Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 03:10:11
EUR 34.7692 03:10:11
USD 32.2648 03:10:11
ALTIN ONS $2325.9650 03:10:11

Konu: Gümüş ons 26 yolculuğu ytd

25 mayıs 2022
Gümüş ons çalışması
Yatırım tavsiyesi olmayıp kendime nottur ytd

Yorumlar (88)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Vaay karddşim nerelerdesin sen en son ham mmer ciple trafikte mor ışıkta geçerken görmüşler seni gidiş o gidiş dedik parayı buldu ışıkları bile değişti :)) Allah razı olsun kardeşim hamdolsun iyiyiz sen nasılsın iyisindir inş

Kerembey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Kardesim nasilsin uzun zamandir yazmiyorum sen ne desen odur :))

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hayırlı sabahlar kardeşim tarihler grafikte belirtilmiş bu tarihleri aşarsak o vakit tekrar bir analiz ederiz saat başı öngörü değiştirirsek tutarlılığımız kalmaz her gün öngörüde değişmemeli gün içi çalışma alanı elbette olacaktır iniş çıkış yaparak ayrıca ben yön ne tarafa giderse o tarafa grafik belirtmeyi sevmem attığım grafik kısa vadeli değil dir uzun vadelidir haftalık aylık tarihler verilmiştir gün içi rakam grafikleriyle karıştırmayın lütfen bol kazançlar

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Bu öngörünüz devam ediyor mu hocam

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

:)maşallah hocam sizde

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Benim maliyet yukarıda zaten hocam 12den üstüne birde hata yaptık onu duzeltelim diyoruz millet gram artırırken bizde hata yapmasa idik bizde artiracktik olmadı yukselsjn istiyoruz hocam:)

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Aminn hocam aminn

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gelsin inş yemiş kadar olurum kardeşim Allah razı olsun :) aklında olsun sıralı önemli seviyeler 22.58 23.21 23.69 ve en son 24.55 zati 23. 21 den sonra hızlanıcaktır inş

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İşte o meretinde zararı can yakıyor 500 tl koyuyorsun altı üstü 10 tl alıcaksın tutup sana 480 tl veriyor 10 tl kazanayım derken 20 tl den ediyor insanı en güzeli de silmek

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Teşekkür ediyorum
Ben Altın da yım

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Siz bana ayın 10una kadar 24 leri getirin hocam adres yollayin bana etli ekmek bıçak arası göndereyim:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

24 gelirde aşağı sarkıp o seviyelere yaklaşırsa sınır bölgesinde alıp almamak artık size kalmış kardeşim belli mi olur sadece gmüşe odaklanmayın belki o esnada diğer onslar çok daha iyi fırsat verebilir onun için o seviyelerde tekrar bir analiz etmek lazım kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Geçen gectinzatem hocam. ondaki kaybı toparlamaya çalışıyorum malesef. hesaptanda sildim platini

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Doğrudur ama öyle anlı şanlıda bir çıkışı yok yani hesap edersen çalışma mesafesinde gidip geliyor benim için zaman kaybından başka bir şey değil 3 hafta yatıpta 4 haftanın son gününde sprint atmış neye yarar 500 tl bağlayıp 10 tl kazanıcam benim için 500 tlyi riske atmaya hiç değmez tabi başakasını bilemem kimin 500 tl fazlalığı varsa platin alsın :)

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

O zaman 24 gelir gümüşte
24 den sonra 22.45 fullleyeceğiz doğrumı abim

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam Allah şahit platini sattığım günden beridir platin dusmuyor

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Gümüş bu ne yapsa yeridir:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Eğer çok çok ümitsizsen 22 50 de malları dinazorlara teslim edersin kardeşim dinazorlar sana çok dua eder:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bakalım kardeşim hele bir açılış olsun bakalım haftalarca atamadığı sprinti canı istesin 2 günde atar da şuan dinazorlar piskolojiye çalışıp moral bozup milletin elindekini bedavaya almaya çalışıyor yani uzun lafın kısası bizi depocu niyetine kullanıp gözümüz gibi baktığımız malları teslim edin artık hesabı yapıyorlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam ben sanmıyorum 24 leri görsün bu ons 22.50ye razı olduk:))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Toparlanır inş kardeşim geçici bir şok dalga yaşattı abd toparlayabilir bir ihtimal

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Toparlanır mi dersin

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim dün yüksek gelen al man enflasyonu onsları yıktı geçti 40 yılın rekoru kırılmış haliyle al man demek avru pa demek

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam bu onslara ne oldu böyle sadece gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Aleyküm selam kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Selamınaleykum hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bereketli olsun kardeşim inş en iyisi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum