Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:47:54
EUR 34.8238 14:47:54
USD 32.3379 14:47:54
ALTIN ONS $2301.8900 14:47:54

Konu: 95 tl

ares3434 ()
Dolar

Bölgesel olabilir dedim ama, Üsküdardayim.ben bilemiyorum nerelerde bu fiyata var

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

report ()

Kardeşim ne yapacaksın ödeme ekranını, gecen gün 108,9'a 5lt Yudum almış annem de, bolgeye göre yapılabiliyor kampanya. Ona mı takıldın, neden yalan söylesin zaten paylaşmıs. Gerci ülkede hayat o kadar pahalı ki ucuz ürün görünce şok etkisi yaratıyor sende olduğu gibi, sen de haklısın:)

Dolarzede4216 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarzede4216 ()

Estağfurullah. Belirsizlik derken şu anlamda söyledim. Paylaşım için teşekkürler. Ödeme kısmını da paylaşıp konuyu kapatmanız daha doğru olur. Doğru cümle kuramamış olabilirim. Ama rica mın arkasındayım, ödeme kısmını paylaşabilir misiniz?

https://altin.in/ares3434

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarzede4216 ()

Estağfurullah. Belirsizlik derken şu anlamda söyledim. Paylaşım için teşekkürler. Ödeme kısmını da paylaşıp konuyu kapatmanız daha doğru olur. Doğru cümle kuramamış olabilirim. Ama rica mın arkasındayım, ödeme kısmını paylaşabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

tekaüt06 ()

Afiyetle yiyin, bakmayın kimseye:)

2BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

4 litre arkadaşım, 5 değil.
@Dolarzede4216 insanlari belirsizliğe suruklemek mi? Bir indirim paylastim aldigimin fotosunu ekledim kimseyi inandiramadim :))) neyse ben 4 litresini 95'ten aldım, faydalandigim bir indirimi de paylaştım, iyilik ettim hata ettim pismanim affedin arkadaşlar

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_sans_ ()

Arkadaşım 94 tl için size yalan borcumu var arkadaşın!
İnsan gibi paylaşmış varsa sizde istifade ediniz diye!
Ben onun avokatıda değilim!
İnşallah insanlardan alacaklı değilsiniz!
94 tl için bu şekilde konuşuyorsanız!
Alacaklınızın Allah yardımcısı olsun!

Dolarzede4216 için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

Dolarzede4216 ()

Ödeme kısmını göster. Muhtemelen ilk alışveriş indirimi veya indirim kodu vardır. O paraya alamazsın. Boşuna insanları belirsizliğe sürükleme.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Annemde reklamda görmüş 5lt diyor olsa olsa en fazla 4lt dir oda muhtemelen 25tl üstü indirim gibi birşey olabilir dedim. Ondaki amaç 1 ürünle mağazaya müşteri çekmek, normalde komili yağlar en ucuz yağlardan baya pahalıdır.

0BeğenmedimŞikayet

Şafak2234 ()

Anlık kampanya oluyor bitince de eski fiyata dönüyor doğrudur.

0BeğenmedimŞikayet

birine_bakıp_cıkacam ()

Ben en azinda eski tarih demistim photoshop dedi bak:)))

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

:)) ya zaten sonra baktım da photoshop ihtimali yok. Hepsiburada, Trendyol gibi uygulamalar bazen kendileri indirim uygulayabiliyorlar mağazadan bağımsız olarak, ondan olabilir. Ben Migros uygulamasından baktım.

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

:)) güldürdün beni alemsin, ben aldım screen shotu, siparisi ben verdim, Hepsiburada hizli market hemen migros (bölgesel olabilir ben Çengelköy'deyim) her semtte bu fiyat degil sanirim :(

Lord_of_the_Moneys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Bizim burada 159,90 TL. Neredeymiş acaba? Görsele nereden ulaştın, photoshop olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Doğru söylüyorsun arkadasim
@celik2119 siz zengin semttesiniz diye size indirim yok :)
@By_tarafsız_adam icine kenevir tohumu yağı koymuşlar su değil:)

Pol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyong ()

Bizim migrosta 1 lt komili ayçicek yağı 47.90 görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

_sans_ ()

Benim bulunduğum bölgede karfursaya yönlendiriyor!
orda da gomili yok malesef!
Her bölgeye başka market bakıyor!

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

boşver ıspatlamak zorunda değilsin inanan inanır

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

İşine su katmışlardır :pP

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

159.90tl burada :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum