Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 09:50:26
EUR 34.7774 09:50:26
USD 32.2197 09:50:26
ALTIN ONS $2338.0150 09:50:26

Konu: Qtum

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Konu: Rsr kar cebe yapıldı

Spot ta olan coinler zaten
kaldıraç tehlikeli dir lig olma ihtimali fazladır fazla yüksek miktar alim satım zor olur
6.60 stoplu qtumusdt
0.3390 stoplu dusk
37.50 stoplu etc 0.134 stoplu rsrusdt takipte portfoyde şimdilik

https://altin.in/ntmen_x

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

rsr yarısını hâlâ tutuyorum ben @ntmen_× diğer yarısını, sayenizde, şahane bir noktadan satmıştım tekrar teşekkür ediyorum. bir damlacık ens aldım onu da tutuyorum şimdilik takip ederek, arz ederim.

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze rsr ve stop rakamı dikkatinizi çekmiştir umarım dünkü yükseliş yapması eski fiyatına göre hala düşük olduğu ve stoplara uyumayınca nerelere ineceği konusunda bir fikir verir umarım:))

0BeğenmedimŞikayet

denizd_2147 ()

Teşekkür abi

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gemci ()

hocam mrb, xrp de umut var mı?

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah rica ederim

Derya_derya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derya_derya ()

Olur çok teşekkür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Eve Gidince PC den bakıp sizi etiketleyeyim olurmu

0BeğenmedimŞikayet

Derya_derya ()

Elimde var bunlar vedat

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Bu jetonlar elinizde olduğu için mi sordunuz yoksa almayı mı düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Derya_derya ()

Mbox wing ve dar için ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Derya_derya ()

Mbox wing ve dar için ne dersin

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Bereketli olsun. Dediğimiz dirençten sekmiş zaten. Biraz salıp direnci kırmayı deneyecektir. Bol kazançlar ola

denizd_2147 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizd_2147 ()

Abi ognden çıktım. Allah razı olsun yüzde 20 civarı aldık yeterlidir

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Üstad değilde bi dostun olarak ogn ye göz atabilirsin marjin yada spot farketmez. Yüksek kaldıraç değilde daha sınırlı kaldıraç ile 0.88 civarı hedefleyebilir. İlk önemli baraj 0,64.

Vurkaç içinde ideal

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Rsr fazla artti etc dusk yada audio People arasında kararsız kaldım yardım edecek konfor a ermemiş üstadlar tavsiye verebilir :) qtum da olabilir ne alsam kararsız kaldım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum