Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 23:47:08
EUR 35.0821 23:47:08
USD 32.2139 23:47:08
ALTIN ONS $2376.0400 23:47:08

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Bu bir trend aşağısında kapanışın RETEST günlük mumu isi şöyle bir senaryo görmemiz muhtemel. Bunun için öncelik bir hikaye yazılmalı. Örnek : STABLECOİN ağır bir şekilde regülasyonu. Stopsuz uyumayın. Nakitinizi hemen bitirmeyin. Beterin beteri iyinin iyisi vardır. Acele etmemek gerek.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Tamamdır usta. bugün olmazsa elbet birgün bunu 1 dolar a cıkacaklar ben bekliyim sabırla. tekrardan cok sagol varol

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yüzde 10 riskini sevenler dün en tepeden alan bile bugün iki katı geldi. Yarısını satıp ana parasını çekebilir. Kalan yarısınıda sonuna kadar bedava olarak bekler..

Yüzde 10 üzeri risk alanların kendi riskidir. Çok kazanmak isteyen çok kaybedebilir unutmayın.

Kral_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Harıkasın usta maşaallah. Rabbim birini bin etsin. dünden bugüne kazandık lunadan ama satmak yok sabırla beklemeye devam.

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Tamam hocam takibindeyim zaten hep.

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Tamam hocam takibindeyim zaten hep ..

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Asla ve asla yarısından fazlası satılmaz hocam.. nereden girersen gir iki katı gelince yarısını satıp bedavaya getirirsin. Aklında bulunsun.

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Hocam (( yüzde doksanı sattım 400 d icerde bıraktım .. seni dinlemedim naktin yüzde onunu girmiştim tam Ne diyeyim hocam

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ahh hocam ahh :)) hepsini mi sattınız

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yaparlar:) dipten almasakta bir sıfır önce aldık bizde bakalım ne olacak..

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Boşta durup satılmayanlar yakılırsa adet azalmaz. BNB belirli aralıklarla yakıyor fiyatı o yüzden bu kadar yükseliyor.

kasva22 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Hocam günaydın ..700 d lık aldım % 200 gibi karla sattım . Tekrar alırsam Al Sat mı yapalım Alıp unutalımmı.

0BeğenmedimŞikayet

HamCrypto_ ()

Nerede yazıyor

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

½ 70 yakım yapılsınmı anketı yapılıyor ve buyuk bır hbr gelıyor bekleyın uyarısı yapılmıs bakalım neymıs :))

0BeğenmedimŞikayet

HamCrypto_ ()

Senin adet düşmez ama şuan arz çok uçmuş gibi elimizde kaldi

kasva22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

00005 den 0008 yapmış

optio2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasva22 ()

Yakım yapıldıgı zaman bizde miktar aynı kalacakmı?

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Tesekurler bilgi icin

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

1 milyara yakın market hacmi var. 10 milyar dolar toplasalar buradan 10x yapar. Bununla birlikte arzı azaltsalar. Hızlı hızlı yakım yapıp fiyat aniden çok başka yerlere gider.. ekranı takip etmeyin bırakın büyük başlar oynasın

optio2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Ustat luna da bir hareket var gece gece sebeb ne olabilir bir haber falanmi cikti ne oldu sence?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum