Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:51:43
EUR 34.8238 16:51:43
USD 32.3379 16:51:43
ALTIN ONS $2301.8900 16:51:43

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Ben tercihimi flamadan yana kullanmak isterim:)

Eğer yükseliş gelirse şayet
(Ru.sya kriptoyu yasallaştırmak üzere) tablo bunu verebilir.

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Derdi zaten üyelik tarihiyle takip ettiklerinden belli dostum.

Biz 2 yıldır burda neleri gördük...

Neyse işimize bakalım de. ğmeyecek seyler icin zaman kaybı...

Eyv. Allah @Şahmeran_2525 @gemci

Hrzm_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

doğu kafana takma. ben tartışmayı severim. bende genelikle tartşma olmuyor. dısklıke alıyorum. Keşke tartışsak bende yanlışlarımı görürüm. Herkesten bir şey öğrenmeye açığım.

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yav tabiki de benim göremediğimi başkası görür oturur konusuruz. Mesela dün @Sherloch rsı da obo var dedi gmt icin bana, bende yukarı kırılım gelmeden girmem ve scalp(anlık) düşünüyorum diye yazdım. Sonuç 2.48 üstü kırılım geldi girişimizi yaptık kar cebe uyguladık..

Burda olur olmadık kal.dıraca özendiriyor eleştirileri yüzünden işlemimizi paylaşamaz olduk...

Aynı şekilde @Şahmeran_2525 ve @mazar abimle defalarca yazıstım saygı sevgi içerisinde oldukca her daim Ed.eple gelen lütufla a.ğırlanır...

patronankarali için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hrzm_ ()

bende tam olarak bunu anlatmak istemiştim arkadaşa belki bütünü görebilir diye ama biraz sonra yazdıklarından derdinin bu olmadığını sadece artistik patinaj cektiğini anladım cevap verip boşa harcadığım zamanın ahirette hesabını vermek istemedim.

-1BeğenmedimŞikayet

gemci ()

takma kafana kardeşim, gönderdiğin grafiklerden yararlanan çok insan var burada

1BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Yani eleştiri yapsın isteyen ama bütüncül baksın. Başından sonundan almasın. Ben yakinen takip ettiğim için seni ne söylediğini biliyorum. Hatalı olduğunu düşündüğünde de bunu çıkıp söylediğini de çok iyi biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bunlar hep oldu olacaktır da usta...

Kazanamadıkca baskasına sararlar anca... Sanki ben zarar ettirdim seni..

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bunca cümle kurmak yerine yazdığımı ko. pyalayacak mısın ? 3ncu kez nerde o yazı diye yazıyorum ama na. file...

Bitli_Coin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Al sana kanal:)

Saatler önce kırılan kanal hani...

3BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Dl atmışlar düzelttim ne kadar dl meraklısı varsa bana atabilir hepsine şimdiden tşk ederim atın mutlu olun :)))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sen atsana dün yazdıgımı. Düşüş devam edecek yada kanalı kıracak diye net sekilde

1BeğenmedimŞikayet

patronankarali ()

Takip eden bilir. Bugüne kadar ape yi göz önüne getiren ve en isabetli tahminler yapan sensin. Mesajların bütününe bakmadan bir kısmını alıp yorumlamak yorum değildir. Çalışmaların için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Konforda bende 12 aydır

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Düşüş devam edecek mi yazdım yada kanalı yukarı kıracak mı yazdım ? Takip etmediğin ap. acık ortada olup Yazmıs olmak icin ya. zıp başarısızlar kabi. lesinden istediğin kadar raund sağlayabilirsin.

@ntmen_x tmm hocam en. gellemeyimde az sevinsin yazsın:)

Bitcoin için LostPassenger yorumu (3 gün önce)

Konu: Ape Son Durum

Yine yaptı yapacağını. Bu kanalla da işimiz bitti. Tekrar bir düşen kanala mı girecek acaba. 1 aydır aynı senaryo.. düşüş kanalı oluşturup kırdıgı yerde hopp yukarıı

https://altin.in/lostpassenger/6

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Hayranların çığ gibi büyüyor eta yi takip edenlere dikkat et hustad :)) Saygılar sevgiler bilicoin i engelleme iki muhabbet olur o yazsın ne alınacaksa onu takip edelim sende iş yok ; :)))

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Anlama sorunlu insana hiçbirşeyi anlatamazsın uğraşma boşver...

Zaten takip ettiklerinden ve üyelik tarihinden belli ki birinin ya. veri... yolladık ko. nfor odasına sorun yok...

Bitcoin için LostPassenger yorumu (19 saat önce)
Konu: #30801275 Grafik detay ve yorumları

Ape de 11.45 den aldıklarım durmalıydı sanki. Yanlış bir tahmin yürüttüm..

https://altin.in/lostpassenger

1BeğenmedimŞikayet

Hrzm_ ()

aslında o ape için aldığı parçalı alımlardan birini sattığını söylemişti. ve sonradan bununda hata olduğunu söylemişti

2BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Hala buna inananlar var şaşıyorum iyiki konfor tuşu var

3BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Unde.rstand?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum