Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:47:34
EUR 34.9839 12:47:34
USD 32.2051 12:47:34
ALTIN ONS $2414.8350 12:47:34

Konu: Gü müs ons aylık ortalamalar ytd

Renkli çizgiler ve sagdaki aynı renkler
Gümüş onsta aylık grafikteki hareketli ortalamalar degerleridir.

Ayrıca haftalık 200 gunluk ortalama 20.10 dan gecmektedir .ytd

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Evet bukadarı tahmin edemedik:(

Ali_osman37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Bu sefer çok terste kalan oldu bunu kimse beklemiuordu bir kaç kişi hariç

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

7.50den alıp tamda buralardan satmıştım bekledim okadar tekrar gelirse alayım diye sabrettim sabrettim sonra bi havaya kapıldım 12den aldım. simdi almam gereken yerde ve ben alamiyorum:((

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Hadi inşaallah o güne kadar alabildiğimiz kadar alalım ozaman aslında düşük olması bi yönden alım için fırsat oluyor haziran 21e kadar alım yapma fırsatı hemde en kötü 1tl artış olur çıkınca

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

21martta trend değişiyor düşüş baslar gibi konusmustuk dimi yanlış hatırlamıyorum.21haxiranda da yükseliş baslar

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Bunları sen görürsün:)) ben göremem zaten görüncede yazarsın abi

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

21 Haziran trend degişimi :) derler metaller için ytd

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Valla bana yalan olmasın ya ocakta yada şubatta yazmıştı 21mart trend değişimi diye, bence bilir

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ortalamalar birbirini kesmesi lazım .

örnek
sarı (en hızlı ortalama en alttan üstte yavasları ) sırayala kesmeye baslar ozaman ..

Donuş mum formasyonu olusur ozaman . (Yutan boga )( çekiç )(sabah yıldızı )

Ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Onu bilirmi ki sanmıyorum daha düşüş bitmedi:)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi yükseliş trendi nezaman baslar

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Aysu06 bunada bakarsınız . ytd

3BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Nerede olursanız olun rabbim sofranıza Halil İbrahim Bereketi versin. Kazancınız daim olsun ablam.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Ben elimde mal varken çok üzülmüyorum işin gerçeği mal olmadan yukarı çıkarsa daha çok üzülüyorum

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Garantisi yok düşeceğinin çıkarsa da üzülmek var

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

11lerde alıyordum ben:) abi alırken de uygun fiyat diyorum kendime ya gülüyorum aklıma geldikçe

0BeğenmedimŞikayet

musti3636 ()

Çıkmayı düşünüyormusunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Sanırım gram artıyor ama geçmiycem bist daha iyi tek ürüne bağlı kalmaktan. parite yapamaz olduk ondan sebep)))

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Platin beni yaktın platin. en azından bir parça dursaydo kardeism birininkini kirtariyordum ondan sonra dilerdim yine. baksana 453 satış 11 üstü gümüş alimimm. insani etkiliyor

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Kardeşim 11lere tepki yükselişinde bozacaktik ama birileri engel oldu işte bozmadık onuda geçtim dün 22lere geldi o bile satış firsatiydi bozdum korkudan geri aldım bozarken hatta dedim dolar ile çıkarmaya calisayim zararı dedim yine dinlemedim kendimi zarar çok azda değil.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

O taraf tamam tfx de. Hatta hala geçmedim gümüşe bistteyim. Kuveyt teki Gümüşte olan kısım çakıldı kaldı. iki bankada kaldım parite iyi diye kuveytte 4/3.

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Bu ortamda aslında emtianın düşmesi saçma oda etkiledi kendim için söylüyorum yani herşeyin fiyatı iki kat olmuş düşüncesi gümüş burada kalmaz vs.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Abla neye bakmaya korkar oldun? Dönüşü görmeden alma demiştik. Elinde hisseler vardı ne oldu? En son buradan alsam 500 gram artıyor diye yazmıştın bende dönüşü görmeden alma demiştim dün ya da önceki gün. Eğer alım yapmadıysan sanırım 1kg a yakın gram atmış olmalı bu durumda.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ah işte o sarı çizgi milleti yakan .. ustunde durabilseydi nerelere giderdi :) ytd

Vannyreggy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Abi kaybedecek bişey kalmadı zaten burdan 3bin daha eksilir en fazla bende artık saldım ben alttan alıcaz para geçtikçe ay sonu bir kilo daha kapatırsam ortalamayı düşürürüz

0BeğenmedimŞikayet

Vannyreggy ()

Sari cizgi cok yakisikli duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Öyle baktığımız için bu haldeyiz gözümüz hep yükseklerde

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Millet fena korktu:)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Aşağıya bakma yukarda 24 var onu tercih et:)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Allahım bakmaya korkar olduk

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum