Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0851 21:56:44
EUR 34.9506 21:56:44
USD 32.1857 21:56:44
ALTIN ONS $2420.3550 21:56:44

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

inşallah 18,50 konusunda yanılırımda gitmez..((

Yorumlar (114)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir zamanlar demişti bir zamanlar kardeşim helal tebrik ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

saolasın.. kazancın bol olsun.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Benim lıkeler sana da gelsın kardeş ben sen yok biz varız:)

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yaw bu haksızlık olmadımı.. ))@Yılmaz34 bunun seninle alakası yok. burdaki diğer haksız arkadaşlarla alakalı bir durum.. 2 ay önce grafiğini çizip önünüze serdim be... benden 1 ay sonra aynı grafiği çizen emrah19 a 18 düşecek tarzındaki grafiği için 9 beğeni verilmişti..
yılmaz'a 23 , benim grafik sadece 2 beğeni üstelik ilk düşecek diyende bendim. yakın tarihte.. (((

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

1010. gibi düşeceğini düşünüyorum..1015 geçerse değişir.

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ama biraz takip edelim. belki dünkü seviye sonda olabilirdi. son mumu biraz kısa bıraz uzun atabiliyor..

-1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

öyle düşünmüştüm.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

burdan 21,7 kadar yukselebilir sonrasında 20,70 son sanıyorum.. inşallah yanılmıyorumdur. sonrasında biraz yukselir.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hovcam merhaba bu gümüşun halı ne olacak isabetli bir fikriniz var mı battikca batiyor

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

rica ederim sorun değil ama yazdığım sadece bilgi amaçlı . ona göre yatırım yapılmaz.. başka yerlerdende araştırınız.. saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

evet yt olmadan..

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ilk kademe aldım zarar kesler az az yapmıştım yukarılarda ama kardan zarardı benımkıler

Unutulmaz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tarıh tekerrürden ıbarettır

Mik777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çay_sever ()

Bir bahtsız Bedevi'de benim
19 aralıkta elime para geçti Altın yaptım ertesi gün 30000 zarar
24 nisan elime 24000 dolar geçti gümüş aldım aldığım gibi düşmeye başladı
:(

fizikci144 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

19 milattan önce destekti hâlâ duruyor mu

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kademe aldım dıyecektım

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

19.70 güçlü destek ben ödeme aldım zaten 21.30 dan 1/4 oralar gelırse oralardan da alırım

0BeğenmedimŞikayet

heo_yekk ()

erkılette akbalık okkalık

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Biz 19 bekleyeceğiz

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

23.5 den aldıysanız çok terste degılsınız zaten su anda Gumus dıplerde . az daha dusebılır 21.40 lardan asagıları alım fursatu bence ytd

fizikci144 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum