Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 23:22:26
EUR 34.7667 23:22:26
USD 32.3633 23:22:26
ALTIN ONS $2360.4100 23:22:26

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Cümleten hayırlı bayramlar.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

3 at oldu memnunum şuan işlem yapabiliyorsunuz makas iyi

Barış55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Bilmukabele hakan abim bende seni her daim sever sayarım

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Ne zamandır kullanıyorsunuz

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

kuveyttürk ve türkiye finans kapattım şuan fibabanka iyi

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Rica ederim hocam. Uzun süre kullanan birisi daha net cevap verebilir güven konusunda, bende Kuveyt kullanıyorum. Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

haker76 ()

Bahçıvan makası güzeldi

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Bana da öyle geliyor. Kuveyttürk de başta öyleydi şimdi bahçıvan makası

haker76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haker76 ()

Sanki müşteri toplamak için böyle yapıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Çok teşekkür ediyorum. Ben de güven konusunda endişeliyim o yüzden bilgi edinmeye çalışıyorum. Kuveyttürk ya da türkiye finans gibi güvenilir mi onu merak ediyorum

O_Ben_Pamir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bekliyorum can kardeşim, ancak bu kadarcık hacimle saatlik ve dört saatliklere baktığım zaman o da olursa iman gücüyle olacak gibi:)))Sevgiler saygılar.

Hassasyatirimci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

14.79 a değecek sanırım üstad :)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Eyvallah can kardeşim. Her daim sevildiğinide unutma. Sevgiler saygılar.

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Emeğine sağlık hakan abi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, temel desteklerse yani haber ve veri akışları piyasada yeniden bir al havası oluşturursa olabilir, ancak ilk önceliğimiz çarşamba günü olacak olan Fed toplantısının gölgesini bir üzerimizden atalım. Sonuç ne olacak bir görelim, o zaman vade aralıklarınıda konuşuruz. Sevgiler saygılar.

şamil44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hoş gördüm can kardeşim. Bilmukabele. Sevgiler saygılar.

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, ilk önceliğimiz üçgensel bölgenin Altın da mum kapanışları gelip gelmeyeceğidir yani 885/86 nın altında. Sonrasında diğer seçeneklere geçeceğiz. Sevgiler saygılar.

Yigituur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Tabiki abiciğim, ben fiba kullanmıyorum ama kullananlardan bildiğim kadarıyla yazayım. Fiba 7/24 çalışan ve makası en az olan banka şuanda ve birçok kişide bu bankaya geçti. Tek sıkıntı bazı zamanlar da sistem kapatıyormuş birde her yerde şubesi yok sanırım. Ayrıca bazen oda diğer bankalar gibi makas açıyor. Fx ek uygulaması zaten kalktı hepsinde. Sadece mobili var. Ben sadece güvenme konusunda endişeliyim diğer konularda baya iyi. Saygılarımla @Barış55 @O_Ben_Pamir

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Teşekkür ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

şamil44 ()

Gramda 950 nezaman gelir.. tersten çikmak nasip olcakmi bize ustad

1BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Hayırlı bayramlar can abim hoşgeldin

1BeğenmedimŞikayet

Yigituur ()

Kardeşim merhaba ben yeniyim. Buradan çıkarım olarak 880 kere kadar inebilir gibi anlıyorum doğrumu anladım bilmiyorum yardımcı olabilir misin tsk

0BeğenmedimŞikayet

Samyeli09 ()

Tesekkur ederim bende islemlerimi ona göre sekillendirdim kirilimi baya incitir bende dahil çoğu kisiyi :))

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Çok teşekkür ederim can abim:))

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Seninde bayramın mübarek olsun güzel kardeşim. Ons altın 1878/1881 üzerine atamadığı sürece olmaz. Ancak Gram altın olarak en azından küçük bir değerlendirme ve ipucu arayacak olursak ilk ipucu 895 devamında 900 üzerinde günlük mum kapanışlarını kalıcı hale getirmek gerekir. Yani herkes şunu demeli,900 e tekrar bir insede alsak:)))Sevgiler saygılar.

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Tam aklımdaki soruydu hocam Allah razı olsun @Samyeli09 sendende

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, bende öyle umuyor ve planlamamıda ona göre yaptım. Özellikle ons altını 1826/30 aralığında tutamazsak, o zaman olay başka yere evrilir. Çünkü günlükte yükseleni kırmış olacak. Bizde ona göre yeni oyun kuracağız. Sevgiler saygılar.

Samyeli09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Tşk hocam bilgiler için emeğinize saglik

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Can abim yukari gidebilmesi için bugün kaç görmesi lazım onsun

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Allah razı olsun hocam zaten şu anda en önemli faktör banka makasları oldu hele tradeplus Fx ler kapanınca daha çok sıkıntı olacak gibi yani alyat a geçirecekler bizi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim can kardeşim. Ben Fiba hiç kullanmadım. Hemen siteden kullanan canlardan yardım isteyelim. Canlar. @Barış55 can kardeşime Fiba ile ilgili bilgisi olan sorularına cevap verirse çok memnun olurum. Sevgiler saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum