Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 14:21:36
EUR 34.7013 14:21:36
USD 32.3631 14:21:36
ALTIN ONS $2299.7850 14:21:36

Konu: Kuveytturk

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Çok teşekkür ederim hocam

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Tamam paxg'i biliyorum usd t ile 908 lira suan, aslinda usdt ve ons orada düşerse yakalnip alinabilir artık öyle yapacagiz, bizi ekonomist, düşünür, arastirici, uretici, gelisime acik bir millet haline getirdiler :)))

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Altin yok aslinda ons var sadece, ons alinmazki son 3 yillik grafik ortada

2BeğenmedimŞikayet

Sahaf4444 ()

Umarim her yonden akıllanırız ve aklımızı iyi kullanırız, kula kulluk ettikçe bitmez cinnetimizde çilemizde

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Cinnet toplumu olduk ses çıkaranın da sesini kesiyorlar bakalım haziran a az kaldı

Sahaf4444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sahaf4444 ()

Ses çıkarmayan oldukça emerler soyarlar, ekonomide gerçekleri söyleyen herkese iftiralar atıldı ama adamların dedikleri hep cıktı ve çıkıyor maalesef

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

yuh hemde gram başı

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Bende öyle düşünüyorum

Torun25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Torun25 ()

Karları olduğu kadar bu alanda ciddi müşterileri var. Benim gibi düşünen müşteriler yarın paralarını çekmeye gider. Kuyumcular hesaptan para almıyor elden istiyor mecbur sarı kız için biraz hamallık yapacaz..

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Bankalar bir müddet sonra mızmızlanmaya başlarlar. Al sat olayından ciddi karları var.

Torun25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Torun25 ()

Aynı yol üzerindeyim sizinle. Yarin türkiye finans dan parayı çekip fiziki Altın için kuyumcu önünde yatacağız fede kadar. Lâkin iki gündür gümüş topluyordum tfx den. Onlar kalacak galiba. Zaten şuan zarar yazıyordu banka fx den 10 kuruş daha aşağı bozuyor buda cabasi..

-1BeğenmedimŞikayet

alikaragul ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Kuvey. ttürk fiziki gram başına 7.5tl olan teslim ücretini 16tl ye çıkarmış

0BeğenmedimŞikayet

NASRE60 ()

Hocam borsa kripto Altın gümüş için tavsiye edeceğiniz aracı kurumlar varmıdır?

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Şimdi herkes dövizi altını bozarsa
Mb kasayı doldurmaz mı hocam

2BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

amaç ne makas soygunu mu olacak acil hesabımı kapatırım paramı alır toprağın Altın a gömerim kanımızı emdiler hem dev. let hem bankalar doymuyor

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Aralık ayında dolar dan çıkıp araç alım satımı yapmıştım sonrada biraz BIST ile devam etmiştim. Zaten %20 gibi kkm deyim. Bu enflasyon ortamında kkm de eziliyor.

tekaüt06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tekaüt06 ()

dolar dan geçmemişsinizdir diye tahmin ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

alikaragul ()

Hocam sanalda gümüş hangi coin oluyor teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Lawyer61 ()

Çelik hocam merhabalar nasılsınız? Hocam geçenlerde btc ile ilgili sorum olmuştu ama sanırım yoğunluktam göremediniz? Btc bu yıl 70 klar bekliyor musunuz ? Tşk şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

fiba da mı kapanıyor

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

fiba bankada mı kapanacak

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Bi çok usta kasa tam takır diyor arka kapıdan satacak dolar yok diyorlar bişey olmaz :))

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Yine aka kapı mi var acepp

Birss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Faiz dışında bir operasyon kalmadı bence olsada alım fırsatı verir tabi aldırırlarsa

TarikAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Allah'ım neler duyuyorum:) hurda nedir teneke nedir ilk defa duyuyorum tmm bakacagim yrn ya da kalan parayi da kkm'e atıp ne haliniz varsa görün diyecegim bunu yapanlara...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum