eski grafikleri attım hala uçuş diyo anons diyor
Yükseliş yada iniş hattini yazar geceriz ustalık ustadlik sıkıntım yok fakat arkadaş engin tecrübelerini anlatmak yerine karşısındakini küçümsuyor
Lunc da uçuş olacakmış o hikayeleri çok gördük o.22 ve 0.17 ye iniş olabilir ben ona bakarım
Eylül 2022 de 0.17 olan lunc 0.37 yapmış şimdi 0.26 da
Ne nereye uçmuş hepsi av peşinde
İnanıp kale alan stoplara uymayanlar zarar zarar katıyor
Yükselecekse yükseliş hatları da grafikler de belli zaten yeri gelirse onu da yazarız al sat uçuş demeden

Ryzenxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ryzenxxx ()

Abi buna ne laf anlatıyorsun. Bu arkadaş sürekli şuranın altı yok buranın altı yok diyip kaçıyor :D btc 22-23-24 lerde gezerken ortaya çıkar. Btc 18-19 a düşünce kaybolur. Ons Altın dada aynı oranın altı yok buranın altı yok hikaye

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yanıldın sensey grafik teknik calisir bende
İyi bi kaptan olsan hızlı olursun takibe aldım fakat sen hızlı davranıp takibe alma hızında geri kaldin en güzeli karşılıklı dostça konfor tuşu kullanıp sayfayı meşgul etmeyelim
Grafik ler konuşur teknik konuşur
Ağız laf yapmaz burda kalem konuşur

Çarşın pazar olsun kazancın bire bin olsun
Konfor benden gelsin kendine iyi bak

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Nirvana ya ulaşmışsiniz siz sayın üstadım ben Bakırköy'de kaldim sordum kimse tarif edemedi :))
Şimdi ikna oldum takibe alıyorum sizi benide uçur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum