Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 04:51:04
EUR 34.8032 04:51:04
USD 32.3027 04:51:04
ALTIN ONS $2312.0750 04:51:04

Grafiği gönderen: Venüsmmg

Kapanış ile net zararım. Varmı benim gibi olan. :(

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Tanju_06 ()

Kuveyt Türk Mobil de dolar veya gümüş ile alıp satarken de trade plus da olduğu gibi ons hesabından mi alıp sayıyoruz yoksa direkt dolar ile gümüş mu almış oluyoruz

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

İkinci alisiniz da zarar kes seviyesinin altina dustuyse ikinci zarar kes yapmaliydiniz ben platinde 3-4 kes zarar kes yapmak zorunda kaldim bir defa kar alabildim ytd

Nayloncuu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aleykum selam kuveyt turk mobilde kiymetli madenler menusunden dolar la veya tl ile gumus alim satimi yapabilirsiniz su anda marjlar yuksek piyasa acilinca dolar gumus alim satimi uygun

Tanju_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tanju_06 ()

Selamınaleyküm trade plus ile yapabiliyorduk şimdi kapandı parite işlemi yapamıyoruz nerden yapıyorsunuz Kuveyt Türk Mobil de var mı bilmediğimiz bir yer

0BeğenmedimŞikayet

M_Fatih35 ()

İnanın yatırım danışmanlarıylada çalıştım ama hiç bir işe yaramıyorlar böyle kafama göre takılıyorum çok mutluyum, sitedeki zarardan çok çok üzülen arkadaşlar var , beterin beteri var hiç üzülmesinler sadece bu yatırım işi sabır işi onu bilsinler,

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Her isi bilenine danisip yapmalisiniz. yeri geldiginde zarar kes yapmadiginiza gore tecrube eksikligjniz var demektir. bu kadar sermayeye sahip iken yatirim danismanindan destek almamaniz bence yanlis olmus. insallah zarardan kurtulursunz kara gecersinz

M_Fatih35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_Fatih35 ()

Amin, hep birlikte sabır , kimse panikle işlem yapmasın, elde gümüş olduğu sürece gülen taraf biz olacağız

Venüsmmg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bereketli olsun kardeşim
Nacizane tavsiyem
Yanlış anlama
Sayfada kg veya adet meblağ ifadeleri pek hoş olmayabilir kardeşim
Yine de sen bilirsin
Hayırlı geceler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

M_Fatih35 ()

Ons için 21900 lerden bahsediyorlar eğer oralara gelirse bir 100 kg daha eklerim

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_Fatih35 ()

Amin, ama gümüşü çok severim, yaramaz çocuk gibi , ne yapacağı hiç belli olmuyor

Nayloncuu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Süper kardeşim
Şu fed balonu bi geçsin
Onslara roket takacam:)

0BeğenmedimŞikayet

M_Fatih35 ()

Öncelikle iyi dilek vede önerinize çok teşekkür ederim, saygılar, bendeki sabır taşı çatlatır, öyle panikle hata yapacak biri değilim, benim gibi çok zararda olan dostlara örnek olsun, gümüş eşittir sabır

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_Fatih35 ()

Bencede elimde gümüş olduğu sürece zarar sayılmaz, sadece doğru zamanı sabırla bekleyeceğim, ibret- i âlem olsun, örnek olsun arkadaşlara benim durumum,

Brk_zhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

Evet ustad bende zararkes çok yaptim alttan aldik ama erken davranmişiz sonrasi zaten iş işten geçti sonuçta adeti korudugumuz sürece zarar yoktur benim gözümde

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Adaşım
Haftaya cuma günü ekrana bakarmısın
Senden ricam hesabına durmadan bakma
Ekranı kapat ve haftaya cuma günü hatta pazartesi günü bakarmısın
Nolur
Bu sana cok iyi gelecektir
11.68 nedir ki
1 haftaya kar görürsün inşaallah
Beklentim bu yönde
Sakin kal olur mu

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sizde zarar kes fobisi olusmus . zarar kes yatirimin olmazsa olmaz koşuludur. dususlerde gram artirmaya yarar . ben seve seve zarar kes yapiyorum . dusecegine eminsem bu diyorum asagidan alip firsat yakalamam icin yapilmasi gereken hareket olarak goruyorum. zarar kesi ogrendiginizde en az yuzde 50 daha daha cok kar edeceksinz . zarar kesten sonra sabredip beklemek gerekiyor . hemen alim yapmamak lazim . bunlar benim stratejilerim yoksa duman olmustum 12 de full gumusteydim...

1BeğenmedimŞikayet

Brk_zhr ()

Sabırlı olun bu düşüşler fırsattır.
Piyasada park halinde bekleyen 1.8 trilyon dolar var.
En fazla ne düşerse bu paralar oralara girecektir.
Bu işin baronları bu paranın peşinde.
Gümüş Ons olarak buradan payını alacaktır.
Gün gelir karınızı hesaplarsınız.
Ekranı kapatın. Bekleyin.
Kg kesilmediği sürece zarar yoktur.
Bu yorumda burada kalsın.

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

Usta senin yaninda biz bir hiçmişiz ya ALLAH sabir eylesin

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Çok üzüldüm arkadaşım Allah yardımcımız olsun.

0BeğenmedimŞikayet

M_Fatih35 ()

11,68 den 134,5 kg aldım, siz hesaplayın benim zararı, ben cesaret edemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi 22.90ile 23.05 arası sonra yukarı bi hareket yazmıştın iptal mi oldu bu 22.90 altı kapatti:(

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Teşekkür ederim. Neye üzülüyorum biliyor musunuz. En son sizinle bir grafik hakkında konuşmuştum 12.30 gibiydi. Bana demiştiniz buralar sıkıntılı dikkatli olmak gerekir diye bende size yazdım düşerse düşsün ne kadar dusebilir ki dedim az bir düşer zaman kaybımız olur diye. Şimdi ah diyorum işte hala orada ki pişmanlığı yaşıyorum.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Aynen hocam, bende FIBA , alba ve Kuveyt var hepsinde TL makasları çok açıldı, zaten fıbada parite makası aşırı yüksek, sadece Kuveyt'in parite makasını hiç değiştirmedi yeni uygulama, şu an için Kuveyt paritesi en mantıklı görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Elinizde gumus var deger azalmasi gecici. zaman gelecek tekrar 25-26 lar gelecek bekleyin kar ile cikacaksiniz. en buyuk hata zarar kes yapmamak oluyor boyle dususlerde . ben de kismen zarardayim zarar keslerden ama yuzdeye vursaniz yuzde 2 falan 10 da alip 12 de full tasidigim gumusten aldigim kar platin zararinda erdi . bilmedigim enstrumana girmeyecegim artik hersey tecrube...

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Geçmiş olsun . insallah yakın zamanda zarardan cıkarsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen dolar la gumus alip satiyorum tl makaslar cok fazla iyi ki fibadan cikmisim

Ceylan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Zarar fena bende de kilo larca kayıp ettiğime mi yanayım tl ettigim 35 bin zarara mi valla çok üzücü bir durum. Böyle zararı ticarete girsen etmezdik. nasip olmayınca olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

Kartal3232 ()

Ortalama kaç

0BeğenmedimŞikayet

Zaza12z ()

Dikkat et eda ya biliyorsun piyasa var olduğu müddetçe fırsatlar bitmez terste çıkar kâra bile geçersin sabır ve şükür her zaman iyidir

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

Neredeyse 2 katı benim zararım:(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum