Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 00:41:15
EUR 34.5169 00:41:15
USD 32.0873 00:41:15
ALTIN ONS $2301.8900 00:41:15

Grafiği gönderen: super_conqueror

LUNAUSD

Hayatımda böyle düşüş görmedim.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam benim yüklü param sterlin de. Ama avaxdada hattı sayılır bi param vardı. Avax maliyetim 78di

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

hocam long short hayatta anlamam ama matematik biraz bilirim olaya kaç kat olarak bakma % olarak bak malesef short ta bir ürün en fazla % 100 düşebilir daha fazla düşemez
yani benim anladığım bir short çu en fazla % 99.9999999 kazanabilir long da katsayının müsade ettiği kadar kazanabilir

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam ısrarla anlamak istemiyorsunuz. Bir ölçek belirleyin. 120 dolar dan da short açsa 1 dolardan da short açsa. 0.01 den de short açsa en fazla yüzde 100 düştü. Yani söylediğimden fazla kazanamaz.

Long açsa kazanç sonsuz olur. Shortta durumlar öyle değildir. Bir ürün yüzde 1 milyon yükselebilir. Ama ürün düşerken yüzde 100 den fazla düşemez. Matematiğe aykırıdır.

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Madem öyle 82 yi 0.10 a böl 20x kaldıraç la 100 dolar ne edrr hesabını yap.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Gündemi bu sıralar pek takip etmiyorum. Yukarı SHORTSQEUZE yapması lazım. Aşağıda büyük longları temizledikten sonra yukarı hareket görmek mümkün.

DmrDemir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

düşüşler matematiksel olarak kat olarak değil yüzdesel olarak hesaplanır. Bir ürün en fazla yüzde 100 düşebilir. Söylediğim hesap doğrudur. Vadeliyi çok iyi bilirim. Söylediğimden fazla kazanamaz kimse.

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Vadelide hesapla 20x açmış olsa 820 kat düşüp 20x le 16.400 kat yapar. 100 usd 1 milyon küsür eder.

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

İşlemin fotosunu gördüm

0BeğenmedimŞikayet

DmrDemir ()

@Luciferr01 akşam powel olumlu konuşmasında yükseliş olurmu

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Nereden short açarsa açsın zaten maksimum yüzde 100 düştü. 100x short açmış olsa ( ki çok zor ) 10bin kat kar oranı yapar. Yani her söylenene inanmayın :)

0BeğenmedimŞikayet

Çaycı_____ ()

Ustad dolunay döngüsünden siz mi bahsetmiştiniz,

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bekleyecegiz. Gelişmeleri takip edelim.

Aslan_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sen ne aldın?

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

O kadar nasıl beklemiş? Hayret gerçekten.

0BeğenmedimŞikayet

Garantina ()

Ah ahhh şimdiki paramla eski saydıklarımın 3te 1ni bile alamiyorum

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam biz nereden girdik btc ye
Altın dolar gümüşle mutluyduk

0BeğenmedimŞikayet

ilkkez3585 ()

hocam bende arada açıyorum long short ama ani 2-3 katlık artış inişler zaten patlatıyor likite oluyorsun

1BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Yüzde 1 milyon kar oranı. 82 usd short açmış. 0.1 de kapatmış lunadan. 100 dolar a 2 milyon usd almış.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Bu yıl da gücü yeten 300-500 m2 villa parseli veya köye/yola yakın tarla alsın! para nasıl kazanılır görün. geçen yıl 360 a aldığım villa parseli şu an 1.200.000

Kobrayakışıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Ben evimize arsamıza aldım arsam imara girdi çocukların ev meselesi de bitti şükür kiralar uçtu ben kardayım şükür darısı kermese

Savaş006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Ev alarak yatırım yaptığını sanan arkadaşa geçmjs olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Helal kardeşim...2014 yılından beri inşaat işindeyim. ev arsa aldım kaybettim diyen görmedim. coin aldım kazandım diyen de(5 kazanan ilerde 15 geri verecektir)parası olan ev arsa alsın yıl sonu yüzde 60 prim net!

Kobrayakışıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Ben aldım dostum geçen yıl arsa kentsel dönüşüme girdi yinede buradayım devam uslanmayız biz kaybetmeye alistik

1BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Herkesten çok özür dileyerek bişey diyeyim(ders niteliğinde olsun birazda)sabah bi arkadaş yazmış alın terim yılların emeği 90 bin TL den 3 TL kaldı! inanın bu tamamen ahmaklık! YILLARDIR BU İŞTEYİM KAZANAN GÖÖRRRMEEEDİİİMM diye kendimi yırtıyorum dinleyen yok! gidin Altın alın arsa alın yerin üç kat altında 1 oda ev alın. Allah aşkına bu hayal dünyasından çıkın

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bak o konuda haklısın:)) benimkisi somut bir ornek oldu :)) soyut ve karşılıksız bir ornek bulmalıydım:))

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Ya kardeşim burda hayal alıp hayal satıyoruz. lütfen! ne BMW si? bu nasıl kıyas? tlf açtığında arıyorum 150,000 Luna yazıyor. çıkar ver desem yok! sabah kalksan sıfırlasa, gidip şirketini bulayım hakkımı arayayım desen o da yok:)

0BeğenmedimŞikayet

Aslan_71 ()

Hocam bizler ne olacağız luna ust aldık kadı elimizde

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ben bu piyadan anlamam ama nacizane fikrim 120 dolar dan musteri bulacamayacagi milyarlarca elindeki karşılıksız mali dusuk fiyattan piyasaya arz imkani buldu ; hacme bakinca ben bunu görüyorum biance niye tekrar listeye aldi milyarlarca islemd3n onlar da nasibini yani komisyonunu aliyor kaybeden bir biziz

-1BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Yeniden bi 0.0029,300 desteğe inecek gibi. kırarsa fena!

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ya zaten şuan bunu yapan herşeyi göze almış demektir. Ama Adam çok rahat.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum