Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 11:50:58
EUR 34.7954 11:50:58
USD 32.3673 11:50:58
ALTIN ONS $2301.7600 11:50:58

Grafiği gönderen: Yılmaz34

⭐⭐Yılmaz34 ()
Gümüş
Bana kuveytten uygulanan en ozel kurmus maximum oldugunu soylediler bundan ozel var mi kuveytte olup yoksa beni mi kandiriyolrlar en ozel kurda olanlar bakabilir mi?

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_BEGÜM ()

250 bin üstünü en özel kura çevir mişler eşime söyledikleri ama daha düşük fiyatla alanlar var bu sitede yalan geliyor bana bu davranışları

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Selalesin sesi gelmeye basladi diyorsun yani? niegara bekleme ama. belki duden selalesi olabolir

Myagmurr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Myagmurr ()

Şelale olacak diye düşünüyorum sizce

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

O zaman en iyi ozel kur dememeleri lazimdi. Musteri tutmak icin belki ama durustluk bunu gerektirmez neyse o yapamiyoruz deseler daha iyiydi

ACEMİ_BEGÜM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_BEGÜM ()

bendeki özel kurda aynı rakamlar 300 knın üstü bendeki para

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen bekliyorum alim icin

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Alım yaptinmi yılmaz usta

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen 250 uzerinde oldugunuzdan ozel kuru yukselttik dediler onlar da dalaverici cikti

kazanağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turisttabib ()

Şuan hangi bak ayı kullaniyorsunuz

Kursat56 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kursat56 ()

yaklaşık 1,5 ay oldu ilk gectigimde 5-6 kuruş cıvarındaydı sonra 15-20 kuruş arasına cıkardılar bır kaç defa sikayette bulundum bankaya düzeltme yapılmazsa hesaplarımı kapatacagımı belirttim 1 kaç gün içinde aradılar ve düzeltme yaptılar suan gümüşte 8-9 kuruş cıvarında

ByKraL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ByKraL ()

Galiba yeni geçtin . . . Zamanla o makaslar açılıyor. Ben fiba'ya ilk geçtiğim 2 hafta gümüşte makas 5 kuruştu en son 21 kuruş makas gördüm şu andada 17 kuruş.

0BeğenmedimŞikayet

ByKraL ()

Şart olarak işlem hacmi ile ilgili olduğunu söylüyorlar ama ilginç olan ne kadarlık hacme ihtiyacının olduğunu söylemiyorlar ((:

Rovan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabz10 ()

Öncelikle Trabzonsporlu olmak:)
Belirli bir şartları varmı bilmiyorum, müşteri hizmetleri ile görüşüp isteğini belirliyorsun kendisi yazıp çizip FX'e gönderiyor 2 iş günü içinde degerlebdirip dönüş yapıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Şartları ne benim orada yüklü olmasina rağmen özel kur yok cekicem en son oradan istedikleri o heralde

Trabz10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabz10 ()

Rovan, sözde özel kur var fakat icraatını hiç araştırmadım...

0BeğenmedimŞikayet

kazanağ ()

Tl bazında 250k nın üstünde misiniz sakıncası yoksa net rakam alabilirmiyim makas rakamlarınız güzel bana göre

0BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Özel kurmu var sizde fiba bende şuan 17 kuruş

Trabz10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabz10 ()

Özel olmazsa nasıl olacaktı kimbilir...
Güncel olarak Fiba 10, kuveyt 23, tfx ise 17 kuruş makas...

0BeğenmedimŞikayet

Ali_osman37 ()

Yılmaz abi en düşüşü bu bende seninle aynı kur 1. seviye en özel 3. Onu kimseye yapmıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Evet yılmaz bey bendede aynı 15 krs marj var en özel seviye dediler bana da

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ukalalık etmediyseniz düşünmem ben duydum kendi temsilcimiz cebinden aradım örnek dekont yolladım. Bu kur bilgilerini herkese paylaşmak yasak vs vs şeyler söyledi milyon ile alakası olmayan jendi çapındaki yatırımının kuru nu gönülsüz, de olsa düzeltti ne ısrar ne başka birsey rica ettim okadar

Ordulu_Demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Banada aynisini söyledi banka, rakamlar ayni demekki her musteriye böyle davranıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Ukalalık diye düşünmeyin lütfen. Ben müşteri temsilcisi aramadım şimdiye kadar. Şikayetimi direk şube müdürüne iletirim olursa. Teşekkürler

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen verdikleri cevap piyasadaki duruma gore degisiyor diyorlar

Hnmaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

11.24 - 11.30 Gümüş (0.06)
9.00 - 9.05 Altın (5.34)
Aslında altın 04 idi ama son günlerde artırdılar
Sürekli marjları kafalarına göre azaltıp yükseltiyolar.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Hiç alakası yok söyleyeyim. Bankaya yaptığınız işlemler üzerinden kazandırdığını parayı bir tür değerlendirmeye tabi tutuyorlar kriter tamam sa okey birazda müşteri temsilciniz ile zıplayarak degil ahbaplik ederek halledin

0BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Ben hem kurumsal hem şahsi müşteriyim. Mevduat ve limitlerimden fark ediyor. Bir önceki özel kurda gümüş 10 kr idi. 1 aydır bu kura geçtim.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben parite yaptigimdan kuveytteyim tl olarak fiba en iyisi ama tl de deger kaybediyor durdukca

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bana normalde 2 nolusunuz ama fatira talimatyla 3 nolu yaptik dediler kandirdilar o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Kursat56 ()

baskan kuveyte kızıp fıbaya gectım makaslar kuveyte gore cok uygun gümüşte 910 kurus gramda 9-10 tl bilgin olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum