Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 07:34:15
EUR 34.7667 07:34:15
USD 32.3633 07:34:15
ALTIN ONS $2360.4100 07:34:15

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Roketcinin resitali

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-2BeğenmedimŞikayet

report ()

dolar ve gram sayfasında yazıyor da bitcoin sayfasında da yazdığını bilmiyordum onun:)

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Dengini arıyorsa borsafinanscı var:)

"Bak simdi 36050 den 36100 olacak
36050 den dönmezse 35900 olacak, gördün mü bak dediğim rakama nasıl geldi"

Ne gülüyorum yaa:)))

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Artık eminim kesin 25den almıstır bu.
25 de al diyen yok, aldım diyen de yok takılmış kalmış ama bu orda:)

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Eskiden herkesi guldurdugu için komik dost takip ediliyo kaybolmasın diye:))

Gorunnedimi gözler arar dostu:)

Hangi grafik kalemle nereyi çizecek dost:)

Cokuzakdogulu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Idolum dost stres attırır güldürme makinesi long lanir bu:)

1BeğenmedimŞikayet

Cokuzakdogulu ()

Sizde iyi hatirlamissiniz ... Panikletirdi milleti. ozellikle yeni gelenleri falan. Yandiniz bittiniz muhabbetleri ve milleti kötüleme konusunda mahirdi.

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Kendi çapında kişilere bulaşsın seviyesi yetmez onun bi nr bildigi yok boş boş yazar terbiyesiz madem yüzme bilmiyor niye kavak ağacına çıkıyor anlamak imkansız
@LostPassenger fazla yıpratma eski yorumlarına bak seni pek sevmiş yorumsuz grafigi de efsane sair ne anlatmış orda dost lost ; )))

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cokuzakdogulu ()

Eta zamanında gümüşte millete hoppa derdi. O kadar takipçisi var. Niye takip ediyorlarsa. :) zamninda sırayla bütün sayfaları dolaşıp milletin moralini bozardı. Grafik atanlara laf söylerdi. Belki halen yapıyor. Beni engellemiş. Herkes iyi tanır onu. o kadar takipçisi var. muhtemelwn yıldızı da vardır. Bir tane grafik attığını gormedim.

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Amacı dost sayısı artirmak:))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

$ape25 den almıştır yokluyo:))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

$dar10900 başladık 24 lere kadar yürüduk.
Dost anlamaz dost harflerle yazı yazar dost çaylarrr:))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Idolum ne yazsam cikmiy:))

Dost öyle dost böyle dost

Burdan surdan olur biter dost:))

Dostum dostum güzel dostum:)

Başka nevar yok:))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yok bu baya farklı:) görme, okuma, anlama hiçbiri yok bunda:))

@etacarter bak canım benim ben 14 de çizmeye başladım 19 iken de 25 hedefi çizdim. Grafiklerde bak dicem de boşa:)
Yani tl anlamıyorum da gidip 380den sattığımız hedef verdiğimiz yerden aldıysan bağrına taş bas bekle cıkarsın bir gün:)

Çünkü burda gidip de 25 den alan baska kimse yok...

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bereketli olsun kardeşim senin etacarter mi bi engelli varya yine lost ve ekibi gibi yazılar yazıyor engelli olan biri neden hala sayfada bu tip yazılar yazar ad. min bu betajartere boş yazılarından dolayı ödül vermiş ti galiba yazık ya bu hala boş boş yazıp ödül alacağını sanıyor galiba ; ))
Engelli olan biri neden böyle yazipar yazıp sayfayı kirletir anlamak imkansız

Sayfa kuralları belli burada hiç bir şey yatırım tavsiyesi değil daha bunu anlayacak kapasite yok demekki

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

2500 dolar kar var satammi kankitom:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum