Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 22:42:55
EUR 34.8343 22:42:55
USD 32.4425 22:42:55
ALTIN ONS $2333.1400 22:42:55

Konu: Crv Senaryo

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Bugün kedi günü mü acaba ?

2.59 üzeri 2.81

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Birbirlerine yağ satarım bal satarım yapıyorlar yan hesaplarla belki kananlar oluyordur ne diyelim Allah ıslah etsin ytd.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Çok kez çürüttük burda amma sözünü tutmadı dost bende konforladım 11 ay önce ytd.

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Dışarıdayım takip edemedim eve gececem birazdan kim hakkımda ne söylemiş se Allah iki katını versin.

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sunwet ()

Sağolun hocam sizler daha bereketli olsun

2BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Guluyorduk ama dimi 9k 17k derlerken 69k yi görünce kayboldular onlardan bı loss kaldı

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Tıp bu kadar gelişmişken keşke yüz naklide olsa. Bunlar yüzsüzlükte sınır tanımıyorlar. Bence fazla muhattap olma anlatamazsın anlamazlar...

patronankarali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Sen doğrudan ne anlarsın. 50 kere söylense yarabbi şükür diyorsun. Yazdıklarımın birine cevap versene. Sana kaç kere dedim bu romantizmi birakta aramıza dön. O akım 150 yıl önceydi. Ha bu arada sen iç hatlardan 150 yıl önce mekkeye uçmuş muydun :) vizesiz.

-1BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Seni de dolar sayfasında bekliyorlar. Bir uğrasan mi acaba. Merak ediyorlar 8 ne zaman gelecek. Ha birde araba fiyatları ne zaman yarıya inecekmis. Birde benim sorum olacak tavuk et ayçiçek ve adını sayamadığım yüzlerce şey 1 ayda ikiye katladı. Onlar ne zaman dörtte birine inecek. Ha bu arada senin arabayı satmışlar. Yeni favorin var mı onu da takip edip bilgi vereyim sana.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Evet @Şahmeran_2525 güzel bir arkadaş...

Bereketiniz bol olsun.

Sunwet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bana verebilecek olan sadece birkaç tanesi var demekki. Onları da diğer arkadaşlar düzeltiyor görünce. Ben baya bir bitirdim onları isteseler de veremezler yani usta:)

patronankarali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bamya alın derlerdi bizde sanal almıştık iyiki almışız ytd. :)

0BeğenmedimŞikayet

Ozoni ()

iyi de sadece size değil, size yapılan yorumlarda bize de dlike veriyorlar. Acemiyim, kimseyi tanımam bilmem, şurada sessizce uzun zamandır takip ettiğim birkaç kişiden birisiniz, topu topu bununla 3,4 mesaj olmuştur. Sırf bilginize güvendiğim ve bunu ifade ettiğim için. Nasıl bir ego ! Kime ne! Herkes bilir bilmez, yorum yapar yapmaz, inanır inanmaz , kendi tercihi..

1BeğenmedimŞikayet

Sunwet ()

İnşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Usta engelle engelle bitmiyor bu yer elmaları. Ama en eğlenceli tarafı hasetten catladiklarini hissetmek.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam selamlar lrc stk gireyim mı btc daha düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

Sunwet ()

Valla hocam sessiz takipçileriniz çok onu söyleyebilirim :) apeyle sayenizde tanıştık hatta :) siz ve @Şahmeran_2525 yakın takip

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

2.58 destek
Daha henuz hedefimize ulaşamadık.

Bu arada dlıke vermişler düzelttim.
Böyle devam ederse gi. zli hayranlarım sanırım kazandığımızı gördükce ha. setden ac. illik olacaklar :)

Sunwet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sunwet ()

tam burdan long devam mı yoksa Short mu girilir hocam öngörünüz kıymetli

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Tam direnci hedef almayalım ve artık stopları giriş bölgemize çekelim

@veterhan

Mito88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mito88 ()

Hocam 2 81 de şutluyomuyuz bnde de var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum