Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 12:25:18
EUR 34.7530 12:25:18
USD 32.4025 12:25:18
ALTIN ONS $2337.9450 12:25:18

Konu: btc 1h no coment

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ryzenxxx ()

Bizde uçalım abi onun peşinde. Dünyada kimsede olmayan tekniklere sahip :D

Vaktiniz olduğunda Spell coine bir bakarmısınız

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yemez onlar güncelleme filan ad. min onlara ozellikle ödül veriyor ; )) rahat rahat yazar onlar teknik bilmiyorsun diye
adam grafik atmamış onu bilmiyor ; ))
Takip etsin beni borsafinans ona grafik ve bist hakkında engin tecrubelrimi aktarayım; ) uçma sarka ile olmaz bu işler:))

Ryzenxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ryzenxxx ()

O arkadaşta nezaket özelliği kapalı. Güncelleme yemesi gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Adamın tek cevabı sarkma yaptı. )

1BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Yahu sen hala orda mısın boşver al konfor odasına bırak uğraşmaya degmez

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tmm arkadaşım o zaman grafik destekli yazsin inceleyip bizde bakalım ben kötü bişey demedim ki teknik ile beni eleştiren kişi teknik bilecek grafik atacak yanlışım varsa özür de dilerim hiç sorun değil

Ryzenxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hic bi sorunum yok biraz iddialı yazdı sadece bilgi alışverişi yapalım dedim anlamadi ; ) grafik at diyorum atamiyur o zaman usta pozları na girmesin ve yazarken nezaket kurallarına uysun

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Gardasim bu adamla derdin nedir

1BeğenmedimŞikayet

Ryzenxxx ()

Sadece kriptoda değil heryerde uçup çakılıyor abi bu arkadaş. Ons Altın da 1666 mı ne öyle bir rakam bulmuş kimsede olmayan tekniklerle sadece bu arkadaşın bildiği teknikler. Ons altın katiyyen
o rakamın altına düşmezdi. Görüyoruz durumu. Herşeyi bu biliyorda. Bir tek birşey bilmediğini bilmiyor :D

Bi hack olayında piyasa allak bullak oluyor. Fedi faizi bilmem neyi saymıyorum bile. Bu hala uçacak

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Fazla uçma dedik :))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Aynen hocam en iyisi susmak yazıp dursun , kusura bakmayın bazen kendimi tutamıyorum ; )
Bizler yatırım danışmanı yada uzman değiliz sen bildin ben bildim de oynamıyoruz burada arkadaş kendi dünyasında uçuşa geçmiş bırakalım ucsun; ))

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Vasıfsız bir eleman..
Cevap verip onu şımartmayın..
Onun dünyası bam başka..

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yaw git kardeşim başkasıyla eğlen
Dengim değilsin:)) sana grafik dersi veririm bilmiyorsan öğrenmene yardımcı olurum
Grafik için yazdığım yeri kullan ; ) takipci kasma ile olmaz bu işler
Jetlaq filan olduysan fazla uçma bünyen kaldırmaz; ))

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben anlamıyorum burayı
Hic bir zaman ustayım üstadım demedim dememde değilim zaten
Fakat sözde teknikci diyen kişi kendine baksın kendi gibi ustad olanlarla uğraşsın
Btc de 300$ lik artış i bilmiş te hustad mi olmuş inişte olur yükselişte neyine şaşırıyor ki

IGASSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Borsafinans bak buradaki gibi birkaç grafik çalışması yap grafik bölümüne at
Ondan sonra sözde teknikci diye ithamda bulun eger varsa kendine güvenin gel ben buradayım
Emtia bist kriptolar hangi konuda takılırsan sor yardımcı olurum sözde teknikci kimmiş görelim bakalım; ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum