Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0676 21:52:55
EUR 34.6033 21:52:55
USD 32.3894 21:52:55
ALTIN ONS $2292.6300 21:52:55

Konu: People

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

0.0372 de lig etmeye yaklaşıp hızlı şekilde iniş yapan People stop zarari son alimla azaltılmış olup bu coinler kimseye kolay kolay para vermeyiz diyorlar:)
Yükseliş te yakalayamadım inişte kaçmaz 0.0358 stoplu imiş devam ederse güzel kar yazar 11 usd t kuralı geçerli fazla alıp zarar etmeyin ytd.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bana yazar mısın sinyal alınca alım için luna satış noktası btc luna dirençleri de yazar mısın son şansım:)

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Banada ayır 11 usd t yeter
People short devam doldur boşalt kar yok henüz; ))10 dk da bir yön değişiyor yüklesem stop yapmak zorunda kalıyorum stop yaptıkça az miktar kalan artıyor

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Soru sorup doğru cevaplayana Bedava Luna dağıtacağım @ntmen_x nasılsa havadan geldi:D

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Burayı anlamıyorum yorum yazarız çıkmaz like luke muhabbetleri polemikler çıkar
say fa yoneti cileri ne artık sormuyorum bile

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

ok. bir lıke hakkettin.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Arabayla da güzel yanlarım:)

Bir dahaki sefere öyle olur dikkat ederim tamam:)

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

yüzün biraz daha ekrana baksaydı iyiydi çok yanlamasına olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ha onu mu diyorsun.
Biraz değişiklik iyidir:)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

resimdeki ben miyim?

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ne için kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

hayırlı olsun doğu.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ahahaha:))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Yorumlar çıkmıyor benim iki defa yazdım @LostPassenger a havale ettim kendisi sinyal ve sahte hoca bükücü gibi :)))

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sen şimdi alcam demedin mi:)

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam luna ×2 yaptı akşam 8 den bu yana yanlış anlamayın o kadar insan var terste sözüm ona teknik grafik paylaşan coin öneren sinyal veren o kadar bilirkişi akşam nerdeydi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam luna ×2 yaptı akşam 8 den bu yana yanlış anlamayın o kadar insan var terste sözüm ona teknik grafik paylaşan coin öneren sinyal veren o kadar bilirkişi akşam nerdeydi

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Spelde stop rakamı asagisi olmadıkça yükseliş olabilir
Btc 30700 uzeri kalmadığı sürece sıkıntı fakat arada yükseliş yapan altcoinler devam ederse tekrar bir yesillenme olabilir yinede dikkatli olmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Stop koyarım alırsam btc turkte olmuyor sanırım alta stop emir ama denerim ben de hep manüel al sat yaptım satış stop işlemedi iki kere

Ozzeus için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ozzeus ()

Ben spell de terste kaldım şu an. Uzun vade düşünüyorsanız kesinlikle girmeyin çünkü zaten aylardır düşüş trendinde. Al sat yaparken biraz ekmeğini yedim fakat geçen ay btc düşüşüyle stopsuz yakalandım. %66 tersteyim şu an. Yükselir diye bekledikçe daha da düştü. Eğer btc 22 binlere gelirse delist olma tehlikesi var. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Spell daha iyi o zaman spell de de geçmişte zarara verdim tekrar almadım sagolun hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

0.180 üzerinde kalırsa belki artar 0.166 aşağısı 0.146 ve 0.133 dener btc de sıkıntı olursa artmaz fet

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

0.24 görür umudum var ama yine korkup alamazsam çıkarsa artık pes diyeceğim

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Fetusdt 0.180 üzerinde kalırsa belki artar zaten 0.121 den yükselmeye başlamış fazla hacim yok gibi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam teşekkürler:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

People ile spell spotta alıp satmistim spel izleyin 0.129 aşağısı stoplu
Etc ucuz kaldi ayrıca ftm de yükseliş olabilir
Luna da bol şanslar 50 yada 100 $ fazlası luna hiç önermedim ben almam şahsen alana da mani olmam
Btc 29000 aşağısı olmadıkça sıkışmış ve yukari atak yaparsa iyi
Benim alim satimlar kaldıraç işlemler ve ufak miktar 300 aşağısı olmadıkça bnb de iyi yerde duruyor
Problemli olan luna gibi coinler ilgi alanıma girmiyor çoğu coin dipte iken luna da isim değişikliği filan son çırpınışları bence

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Fed gözüme çarpıyor atak yapar mı tl de 3.50 ye sabaha sizce

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yemin ederim böyle bir çözünden bir haberim ve daha dün biri insan gibi inip çıkan coin yok gibi bi laf etti hanim arkadaş ben de people diye coin çıkmış koş yazdım ya bana malum oluyor dilim diyor elim gitmiyor elimin gittiği beni batırıyor aynı şeyi ftm için de düşündüm yapacağını yaptı korkup alım yapamadım 1 haftadır

1BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Tebrik ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum