Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:40:19
EUR 34.9839 16:40:19
USD 32.2051 16:40:19
ALTIN ONS $2414.8350 16:40:19

Konu: Miryaz 52

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu yatırım tavsiyesine girer hocam. Ama bende görünen destekleri soyleyeyim 25.4 ve daha altlarda küçük kanalın alt desteği 24.6 görünüyor. Gelir gelmez bilemeyiz tabii. Ytd.
Hayırlı geceler

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

hocam mrh. usd ye geçtik tekrar onsa hangi rakamdan geçelim size zahmet iyi geceler şimdiden tsk ederim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Görünürde oyle bir tablo yok. Kısa cekilmeler alım fırsatı olabilir. Misal 25.3 bile gelse bu dolar kuruyla 11.93 eder. Ytd.

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Temel olaylar tekniğin içinde vardır zaten. Temele bakmadan bile sadece teknikle temeli anlayabilir insan. Fed olsun yada olmasın bak bu gece de sa. Vaş tekrar başladı ama ani bir atak olmuyor öyle. Böyle Ya temel bakacaksın yada teknik yada tam ikisini harmanlayacaksın

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi geçen senede mayısın ilk hafta si fed varmıydı ve faiz artırımı olmusmuydu? sorularım bukadar:)))

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Az çok bilmiyorum ama grafikten anlıyorsunuz hocam grafik paylaşıyorsunuz sürekli. Benim burada dememle olmaz sadece incelediğim bir durum vebal Altın a girmek istemem 1 mayıstan sonrasına bakmak bukadar zor olmamalı

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Aynen erbakan hocam ne gördünüz bizede anlatın bi zahmet, bugün ramazanlık kafayla 12.33 dan alım yaptım, inşallah uzun süreyle terste kalmayız, gördüklerinizle moral buluruz belki :)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Lafı ağzımdan aldın :)

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Pardon 12 Altın a

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Düşüş bekliyormuyuz 11 Altın a

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dosdum ne olacaksa biliyorsan yazda kafamızı yormayalım dosdum

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hemen bakıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Eee hocam bişeyler gelecek bişeyler olacak ama 1 ile 10 Mayıs arasını grafiklerde bir araştırın geçmiş senelere dönük olarak bakalım ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dolunay bitmeden yeni ay çıktı başımıza:))

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Kesinlikle hocam. Emeklerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aynı yoldayız desene:)) hepsi candır. Elbette ama kattıkları çok şey var, sagolsunlar.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Uludağsız piyasa olmaz hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Evet hocam. Uludağ da vardı canlı yayında. Takip ederiz hepsini Ya ama fazla etkilenmemek lazım hocam. Ufkumuzu açıyorlar sağolsunlar. Şe. nol hocayı da takip ediyorsunuz siz fark ettim :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Uludağ hocamı da takibe al. Sarlarda dehşettir:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yaaa evet hocam muhteşem. Takip ettiğine sevindim. Tum canlılarına katılıyorum Volkan hocamın. Dün gece muhteşemdi yine.

2BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Buradan elitfinansa selam olsun o zaman hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

altın da gram TL tarafında da yükselen takoz var 4H ta. Alt destekte kapattı. Kırarsa güney yönlü Orayı da takip etmek lazım.
Ha birde 29 unda yeniay varmış. Etkisi nedir ne olabilir bakmak lazım. 4 koldan bir araştıralım:)

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Hadi bakalım hocam :) ama sav , aş vs var sadece fed bir iğne falan attırabilir onuda grafikte görmemiz lazım ama şuanda göremiyoruz. Çanak kulp vardı 25.8 gibiydi boyun çizgisi kırdı şimdi geri geldi teyit aldı diye okuyabiliriz belki biraz karışık iş Yani. Günlükte falan uyumsuzluk oluşsa biraz daha düşüş yönlü olabiliriz

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bana da lazım o dediğinden:) araştıralım bakalım 4 göz fm:)

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Eyvallah hocam bende yok hiç erken satmıştım biraz birdaha da almadım o yüzden bana kalsa bi 24.4 ler falan gelse fena olmaz :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hahahaha buda güzel... hadi bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Hocam üstteki sarkar alta düşmek için alttakiler de üste çıkmak için vardır böyle bir cümle olsun benden :) ayrıca uyumsuzluk normal şartlarda izlenir ama biz hiç normal şartlarda değiliz

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Hadi bakalım nasip

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tmm olur. Üst temaslar tamam. Altları da sayarsak olabiliii:) tek sıkıntı 30 dk da sarlar üstte şimdilik. Uyumsuzluk ta yok. İzleyelim bakalım
@Miryaz52

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Hadi inşallah kırsın yukari:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum