Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 07:42:32
EUR 34.9460 07:42:32
USD 32.5551 07:42:32
ALTIN ONS $2333.8350 07:42:32

Grafiği gönderen: Camcı

⭐⭐Camcı ()
Gram Altın
dolar da izlediğimgrafik kırmızı trente dikkat

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Selam kardeşim, Altın , gümüş ons bazlı düşüncelerim pek değişmedi. Fakat gümüşe bakacak olursak altına nazaran daha olumlu duruyor. Keza gümüş sanayidede kunlanılıyor.

Thierry_Henry için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Thierry_Henry ()

Barış hocam hayırlı akşamlar hoşgeldiniz bu akşam Fed varmış önemli günlerde yorumlarınızdan çok faydanlandık Altın ve gümüş hakkında güncel düşüncelerinizi merak ediyorum

Camcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

@Camcı Mrb hocam nasılsınız btc ile ilgili çalışmalar yapmadığınızı biliyorum benim için bir yorum yapmıştınız bugün ki gelen sevgileri doğru tahmin etmişsiniz rica etsem kabaca bir bakınca ne görüyorsunuz paylaşırmısınız. saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Eyvallah abi sağolasın daha dikkatli olurum, stopsuz işlem yapmamaya gayret ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Bist'de dikkatli ol haftalık grafikte incele OBO oluşmaya başlıyor. Kısa vade gir çık uzun vade bağlanma. Borsada teste kalmak döviz gibi olmuyor dikkatli ol.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Ryvallah usta

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Çok Şükür Üstadım, Bizde iyiyiz eski dostları, Üstadları görünce dahada iyi oluyoruz.
İnşallah gayrımenkul sektöründe de muvaffak olursunuz.
bende artık bistte ağırlık vermeye başladım abi, yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum.
arada uğrayıp tecrübeleriniz aktarırsanız çok memnun oluruz.
saygılar sevgiler

2BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Hoş gördük sevgili dostum. İyiyim çok şükür sizi sormalı?
İşte ancak fırsat buldukça gelebiliyorum. Birde artık eskisi kadar fazla alım satım yapmadığım için piyasalardan biraz uzak kalıyorum.
Gayrimenkule girince fazla para kalmadı. Elime geçenlede dolar seviyesine bakmaksızın dolar alıyorum. : ))

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Faiz arttırımı gelmediği sürece malesef yükseliş devam.

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Barış Hocam Hoşgeldin, Nasılsın? İnşallah Herşey yolundadır...
Artık eskisi kadar sizi aktif göremiyoruz...

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

dolar da ne bekliyorsun usta

0BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

@Q777 hoş gördük dostlarım: )
@dost55

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Hos geldin usta ara sira gel

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Offf diom hocam yaktınız cigerimi:(( tsk ederim var olun

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Hoş geldin abicim, en azından senede bir de olsa görmek güzel:))

0BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Evet gümüş ons'da Altın gibi negatif duruşunu koruyor.
ons bazlı 18,85 destek bölgesi bu bölgenin altında aylık kapanış görecek olursak 16 bir sonraki destek bölgemiz olacaktır.
Keza altın olsun gümüş olsun ons bazlı düşüşler derin olsada TL bazlı dolar yükselişinde ötürü yatay devam edecektir.

İzzooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Hocam aleykümselam bir anda 4 yildizi görünce kekeledim yazamassam affola gumus halami degerli sizce:))

1BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Selamunalykum sevgili dostlarım.

On ne olaca, Gram altın ım var ne yapmalıyım gibi ara ara sorular alıyorum.
Bakınız alt yorum ons hakkında 2 ay önce gerekeni söylemiştim. Keza son yorumlarıma bakacak olursanız ons, gram ve dolar yorumlarım mevcut ve hala günceller.

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

Hocam dogru dolar yukari tasicak ama gramin kaderi mb bagli artik yine buralarda sabitlerse onsda duserse sıkıntı olur gibi

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

Mb ne zmn dusurcek yok ons mu yukselcek duz dolar a geccem kirve tarzimi degistircem artik:)

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra_Azra ()

Anladım hocam haklısınız

0BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

O zaman aşırı değerlenmiş yerden almışsın : ))
Grama parite öneririm yada dolar a. Gümüşpek sağlamdurmuyor.

Azra_Azra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra_Azra ()

Degerlenmedi malesef hocam :) 11.50. den tersteyim

0BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Gümüşte aynı ons gibi aşırı değerlenmiş metal : ))

Azra_Azra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Hangi ara yoruldun dur hele :))

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra_Azra ()

Hocam gümüş çalışmanız varmı?

3BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Bak ons geri çekilse bile gram düşmeyecek. Malum dolar TL yükselişi gramıda taşır fakat yükselişi dolar TLgibi hacimli olmaz .
gram 961 kısa süre sonra test edecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Çok fazla bi alanı yok onun için ince ayar lı çalışmayı gerek görmüyorum.
Bence 1820 altı kalıcılıklar an meselesi keza diğer baktığım tüm göstergeler negatif.
Tahmin ediyorum sizde gram var. dolar TL deki yükseliş Gram altın ıda taşıyacaktır. Dert etmenize gerek yok.

1BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Düzeltme görecek olursak 15,23 destek bölgemiz.
Şahsi kanaatim yatırım tavsiyesi kesinlikle değil.
Dolar endeksine bakıyorum düzltme yapacak gibi durmuyor 103,82 direnç bölgesi üzeri iğnelendi.
Bana kalırsa her geri çekilme alımfırsatı olarak değerlendirelecektir.

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

Bende dun gramdan full ciktim full dolar a giresim var hocam gram yordu artik :) fed 2 kere en az 50 artis yapcak ve devami var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum