Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 22:22:56
EUR 34.8417 22:22:56
USD 32.3392 22:22:56
ALTIN ONS $2299.0400 22:22:56

Konu: ons için orta vade görünüm YTD

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Hocam eline emeğine sağlık çok tsk ederim.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Selam bereketli olsun güzel yerler 0.67 gelebılecek gibi gelirse bende bol parçalı geçiş düşünüyorum 0.67 ve aşağısınada gevşeyebilir bilginiz olsun bende izliyorum bol kazançlar mücahidd bey

Mücahiddd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mücahiddd ()

Hocam bende 0.73-0.71 arası 1000 Gr kadar geçtim. 2000 Gr kadar da 0.6875 lerde geçtim. Son kurşunum kaldı onu da bekletiyorum. Bugün 0.6840 gördüm ama belki 0.67 Ler gelir diye geçmedim.

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Alt yorumu yazmıştım @Dumanlı06

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Amin kardeşim ben gümüş lerin çoğunu 12 lerde TL'ye geçtim euro ve kalanları da enson dolar a geçmiş tim Euro hiç yok şimdi

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

071.80 güzel yakalamışsin Bilal abi ben euro ile 0.70 den ekliyecektim baktım düşüyor 0.68 eklemedim 0.67 de gelebilir diye düşünüyorum bereketli olsun usta

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

073.. lerden ufak parçalar halinde enson 071.80den büyük bir parça geçtim 1870 lerde hocam daha altı gelmedi zaten

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Kaçtan geçtin usd ve euro bazlı bereketli olsun bankaların makasları bahçıvan makası gibi işlem yaptırmak istemiyorlar al- sat değilde al yat yapmak gerekiyor artık maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Evet biraz usd xag yaptım kardeşim birazda tlile gümüş aldım beklemedeyim düşüşlerde almaya devam

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Cumleten kardeşim bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Allah şükrünü artırsın selamlar abim bol kazançlar

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Cok şükür iyiyim kardeşim takibe devam diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Hoşbulduk Halil abim iyisin inşallah anladım en kısa sürede düzelir umarım üyelik sorunu

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Hoşgeldin ismail kardeşim Ibrahim abi üye girişi için sifrede sorun yaşıyormuş bir arkadaşı elçilik etti bilgin olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

iyi yapmışsın bu makaslarla alım satım yapılmıyor zaten

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

eyvallah ereğli var bir parça petkime bakayım

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Amin Bilal ustam cümlemizinkinide kolaylaştırsin Rabbim sen ne yaptın parite yi geçtin mi?

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

@GARİBAN_EMEKLİ dedem siteye giriş şifresi ile ilgili bir sorun yaşıyormuş @Ust14 üstün abim izle herkese selam gönderdi acaba @admin bu konuda birşey yapamaz mı iletsek @Siyahsancak_ @hakan7038 hocam ve diğer hocalarım bu konuda ne yapılabilir

35oğuz35_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Bayram dönüşü evt iş yoğunluğu oguzum İbrahim dedemi bayramdan sonra hiç rastlamadım maalesef uzun süredir yok İbrahim dede inşallah kötü bir şey yoktur saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Rabbim cümle işlerinizi kolaylaştırsın zorlaştıtmasın inşallah amin kardeşim cümlemizin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35_ ()

Iyiyim hocam bende tesekkur ederim Goremedim hocam sizi birkacgundur tatildeydiniz sanirim gerci bende pek giremedim siteye :) @GARİBAN_EMEKLİ nerde gordunuz mu

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Hoşbulduk Bilal usta tşkler dostum evt yoğunluk var güzel kardeşim sevgiler saygılar hatır soronlarin çok olsun tşkler

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

İyi akşamlar oğuz kardeşim iyiyim şükür kardeşim sen nasılsın espiri canavarı :)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Şuan için ereg. li ve petkim i bir incele derim hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

İsmail kardeşim hoşgeldin nasılsın özlettin kendini buara işler yoğun galiba

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Rica ederim nedemek siz emek veriyorsunuz bizim için teşekkür ü hakeden sizsiniz varlığınızla mutlu olduk saygılar

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35_ ()

Iyi aksamlar hocam nasilsin

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum