Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0637 08:53:10
EUR 34.6957 08:53:10
USD 32.5958 08:53:10
ALTIN ONS $2383.4250 08:53:10

Grafiği gönderen: super_conqueror

bitcoin
mayıs ayı dip bölgeden temmuza kadar bir yükseliş dalgası bekliyoruz.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_1985 ()

Al yat olsa Gram altın alır yatardım her türlü çıkıyor zaten gram altın.. ben alsat günlük hareketlerle uğraşmak para kazanmak istiyorum.. risk severim .. arkadşım tavsiye etti paribu yu bende acemi yeni olduğum için kabul ettim denedim ve 50 bin oldu 25 bin :(( burda öğrenmeye çalışıyorum neden böyle oldu ben Nrde yanlış yaptım diye

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

alyatçıysanız hocam majörle yetinecekseniz btc size yeterli. yok al satçıyım istediğimi almalıyım derseniz binance

Acemi_1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

not düştüm al yatçılar dikkate almasın al satçılar kısada mezartajı doji oluştu diye hocam o kısadaydı 8.60 ta oluştu yetişemedim 8.40 tan verdim o zaman.

ES_26_ES için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Mezar taşı falan diyordunuz

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_1985 ()

Hangisini tavsiye edersiniz? paribu kullanıyorum memnun değilim ..

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

5 dönecem nasip olursa kısada fazla kar bırakmıyor ne koparısrasak umut fakirin ekmeğidir.

ES_26_ES için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Ape de durum nasıl hocam

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

anlamadım.

Acemi_1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Çok eskiden bilirim kendisini, olmadı, nasip.

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_1985 ()

btc mi biance mi

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

hocamla onun için o gün bayağı sözlü münakaşa yaptık hatırlarsan.

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Haklısın. Aslında düşüş bölgesi tam olarak belirlenemiyor.3-4 gün oynayabiliyor. Ben hata etip risk aldım. Kusura bakmayın.

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Bu yazından sonra benim gibi kaç kişi alım yaptı üstad kim bilir, senin hatan değil ama güvenilir bir analizci olarak lütfen kesin konuşma üstad...

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ynsasln27 ()

Sımdı asıl silkeleme başlıyor ve sonra yukselıs

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bazende tersini yaparlar gostere göstere 40 yaparlar 10 k birden satış yer 1 dk da iner gecen sene yakalandim ben ytd

Ynsasln27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Düştüğü yerden onay almasa yürür ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ynsasln27 ()

Abi ayrıca bırcok altcoın 20nın uzerınde değer kazandı 24 saatte o bana mantıklı gelmiyor düşerken şelale olur herzman çıkarken kan kustururlar bence fake yukselıs suanlık

0BeğenmedimŞikayet

Ynsasln27 ()

Kral abi göstere göstere yukarı vurdurmazlar long açtırmazlar biraz daha short açtırsınlar sonra onları patlatıp çıkması daha karlı degılmı borsa ıcın

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Hahaha 39.600 den beri nakitteyim ben dün vur kaç yaptim sade gece uyumasam yine güzel yakaliyodum

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bence çıkacak gibi btc iyi çıkıyor panik yapan kaybeder ytd

0BeğenmedimŞikayet

Farket ()

e peki 3.5 milyona 3 yıldır satılmayan ev hakkında ne düşünüyorsun ? Üstelik altı dükkan

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

hocam biz yıllardır gayrimenkuldeyiz. kafama göre sallamıyorum.

Farket için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

O hasan yazan ben isem bana hiç bulaşma daha çok toysun.

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Farket ()

Oy için neler yapılabileceğini düşün hepsinin üstesinden gelir ansızın bakmışsın tepe taklak olmuş

0BeğenmedimŞikayet

Ynsasln27 ()

Bence nakıtte olan kazanacak malda olan bırısı olarak dıyorum bunu çünkü yukselıs ıcın bır sebebi yok suan nasdaq açılmadı Powell konuşmasını yapmadı

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

ben hayal satmıyorum, siz uyuyun geçen yıl verdiğimiz 400.0000-450.000 tl lik evler 750.000 ye çıktı 2 aya 1 tane kalmaz. düşünüyorum aceba senin gibi nasıl düşünebilirim.

Farket için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Farket ()

kim alacak peki 1 milyonluk evin 50 bin lirası pazarlık payı burada 3.5 milyonluk ev var altı dükkan hâlâ satılacak siz hayal satmaya devam edin gerçekleri uyanınca göreceksiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum