Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:15:50
EUR 34.9839 18:15:50
USD 32.2051 18:15:50
ALTIN ONS $2414.8350 18:15:50

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Bunu 10 defa paylaştım ama anlama kabiliyeti yok bunlarda işte...

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Rica ederim
@DmrDemir tam anlayamadım dediğini

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Yinede dediğim gibi halen sana slm verdiğimiz için engelli olduğumuz kişiler var bunu bir şans olarak görüyorum kendine faydası olmayanın bize hiç olmaz ama emeklerin var güzel bakan güzel görür güzel bakmayana ne yaparsan yap ne fayda be dostum

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burak96 ()

Abi alım yapilacak bir şey varmi ytd olmadan rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Aslında oda özünde iyi biri böyle bir şeyi neden yaptı bilmiyorum yinede böyle bir mübarek ayda engeller kalksa güzel olur siz bütün olursanız herkes faydalanır teknik tartışılır sonuçta hepinizin amacı fayda vermek ise sonuç böyle olmalı

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

@LostPassenger neden kendini yoruyorsun ki…? Kendi adıma teşekkür ediyorum buraya harcadığın zaman ve emek için..

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Ben şahsen senin böyle bir ithamınla karşılaşmadım sonuçta Burda çıkarsız menfaatsiz yardımcı oluyorsunuz bizlerde bize uyan kısımları alıp pozisyon açıyoruz fayda veren zaman veren herkesten Rabbim razı olsun

-1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Benim ters olduğum insana neden yazıyorsun dediğimi gördün mü hiç ?

Bu @By$hero2 hariç... onun bel. altı yazısını asla unutmucam ve asla da yazanı konforlamaktan geri durmucam... o yazıyı sindirmeye midesi olanı da onun gibi layık olduğu yere yollucam...

Bunun gibi bir olay yaşanmadıkca Kim kime yazarsa yazsın banane abi...

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Valla dostum ben inkar etmem faydanı gördüm duamı ettim bundan asla gocunmam hatta sana slm verenleri bile engellediler kişisel sorunlar ayrı doğru paylaşımlar ayrı senin ters olduğun insanlarıda dikkate alıyorum lakin kime allah razı olsun desek yardakçı olmaklada suçlandık

-1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Azıcık ins. ansan ben verdim dlıke desene hadi!

Azıcık bak cok değil...

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Aga birkaç gündür bu ve bunun gibi tipler sayfayı ne hale getirdiler ve hala yazıyorlar utanmadan arlanmadan. İnsanı ci. leden cıkarmak icin her yolu deniyorlar...

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Müdür nie ispat pesindesin. Sen cuzdanknda ki yukselen paraya bak. Tartismalar seni yıpratır.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Geçen yıldı evet. Tarihleriyle var zaten yorumlar..

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baris44 ()

Boşver. Hocam

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Bu geçen yıl değilmiydi bende peşine takıldım Sonra al sat yaparak 29 başlayıp 36 da zararı bitirdim

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Vaybe bu yazinla bende coinde zarar kes yapip fanci olduydum 2x cektim suan 4x kardayim:)))

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bundan bahsediyorlar @etacarter ve @Switchb4ckk ... ama işte anlama kabiliyetleri olmadığından anlayamadılar 1 yıldır:) @Baris44

Bu ikisininde profilinde bir tane işe yarayan birşey varsa eğer istifaya da hazırım... boş la. klak yada ona buna yazmaktan başka hiçbirşey göremezsiniz...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum