Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 16:28:03
EUR 34.7866 16:28:03
USD 32.4383 16:28:03
ALTIN ONS $2344.9700 16:28:03

Konu: btc üçgen kırılıma az kaldı.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Saatini hatırlamıyorum 21 veya 15 ti

lehfi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Kaçta açıklanır bu tutanaklar kardeşim

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Bu gün fomc tutanaklarını bir görelim şu andaki tüm hareketler vadeli tarafının algoramatik hareketleri bot hesaplar aktif

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Hocam pc de inceledim kendimce, kırılım günlükte 29700,850 üstü tutunursa yukarı tutunamazsa aşağı olarak gördüm, perşembeyi beklemeyebilir mi, acaba

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

olumlu bir haber düşmzez se piyasaya bu gün iğne hariç 30.732 i geçemez ve çarşambaya kadar basamak şeklinde 300-500 şeklinde aşağı doğru kayar.

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

kırılım için sanki haber bekleniliyor grafik sıkışmış ne yukarı ne aşağı kırılıyor. Perşembeye kadar muhtemelen kesin kırçılım olur. Söylediğim kırılım git gel kırılı mı olmayacak minimum 6k olmalı.

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Kirılim için bisey oluşumu kafanızda, perşembeyi bekleyecekmiyiz

1BeğenmedimŞikayet

Hrzm_ ()

@etacarter

Hrzm_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hrzm_ ()

Birader senin araban varmı
Varsa kapalı garajamı park ediyon arabayı

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Eta Dost, 500x,1000x hayali bile güzel, olur mu olur.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

rica ederim hocam.

ilkkez3585 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkkez3585 ()

teşekkür ederim bende de ortalama 1milyon var umut işte

0BeğenmedimŞikayet

ilkkez3585 ()

evet bilyiroum sizin tavrinizi özür dilerim mesaj size gitmiş etacarter de luna vardı o yüzden ona yazdım sandım

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

hocam inan ki luna ya hiç bakmıyorum, fiyatı bile ne olmuş ona bile bakmıyorum. onunla ilgili okuduğum bir haberde yok.

ilkkez3585 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilkkez3585 ()

hcm merhaba bugün netten uzaktım lunaları bi yere gönderip yakım yaptırmış millet bilginiz varmı bu muhabbbeti

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Takiptekal arkadaşın mesajını yazdım üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Arkadaşa de ki fede çok güvenmesin yeni salgın başladı. Fed geri adım atacak ytd

https://yorum. altin.in/tum/bitcoin takiptekal mesaji

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

hocam bu piyasa her şey olur ama olacak şeyler için bir işaret görmemiz lazım o işareti hala göremedim. Çarşamba veya perşembe görürmüyüm?

TarikAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

tek ses iyi değildir zaten. ama beklenti açıklanırken nedeni de açıklanmalı.

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Ne güzel farklı görüşler var.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

kısa da 40 sadece bir hayaldan ibaret. nedenine gelince fed faktörü var. (fed faiz artırımından mı vazgeçecek, yoksa varlık alımı azaltımından)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

yaklaşık bir 6k lık kırılım olacak seri mumlardan önce zigzag şeklinde bekliyorum kırılım
%75 aşağı %25 yukarı. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum