Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0892 06:09:28
EUR 35.1447 06:09:28
USD 32.2244 06:09:28
ALTIN ONS $2388.9500 06:09:28

Grafiği gönderen: Amatör_r_yatırım

Gram Altın Kanal dışına çıktı tezi çalışırsa daha üst tepelere gider.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BENZONAT ()

amin. çok amin

Amatör_r_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Allah dünya ahiret yardımcımız olsun

BENZONAT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BENZONAT ()

haklısın.. bu arada aktardığım olaydaki meblağ 40 bin tl idi düzeltiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Şu da var ki vade sorunu yaşamayacak şekilde biryerden başlamak gerek yatırıma /almaya.. onu düşün bunu düşün hamle yapamaz adam.
Kademeli almak /Ortalama düşürmek/Aciliyet parasını kullanmamak gibi faktörleri de okuyan kişinin iyi analiz etmesi lazım.

0BeğenmedimŞikayet

BENZONAT ()

kelimeleri tutarlı ve dikkatli seçmek gerek. zaten bir çok kişi etkilenmek için soruyor

0BeğenmedimŞikayet

BENZONAT ()

geçenlerde burda biri ortaya bişey sordu.400 bin tl nakit var, Altın a girmek mantıklı mı diye... bol grafik kullanan, bıçkın ve cevval bir arkadaş biraz teknik anlattı. sonun da da "ben yerinde olsam alırdım"dedi.

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Kendini alt perdeden göstermesi gerek yazan kişinin. mesela Nikon amatör.. yazarken de orta yollu yazmaya çalışıyorum.
Prof gibi göstermemesi son kararı size bırakıyorum gibi cümleler vebalden koruyabilir

0BeğenmedimŞikayet

BENZONAT ()

ama dikkatini çekiimm... o cümleleri burda "sayın" diye hitap edilen kişiler kullandığında y. t olarak algılanıyor

0BeğenmedimŞikayet

tunahan_keskin ()

sizlere sorum kredi ile Altın almak mantıklı mı?

0BeğenmedimŞikayet

BENZONAT ()

gelmiş kime neyi soruyorsu...
1. ben "üstad" değilim
2. faize bulaşılarak yapılan hiçbir işte hayr olmaz

tunahan_keskin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Şu Olabilir bu ihtimal belki gibi bence şöyle olacak gibi cümleleri kullanmazsak burada durmanın bir amacı olmaz gibi geliyor.

0BeğenmedimŞikayet

BENZONAT ()

o da ayrı bir reaalite. ama yorumcu dediğin finansal eğitim alan kişidir. onlar bile kesin rakam veremezken bizim burdaki "üstadlar, ustalar, hocalar"bu konuda çok sorgulanmamalı

0BeğenmedimŞikayet

tunahan_keskin ()

sizlere sorum kredi ile Altın almak mantıklı mı?

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Hiçbir yorumcu dört dörtlük bilemez , yorumunun kuklası olup kesin gözü ile bakan da sorun var demektir.

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Hiçbir yorumcu dört dörtlük bilemez , yorumunun kuklası olup kesin gözü ile bakan da sorun var demektir.

0BeğenmedimŞikayet

BENZONAT ()

çok dikkatlisin. tebrik ediyorum. dikkat edersen yorum yapan herkes "ben kahin değilim" diyerek topu taca atıyor. ya çıkar, ya düşer teorisiyle herkes yorumcu

1BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Resim videodan alıntı abi , yine de saol

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Not: stokostikde de kırmızı mavinin üstüne çıkmış.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum