Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0754 01:12:04
EUR 34.7215 01:12:04
USD 32.2670 01:12:04
ALTIN ONS $2315.8100 01:12:04

Konu: Ape 4h

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Karabey ape 12.90 aşağısı 9 lara kadar iner kısa al sat için 14 16 aşağısı stoplu izlemede inişte yukari tepki veriyor
1 saat geçerlidir yorum
27 lerden 14.60 lara bayram indirdimi yapmış ape

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Ape pek btc yi sallamıyor bu ara ondan söyledim. Apenin dibi sence nedir? 11'lere gelirmi?

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Altlarda cok bir düşüş yok suan.
Altların rakamından ziyade btc nin rakamlarına bakıp o anki alt fiyatlarından direk alım yapılabilir.

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Doğu merhaba

Ape için yarını beklemekte fayda var sanırım,

Kaçtan nasip olur almak sence? 5 k usd zarar var Ape alıp beklemek istiyorum.

Bu konuda paylaşımlarını takip ediyor olacağım.

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Çok üzüldüm şimdi eta cart er ödüllü bi hustad grafikte atar Doğu ve tayfası diye boş yorumda atar başka ne işe yarıyor ki yükseliş zamanı takipçi toplamış kendi halinde bi garip işte

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Aranızda ne geçti ise ben ilettim anlasamiyrsaniz birbirinize yazmazsniz grafikerimiz benzer diyorsun ne güzel işte Doğu için grafik çalıyor diye burada yuzlerce kez yazmışlardır
etacarter yazdığın yazılara dikkat et güzel kardeşim yaptığın saç. ma sapan yorumları yap ona bir şey demem bis yorumlarından aldığın ödülü filan sula canin sıkılıyorsa bir daha Doğu ve tayfası gibi saygısızca yazılar yazma konforlu sun tadını çıkar

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Görecek bişey yok ki paribu fiyat ekranı:D

Engizem için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engizem ()

Görmek isterdim o grafiği merak ettim bak şimdi. Ama yıllar önce beni engellemiş:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eta abin cok darılmış sana grafik atmış:D
Yorum yapabilecek ka. pasite yok bende demiyor da yorumsuz yazmış :D paribu ekranı ne güldüm ya:)))

Yarın akşam faiz 0.50 gelipde piyasa döner Ape de fişeklerse ne gülerim var ya:)

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Öncelikle engelimi kaldirmasi gibi bir talebim yok. Ben grafik atamıyorum ve onun grafikleri benimki ile cok benziyor, sayfa geneli ve yararlanması açısından istemiştim. Atar atmaz, beni fazla ilgilendirmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Önceki eleştirilerinize kızmış olabilir iletirim engeli açarsa kendi bilir grafikleri aynı diyorsunuz adama grafik çalıyor diye iftira attılar 1 senedir tanışırız bana bir kez sormadı şunun grafigi nasil diye o kendi grafiğini çizer ben kendim orta yolu buluruz
Grafik çalma ne ya böyle saçma suçlama mi olur her yer grafik dolu telif hakkı mı var grafikte ne ki bu grafik sanat eseri mi bilen kişiler için 5bdak da 5 formasyon ekler çizersin adamlar ona bile laf etti

1BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Lost bende engelli grafikleri normalde benimki ile ayni. Sizden rica ettim ona söyleminin, ne dedim simdi. :?

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

O yazıları bana da yazdılar bel. alti canavarları yazan yazdıran her kimse kendine bi baksın açtırmasin bayramlık ağzımı herkes uyanık bi biz safız şu alemde

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Heh tam adamına yazdın:)
Geçen benim için "28k da zararkes yaptıran lostmu" yazıyordu:D bel. altı yazıları zaten ayrı bir dünya... o yazılara ben gerekeni yapmak icin basvuruda bulundum zaten..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Arkadaşım ben kimseyi dinlemem zarar da etsem kendi bildiğimi alirim coin yazarsin bakarım hoşuma giderse alırım yada buraya grafik olarak atarım benim anlamadığım neden 17 k ya takmışlar başka dertleri mi yok 1 sene neden aynı konuyu dile getiriyorlar
Kimseyi engellemem normalde fakat liste en az 50 oldu
Herkes usta bi biz acemiyiz :)
Piyasalar değişken sürekli kimsenin dediği olmaz ki tedbirini alir önüne bakarsın bu kadar basit olay yüklü girip parani ziyan etmektense ufak miktar alin diye defalarca yazdım
Canı yayan saldıracak yer aramasın

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Lost soyle bir astr atsin ben deyince bir anlami yok, o derse kıymete biner. Herkes engelli bende:)

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

ai sen paylasımlarına devam et, en son imx kacırdım sen paylasmıstın. cok yararı dokunuyo cıdden

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Anladım hocam bende ona kızıyorum bir grafik atmaz üye eleştirir durur
Biz grafik atıp net rakam zaten diyemeyiz olası inis stop yada yükseliş bir grup yada bqzi kişiler bu isin uzmanı sanıp başka kişileri eleştiriyor

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bende işlem anlık değişir qpe yada başkası sende bilirsin düşük miktar ile al sat yaparım kime ne ; ))

-1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

projeli koinlerde kayıp çok koymuyo ama gemlerde 2000bın dolar ı çöpe attım. ilki safegalaxy 1000dolarım 15dolar oldu, 2. ise hamster, 1000dolarım 70dolar oldu

TarikAbi için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

TarikAbi ()

ben sand de 9000$ kaybettim
sebep kişisel hırsım şimdi 500$
dan buyuk oynamam

-1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

burası günlük güneşlik, hatta yaz ayında 52 derecede çektiğim foto bile var :)

1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

abi sen grafik atarsın şöyle böyle olabilir dersin olur olmaz tahmindir bu ama hiç yararı olmadan boş boş yazmak ayrı bişey. bu piyasada herşeyi tutturabilen adamın zaten burada işi yok.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ankarada yağmur yağabilir ytd :D

-1BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

banada oyle geliyor. ztn38k saglam degil 38200de. 37500 gelmesi anlk mesele gibi yinede bilemeyiz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Hocam ben grafik attimda ne oldu piyasalar değişken ben o kısımda değilim bunlar grup çekişmesi ne getirip sayfayı kirletiyor bayram da bile boş durmuyor engel attım yine yazıyor lar dayanamadım tepki verdim
Bilgisi yoksa normaldir saygı duyarım dedi. ko du yapıp duruyorlar sayfada yazmak bile istemiyorum 1 yıl önce Doğu 17k demiş adamlar buna takılmış gelde bunların olduğu bir yerde yorum yap
Takmışlar peşlerine biri bi şey yazar diğeri onu över hocam şunu dedin bildin sayende kar ettim
Çocuk yapmaz bunların yaptığını; ))

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

bana göre ytd yazmakta saçma, adam ö. ldürürüm ama c. inayet işlemem gibi bişey yani

TarikAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TarikAbi ()

sitenin tepesinde her mesaj YTD içerir zaten diyor

2BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

Allah aşkına etacarter bey şu ana kadar ne grafik atmışda millete ytd olmadan öneride bulunmuş?

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Daha eskisi de var 2016 dan itibaren sayfaya ntmen niki ile uyeyim kimin ne olduğunu az da olsa bilirim
Senin üzerinden yada dolayli yollardan grup çakma ustari ile bana da burada neler neler yazıldı
Onları yazdıran kişiyi kişileri tahmin ediyorum ve süresiz reelde de engelleyip kendi haline bıraktım bende bildiklerim bende saklıdır buraya yazsam bazı kişiler siteye giremez
Çakma sinyal ustaları ile yorum yapıp dursunlar

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Roket atma sesli anla. tım yap okuması zayıf anlamıyor kral:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum