Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 06:18:00
EUR 34.9095 06:18:00
USD 32.5259 06:18:00
ALTIN ONS $2325.9200 06:18:00

Konu: Peter Brandt 28-32.000 bekliyor

⭐⭐USTAMM ()
Bitcoin
Peter Brandt grafiğe göre 32.000 gelebileceğini ama beklentisinin 28.000 olduğunu demiş. YTD

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Dis. like düzeltildi Dostum.

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ay dongusunden degil boga ve ayı dongusunden bahsediyorum dostum. Kisa sureli donguler ile pek yorulmayiniz.

hakanyks için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ha sunu bileydin :) sana yakisani yap her daim dostum. Saygilar guzel gunler seninle olsun

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Bu söze ancak like verilir
Her dönem takılacak birini buluyor..

0BeğenmedimŞikayet

hakanyks ()

Ay döngüsü salı, Çarşamba bitiyor.

1BeğenmedimŞikayet

Atmaca75 ()

Teşekkürler hocam sağolun

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Merhaba Dostum.

Bende zaten engelli. Ama arkamdan iftira ve hakaret ediyormuş. Biz onunla aynı siklette değiliz. Muhatap olarak bile kabul etmeyince agresifleşiyor. Kendi çalıp kendi oynuyor. :)

Ben zaten takip etmiyorum. Ama dün gördüm ki çok sayıda kişinin ahını almış.

Hayırlı günler.

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Bu analist peter brenti takip edin çok iyi tahminleri var bu adam defalarca ayı sezonunu önceden bildi

2BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Merhaba dostum. Iyi pazarlar. Bu ara takışıyorsun goruyorum ama takilma fazla. Benim gibi engeli bas gec :) dogruyu soyleyeni pek sevmezler maalesef. Sunun surasinda yuzde 17 18 daha dusecek. Cile bitse iyi olacak artik :) dususu tek seferde degil zamana yaymalarinin sebepleri mevcut. Dongu bu sekilde :)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

28 bin desteğini her ziyaret ettiğinde 50 liralık yakıt alıyordu ve 50 liralık yakıtla destekten ayrılamıyordu. Biraz da fazla yakıt almak için daha diplere gitmesi gerekiyordu.
YTD

Esrarlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarlı ()

Hocam o oluraa altcoinler 0 lanacak bu gidişle

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Merhaba. Evet hala geçerli.
(200 haftalık ortalama şu anda 22.300)
Ytd

Atmaca75 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Atmaca75 ()

Hocam merhaba, siz bir grafik paylaşmıştınız. 21950 destek diye, hatta 16000 e iğne atabilir diye. Kendini yukarı atamazsa bu ihtimal hala geçerlimi?

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Maalesef öyle oluyor. İçine sinmeyen bir paylaşım oldu mu bu da olmaz deniyor. Bu bende de var. Tecrübe oluyor bunlar Ankaralı. Hayırlısı.

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Evet @USTAMM görmüştüm paylaşımınızı o zaman da ama tedbir almadık işte(
Olacak yaşanacak varmış
Herseyin hayırlısı olsun bakalim

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet 40.000 iken paylaşmıştık bunu. 28.000 geldi.
ytd

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Ee beklentisi geldi gibi bisey @USTAMM :))
Gidelim artık geldiğimiz yere)

1BeğenmedimŞikayet

ŞEMSIYE__ ()

Mecbur bekliyeceğim ustam artık ne zaman 16 gelir bir daha allah bilir

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Peter Brandt keşke haklı çıkmasaydı

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bu grafik sorulmustu

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Evet onların ipiyle kuyuya inilmez

TarikAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Peki ustam buradan güzel bir yükseliş yapıp mı düşer yoksa 1 yukarı 2 aşağı yapıp mı düşer.
Hayırlı Bayramlar..

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Peter önemli bir analist ve bu analiz ona ait. 28 gelmez diyemeyiz ama bence henüz 28 konuşmak için erken.
Ytd

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Gelir mi sizce 28k

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

28 k mi... hocam korkutmayin

2BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

üstat mühim olan senin beklentin sen ne düşünüyorsun ve senin grafiğin daha çok itibar ederim nokta atışların kesin nişancı gibi :)

1BeğenmedimŞikayet

Abradizayn ()

Beklediği çıkmaz inşaAllah.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum