Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0783 02:06:32
EUR 34.8059 02:06:32
USD 32.2547 02:06:32
ALTIN ONS $2338.1100 02:06:32

Konu: knc

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Lost polemiğe girmem ; ) kar cebe yapar gecerim
Btc için tepki yükselişi gelmedikçe 30300 aşağısı 289000 gündemde olabilir günlük ten sekerse haftalik 2 li dip rakamı oralar

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Teşekkür ederim kardeşim

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sn. @Birss alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

16 mayıstan sonra olabilir ama o zamana kadar götrürdüklerini geri kazanabilir mi orası muamma

Birss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Dönüş için umt varmı üstad

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Okadar söyledim zaten giderse bende giderim @ntmen_x

2BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sn. @Kara_bey , Sn. @ntmen_x bir yere gidemez korkma. Kelepçe ile bağladın onu size. Sn. @ntmen_x üzerinize zimmetli :)))

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

5 mayıs ve 16 mayıs döngülerini takip ediyoruz.
5 mayıs mevsim döngüsü etkisi 15 mayıs a kadar
16 mayıs tutulmalı dolunay 14-18 mayıs etki alanı
14 ve 15 mayısta döngüler iç içe geçecek. Bu tarihe kadar testere devam edebilir. Sonrasında bir şeyler olur diye düşünüyorum. 5 Mayıs döngüsü için genelde trendler değişir der gann. Genelde ifadesi kesinlik içermese de çoğunlukla anlamı taşıdığından umalım ki çoğunlukla kısmı gerçekleşsin.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ben gidersem bu son nik bi daha almam
Btc için 29900 alt sınır destek hattı ordan inmedikce bi umut var gibi şimdilik
Aşağı fazla indi yüklü long açıp btc yi sınır etmedikleri sürece yükseliş gelir yoksa total 1.32 aşağısı sarkarsa yeni bi iniş dalgası 1.12 lere kadar satış yedirir 200 milyar $ lik satış yerse kriptolar hesabını yapın 6 nisanda total 1.99 idi

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Onlara kızıp ta bizi bırakıp gidersen çok üzülürüm .. ayıp. olur lütfen yapma etme gözünü sevem daha karpuz kesecez @ntmen_x @calculator_

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

İniş hatti bitene kadar nakit olan beklesin bence bende ufak miktar short poz ac kapa yapıyorum
Sayfada ki müritler e ad. min fazla hoşgörülü defalarca ben ce. za aldim
Gerekirse sayfaya veda ederim sanal ortam diye kafasına göre yazan tip ler artmaya başladı; ))

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Eski se ssviylerine gelirmi diyosun ustam .. bak o müritlere bakma siz bildinjz yoldan sarkmayin saga dola donuslerde sinyal verin tragik kuralladina uyalım
Uymayanllari uyaralim @ntmen_x @calculator_

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Günaydın dost
btc ve altcoinler de bi şey ler dönüyor burada son yorumlarda fazla müdahale etmeden uyarmaya çalıştım
Miktar meraklısı grup gülleri ile ve onların kankalari ile uğraşmaktan fazla yorum yapmadım etasi betasi boşu dolusu herkes ustad olmuş ben acemi; ))
Umarım bu iniş btc 27600 e inmeden biter
Mantar gibi türeyen altcoinler çoğu delist olma yolunda ve stop için çok geç olabilir stop desek tekrar yukarı giderler belli olmaz
Bende az miktar ve ufak long yerine short ağırlıklı işlemler ile devam
250 olan sol 62 110 larda olan avax 38 e inmiş sol 30 $ dan artmıştı bakalim ne yapacaklar izliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Günaydın dostum bu ara uzaklardan izleyelim.. @ntmen_x

-1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Benim nerden oluyur o senin dost lost :) yazdığı kişilere bak anlarsın; )) hala seni yazmış demekki senin hayranin aranızdaki buzları eritin bence alim satım paylaşımı için iyidir etacart. er

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Senin dosy bu seferde sitenin ekran resmini cekip atmış:)

Hey Allahım ya:D

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Devamke ustam

3BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Knc short yada long poz devam
Total ve btc inişi tam bitmiş diyemem malesef yükseliş hattindan uzaklaşan btc için geri dönüş belirtisi fazla yok gibi
@Kara_bey sol ve avax iyice inmiş 55 ler de hikaye oldu avax ta sağlam proje masalları ve yemlere aldanmayalım
btc piyasanın içinden geçti resmen
Bedava peynir fare kapani formasyonu devrede
@LostPassenger dost nasılsın lost yan bahceye gelirim birazdan yoğun faaliyetlerimden firsat kalırsa:) grsrz dost lost
Doge mi alsak inecek diyor kuşlar ; ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum